Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Droga przez Wiedeń


cysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Będę przejazdem w okolicach Wiednia (droga ze Śląska do Słowenii) w okolicach godziny 17-18 w środku tygodnia. Mam w związku z tym pytanie: czy spodziewać się gigantycznych korków i opłaca się nadrabiać ok 100km objeżdżając Wiedeń, czy jechać tak jak znaki prowadzą tj. autostradową obwodnicą Wiednia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przejazdem w okolicach Wiednia (droga ze Śląska do Słowenii) w okolicach godziny 17-18 w środku tygodnia. Mam w związku z tym pytanie: czy spodziewać się gigantycznych korków i opłaca się nadrabiać ok 100km objeżdżając Wiedeń, czy jechać tak jak znaki prowadzą tj. autostradową obwodnicą Wiednia?

Moim zdaniem nie opłaca się omijać Wiednia. Myślę, że nie będzie większego problemu z przejazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Bardzo dobrze,że część z nas jeździ przez Czechy a część przez Słowację.

Moje przyzwyczajenie jest odmienne od tego jakie ma andy-w.

A można powiedzieć,że startujemy niemal z jednego miejsca.

Ja zawsze wybieram kierunek na Brno.:smile: Przez Czechy jak dla mnie jest mniej stresująco.

Tak naprawdę pełny spokój za kierownicą to dopiero osiągam w Austrii,tam jest wszystko czarno na białym.:applause:Tak jak te ich niektóre znaki.:laughing:

Nie lubię przez Słowację i już.Wystarczy mi jak muszę na Budapeszt niemal cały czas jechać 50km/h.Bo te ich "rury" mierzące prędkość porozstawiają wszędzie,dosłownie wszędzie.A ograniczeń bez liku.:mad:: :redface:

I jeszcze taka mała dygresja.

Nie dalej jak przed wczoraj tak sobie rozmyślałem.:rolleyes::

JC chyba zgubił dokumenty.:wink: :tongue:

Wątek JC w podróży nie aktywny,a tu masz już się będzie coś działo.:cheerful:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej zaopatrzyć się w winiety w PL ??

Ja chcesz słono przepłacić, to można i tak.

Ja wczoraj kupowałem winietę na stacji benzynowej w Czeskim Cieszynie i ... oprócz mnie nie było żadnego innego klienta.

Stacja jest widoczna z mostu granicznego. Więc po co przepłacać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed Poysdorfem bardzo długi korek. Sprawdźcie przed wyjazdem. Parę kilometrów wcześnie jest łatwy i szybki objazd - na mapie droga L3052. Dzisiaj zaoszczędziłem dobrą godzinę.

7e4c2d2e91da8d6347012058ffa98fd8.jpg

Zawachałem się chwilę i zamiast zjechać do Jastrzębia pojechałem na ostatnią BP, w godzinach przedpołudniowych masakra - strata ok 1 h.

Potem myśląc o Poysdorfie pojechałem na Breclav. Polecam ten wariant, jeszcze się na nim nie zawiodłem ( kolejny raz było pusto - jechałem ok 14 ). 50 km autostrady z Brna i 30 km do tej drogi z Brna przez Poysdorf.

pozdrawiam ze Schladming,

ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...