Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Noclegi Chopok


GWARANT

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję ale raczej szukam jakieś prywatnej kwatery dla kilku osób.

Hello!!! Gościu pisze wam że jest "NORMALNY" i hotele za 20-50 jurków go nie bawią! PS.znaczy pewnie bawią tylko rachunki na koniec nie za bardzo :biggrin:

Mam kilka sprawdzonych ale nie chcę palić swoich kwater na forum (wiesz ograniczona ilość noclegów a ja jeżdżę prawie co weekend). Powiem tak... są fajne kwatery za niewielkie pieniądze ale nie "na stoku" trzeba podjechać kilka km albo darmowy SKIBUS. O hotelach Ci nic nie powiem bo widziałem je z zewnątrz... są... nawet bardzo fajne! :biggrin: i to tyle! zawsze spałem na kwaterach i jako stały klient w TOP sezonie mam za 12-13 a poza 9-10 (mówimy o pokoju z łazienką+TV+WIFi oraz dostępna kuchnia lub typu "studio" i co najważniejsze CIEPŁO i CZYSTO). Jak masz zamiar wpaść na weekend gdzieś gdzie cię nie znają to poniżej 20 będzie ciężko (mówimy o noclegu w okolicy Chopoka czyli max Mikulasz) jeżeli 20-30 km od, to ceny spadają i to znacznie. Jak co pisz na PRIVA?

Pozdrawiam. Janusz

PS. Mam zamówionych już 28 dni :eek: :stupid: a Wy?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!! Gościu pisze wam że jest "NORMALNY" i hotele za 20-50 jurków go nie bawią! PS.znaczy pewnie bawią tylko rachunki na koniec nie za bardzo :biggrin:

Mam kilka sprawdzonych ale nie chcę palić swoich kwater na forum (wiesz ograniczona ilość noclegów a ja jeżdżę prawie co weekend). Powiem tak... są fajne kwatery za niewielkie pieniądze ale nie "na stoku" trzeba podjechać kilka km albo darmowy SKIBUS. O hotelach Ci nic nie powiem bo widziałem je z zewnątrz... są... nawet bardzo fajne! :biggrin: i to tyle! zawsze spałem na kwaterach i jako stały klient w TOP sezonie mam za 12-13 a poza 9-10 (mówimy o pokoju z łazienką+TV+WIFi oraz dostępna kuchnia lub typu "studio" i co najważniejsze CIEPŁO i CZYSTO). Jak masz zamiar wpaść na weekend gdzieś gdzie cię nie znają to poniżej 20 będzie ciężko (mówimy o noclegu w okolicy Chopoka czyli max Mikulasz) jeżeli 20-30 km od, to ceny spadają i to znacznie. Jak co pisz na PRIVA?

Pozdrawiam. Janusz

PS. Mam zamówionych już 28 dni :eek: :stupid: a Wy?

Wysłałem PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pożar hotelu w Jasnej

Jeśli ktoś planował noclegi w Hotelu Junior w Jasnej musi niestety zmienić szybko plany, bo cały hotel właśnie dziś poszedł z dymem :(

Na kamerce jeszcze widać dym z dogaszanego hotelu:

http://www.jasna.sk/hory/lyzovacka/webkamery/biela-put/

A tak jeszcze niedawno wyglądał: http://www.tvnoviny.sk/domace/galeria_1806992_foto-obrovsky-poziar-hotela-junior-v-jasnej-jeden-mrtvy/180336

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...

Witam!

Planuje wyjazd do Jasnej (Chopok – Słowacja) razem z bratem od 12 do 27 grudnia 2016 r.

Zarezerwowaliśmy dom “Penzión Vivendi” na 4 osóby w Liptovskim Mikulaszu (Słowacja), ale u dwóch kolegow nagle zmienili sie płany, więc szukamy 2-4 osoby chętnych do wspólnego zakwaterowania w wyżej wymienionym domu.

Koszt wynajmu całego domku 80 euro/dzień... Relatywnie tanio za takie warunki, bo rezerwacja robiona w kwietniu, ale byłoby nieźle, gdyby tą kwote podzielić na 4 osoby, a nie na 2. :-)

http://www.booking.com/hotel/sk/penzion-kamenny-potok.html
Zainteresowane osoby prosze o kontakt.

Pozdrawiam!
Andrzej

 

26301568.jpg

40944791.jpg

Edytowane przez pada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...