Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, leitner napisał:

Pewnie niedługo przerzucą armatki na te trasy 1 i 5 i naśnieżą je.

Sam jestem ciekawy czy naśnieżą  Bieńkulę.

TMR jeszcze nigdy nie podjął takiej próby odkąd jest właścicielem, jakby tak robił Richter to zostałby zjedzony żywcem na forum.

Jutro rano przetestuję dziewiczą Bienkulę bo startują wyciągi w Czyrnej. Jest szansa że przez noc dopada śniegu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Sam jestem ciekawy czy naśnieżą  Bieńkulę.

TMR jeszcze nigdy nie podjął takiej próby odkąd jest właścicielem, jakby tak robił Richter to zostałby zjedzony żywcem na forum.

Jutro rano przetestuję dziewiczą Bienkulę bo startują wyciągi w Czyrnej. Jest szansa że przez noc dopada śniegu.

Strzelisz kilka fotek z Bieńkuli? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj pojeździć na Słotwiny Arena, odczucia takie że spłaszczyli główny stok (ok połowę szerokości przy nowym krześle) Te dwa garby z mocniejszym nachyleniem są teraz bardziej płaskie, a drugiego to w ogóle mało co czuć. Druga połowa szerokości w stronę lasu wygląda na taką jaka była.
Ktoś kto jeździł tam ostatnio ma podobne odczucia?

Kompletna porażka z tym, widać że po wymianie krzesełka idą w stronę Białki również z trasami... :mad::mad::mad:

A warunki narciarskie bardzo dobre, zmrożony wyratrakowany stok a na nim 2-3cm świeżego nocnego opadu, w dzień trochę prószyło. Rano ludzi mało, największy ruch w okolicach godz 12 ale bez kolejek, na stoku też swoboda.
40 zjazdów w 4h zrobione.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Byłem dzisiaj pojeździć na Słotwiny Arena, odczucia takie że spłaszczyli główny stok (ok połowę szerokości przy nowym krześle) Te dwa garby z mocniejszym nachyleniem są teraz bardziej płaskie, a drugiego to w ogóle mało co czuć. Druga połowa szerokości w stronę lasu wygląda na taką jaka była.
Ktoś kto jeździł tam ostatnio ma podobne odczucia?

Kompletna porażka z tym, widać że po wymianie krzesełka idą w stronę Białki również z trasami... :mad::mad::mad:
 

Byłem na otwarcie i nie miałem takiego odczucia. A może to wrażenie stąd że na dolnych słotwinach trochę stromiej i się przyzwyczaiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w piątek w Szczyrku ,,arktyczna''.http://www.wetteronline.de/wettertrend/szczyrk Przyjemnego szusowania. Ja w piątek,sobotę i niedziele w robocie. W poniedziałek 09.01.17 jadę zachwycić się B.S.A.

Właśnie widziałam dziś popołudniu i to mocno komplikuje sprawę [emoji853] my wolni tylko w weekendy... zobaczymy, ale może nie wyjść. Szczególnie, że wolę uważać na zdrowie, bo 16 stycznia Austria.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ptk89 napisał:

Masz jakieś info na temat tras 1 i 5? One w ogóle są w stanie działać?

Z trasą nr "1" zazwyczaj jest tak, że mimo że jest przygotowana nie jest czynna bo śniegu naturalnego nie ma zbyt wiele, wtedy mieliśmy tam świetną jazdę. I tak pewnie będzie w weekend. Co do Bieńkuli czynna jest wtedy, kiedy jest dośnieżona, inaczej nie ratrakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, asiek napisał:


Właśnie widziałam dziś popołudniu i to mocno komplikuje sprawę emoji853.png my wolni tylko w weekendy... zobaczymy, ale może nie wyjść. Szczególnie, że wolę uważać na zdrowie, bo 16 stycznia Austria.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak to w klasyku  " jest zima to jest zimno" :) ale za to będzie twardo i równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Z trasą nr "1" zazwyczaj jest tak, że mimo że jest przygotowana nie jest czynna bo śniegu naturalnego nie ma zbyt wiele, wtedy mieliśmy tam świetną jazdę. I tak pewnie będzie w weekend. Co do Bieńkuli czynna jest wtedy, kiedy jest dośnieżona, inaczej nie ratrakują.

Na miejscu widać jakieś efekty ratrakowania czy śnieżenia tras 1 i 5? Jeśli leży ugorem i nikt z obsługi nie dba o te trasy to wiadomo, że nie zamierzają otworzyć. Jak pracują tam armatki to wiadomo przynajmniej, że plany otwarcia są w głowach włodarzy.

@leitner nie wyciągniesz od TMR więcej informacji apropos dalszych planów dla tras 1 i 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, pawelb91 said:


Ktoś kto jeździł tam ostatnio ma podobne odczucia?

 

Ja nie wiem jak tam było kiedyś, więc trudno mi porównywać. Przedwczoraj zaliczyłem z 20+/- zjazdów, było całkiem fajnie, ale po pewnym czasie trochę nudno. Na stacji obok bardziej mi się podobało, zwłaszcza trasa po lewej stronie krzesła (patrząc od dołu). :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...