Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Załamka... :(

Chciałem tam w krótkich gaciach pośmigać w niedzielę lub poniedziałek...

Może BSA jeszcze ruszy, bo coś tam przebąkują o takiej możliwości... 9_9

Maciek ok skoro nalegasz

Możemy skoczyć w maju na dnióweczkę  w jedynie słusznym :)

Moltek 9_9

Edytowane przez marcinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grubo. Białka zawsze kończyła w połowie kwietnia, ta zima była lepsza niż poprzednie a skończyli wcześniej. Ciekawego ich do tego skłoniło. Nie pamiętam sytuacji aby na Wielkanoc Białka nie była czynna, nawet 3 lata temu gdy naturalny śnieg leżał przez tydzień. Może jakieś kłopoty finansowe mają?

Wysłane z mojego F3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Hextor said:

 Może jakieś kłopoty finansowe mają?
 

Raczej nie. Zima była dobra, ale dosyć gwałtownie się zakończyła w połowie lutego. Ostatnie ciepłe dni i opady dokończyły dzieła:

 

"Niestety z powodu złych warunków atmosferycznych w ostatnich dniach ,a szczególnie obfitych opadów deszczu Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska zakończył funkcjonowanie w sezonie zimowym 2016/2017 ."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wielofish napisał:

To już tylko Kasprowy?

Działa tylko Gąsienicowa. Dzisiaj wprowadzili promocyjne karnety normalne 20% i ulgowe 10%. 

Karnet 4h -20% ze 110zł na 89zł, ale dzienny i dwudniowy już -10% (Wcześniej można było kupić online skipass dzienny za 117zł teraz za 105zł cena zwykła i dwudniowy z 209zł na 189zł) 

Całe PKL. :rolleyes:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mamad napisał:

Na Kasprowym leży 116 cm śniegu. Kolega pisał o jakiejś zieleninie hmmm ale ciężko trawie przebić się przez taką warstwę. Koło wtorku znów powinno tam coś dosypać. 

Na górze może nawet i więcej, ale informują także co w dolnej części się dzieje i nie bez powodu nie działa Goryczkowa. I tak bym chętnie się tam teraz teleportował. 
Przechwytywanie.PNG.abcbe0a202cb65b12d3feb79513b9783.PNG

Warunki pogodowe trudne:
Przechwytywanie.thumb.PNG.7e08420300499886d7676429de748a32.PNG

Edytowane przez wielofish
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mamad napisał:

Na Kasprowym leży 116 cm śniegu. Kolega pisał o jakiejś zieleninie hmmm ale ciężko trawie przebić się przez taką warstwę. Koło wtorku znów powinno tam coś dosypać. 

Jeszcze raz, bo widać lubisz brnąć w brednie...

1. Masz poniżej zdjęcie kopuły Kasprowego sprzed tygodnia. Ten brązowy kolor to (uwaga!) trawa.

2. Jesteśmy na forum narciarskim i nie interesuje nas ile śniegu jest pod Twoją chałupą, ani ile śniegu jest w mojej lodówce. Ba, nawet ile śniegu jest pod drzwiami obserwatorium na Kasprowym. Interesuje nas ile jest śniegu pomiędzy górną stacją wyciągu a dolną. Trasa w kotle Goryczkowym (2/3 wartości Kasprowego) od początku kwietnia jest zamknięta....teraz się skup... z powodu braku śniegu. I aktualne opady nic w tej kwestii nie zmienią.

3. EOT

IMG_1830.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MichalR napisał:

Nie ma nart to trzeba inaczej kolana męczyć emoji41.png Jutro pierwszy maraton w sezonie emoji6.png

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka
 

Pierwszy może nie, ale pierwszy duży już tak - Paryż. Fantastyczna sprawa. A zaraz potem piekło północy - Paryż Roubaix. Czy może być lepiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Świętach Wielkanocnych szykuje się zimowa pogoda nie tylko w górach przez kilka dni..Sporo ma być opadów, przeważnie śniegu Jak dla mnie o miesiąc za późno.Mogą być duże szkody na polach i w sadach. Liczę ,że prognoza się nie sprawdzi. Warunki narciarskie w górach będą chyba niezłe ,ale stacje narciarskie nieczynne oprócz K.W.

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już byłem pewien, że zrobię reaktywację sezonu na Kasprowym w ten weekend, ale trochę mnie odstrasza sobotni puchar. Z tego co pamiętam to cieszy się dużą popularnością.
Na FB mocno podpytują o Goryczkową i nie mówią nie, ale dopiero na weekend. 

Pociąg z W-wy jest tak głupio ustawiony, że dopiero 8:48 przyjeżdża, czyli na stoku jest się z godzinnym opóźnieniem, ale chyba w sobotę i niedzielę śpię w TLK. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...