Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
mamad

Polska warunki narciarskie 16/17

Recommended Posts

W BSA to niech zbieraja to co napada i chowaja do swojego magazynu, aby w listopadzie otworzyć.

A otwierać to powinni Goryczkową :)

Już byłem pewien, że zrobię reaktywację sezonu na Kasprowym w ten weekend, ale trochę mnie odstrasza sobotni puchar. Z tego co pamiętam to cieszy się dużą popularnością.
Na FB mocno podpytują o Goryczkową i nie mówią nie, ale dopiero na weekend. 

Pociąg z W-wy jest tak głupio ustawiony, że dopiero 8:48 przyjeżdża, czyli na stoku jest się z godzinnym opóźnieniem, ale chyba w sobotę i niedzielę śpię w TLK. 

• Like 1

14 godzin temu, wielofish napisał:

Już byłem pewien, że zrobię reaktywację sezonu na Kasprowym w ten weekend, ale trochę mnie odstrasza sobotni puchar. Z tego co pamiętam to cieszy się dużą popularnością.
Na FB mocno podpytują o Goryczkową i nie mówią nie, ale dopiero na weekend. 

Pociąg z W-wy jest tak głupio ustawiony, że dopiero 8:48 przyjeżdża, czyli na stoku jest się z godzinnym opóźnieniem, ale chyba w sobotę i niedzielę śpię w TLK. 

Nie chcę zniechęcać, ale to nie puchar powinien Cię martwić, a prognozy pogody. Wieje i przez weekend też się na to zapowiada. Może z racji weekendu i pucharu, będą bardziej skorzy do otwarcia, ale więcej niż 50% szans bym na to nie dał. A nawet jeśli będzie czynne, to raczej będzie dość paskudnie.

Ale jak patrzę na Kuźnice i czapy śniegu jakie już powstały, a sypie nadal, to mimo wszystko ciągnie na Kasprowy. 
Wiatr ma być nawet słabszy niż dzisiaj, ale widoczność może być podobna, czyli kilka metrów. 

We wtorek nadal będzie padać, ale już deszcz i 10 stopni. 

Sypnęło zdrowo. 

Wczoraj Korbielów informował, że na Miziowej jest 40 cm. Krzesła mają działać dopiero na majówkę. 
58f8b83a5e8be_Korbielw.PNG.1074b940b2bee13e78f8a61b420aaf3b.PNG

Kasprowy zasypany i TOPR zakazał uruchamiać wyciągi z uwagi na 4 stopień zagrożenia lawinowego. Szczegóły można tu przeczytać:
http://24tp.pl/n/38974
Rano podawali, że na Goryczkowej 70-200 cm, a dzisiaj cały dzień obficie pada w Kuźnicach. 

Trzeba odgarnąć te rowery i narty wyciągnąć. Nikt już nie jeździ?

Edytowano przez wielofish

Jakiś pomysł gdzie tu jutro pojechać?

Miał być kasprowy - ale mogą nie uruchomić.

Może Pilsko i pierwszy raz w życiu skitoury? :D

1 minutę temu, gregor_g4 napisał:

my chyba jednak Chopok jutro

Wiesz jak wygląda sytuacja na drogach? 

Musiałbym jeszcze szybko zmieniać opony na zimówki. :D

• Like 1

do Korbielowa czarno, dalej nie wiem, ale na letnich bym się tam nie pchał :D Jak chcesz, możesz do nas się dołączyć - jest miejsce w furze :)

Na Krowiarkach tyle śniegu to w środku zimy nie było. Na Babiej warunki trudne szlaki zasypane i zawiane.

94df7a418b947d630611c0eb5e833483.jpg

Pozdrawiam
Paweł

• Like 3

Dzisiaj dzień narciarki na Kasprowym. Bardzo przyjemny i do 4.05 mam nadzieję, że będzie bezwietrznie jak dzisiaj. Jeśli ktoś się wybiera to niech koniecznie przeczyta mój wpis tu:

Edytowano przez wielofish
  • Like 2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arnoldd
      Iscghl pogoda,warunki bomba
      Śniegu zajeb...... Ilości

• Przez ewangelizator
      Ponieważ do ferii zostało juz kilka tygodni a wielu polskich narciarzy wybiera sie w Dolomity postanowiłem założyć watek gdzie będę śledził warunki i prognozy dla Sudtirol.
      W tym roku warunki sa całkiem niezłe w całych Dolomitach już od początku sezonu. Nie dość juz pare razy cos tam spadło to utrzymywały sie ujemne temperatury pozwalające na dośniezanie. Sellaronda otwarta 
      Wczoraj pieknie sypnęło:

za tydzień spodziewana kolejna, warunki na ferie już na pewno bardzo dobre

spojrzałem bardziej na południe

troszkę im sypnęło, dzisiaj na Col Margerita najazd freeriderów, ech pięknie

• Przez JC
      Szczyrk Mountain Resort - otwarty
    • Przez JC
      Szczyrk Mountain Resort - otwarty
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.