Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
mamad

Polska warunki narciarskie 16/17

Recommended Posts

marboru    63599

No to sezon rozpoczęty :)

Cóż za odmiana na forum :eek: To nie johnny narciarz rozpoczął sezon narciarski w Polsce :confused::

Rozpoczął go Darek - Góral Spod Skrzycznego :applause: :applause: :applause:

Brawo Ty!!!!

12265967_1678097175770077_5813241283236630224_o.jpg

Edytowano przez marboru
  • Like 5

mamad    3430

W weekend rozpocznie sie przebudowa pola barycznego nad europa i ruszy znow atlantyk a co za tym idzie po zimie pozostanie wspomnienie. Na poczatku grudnia w polsce znow powyzej dychy.

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

janek57    7615
W weekend rozpocznie sie przebudowa pola barycznego nad europa i ruszy znow atlantyk a co za tym idzie po zimie pozostanie wspomnienie. Na poczatku grudnia

Uprzedziłeś mnie , (gfs też tak ,,rozdał ''o 06.00 )ale liczę ,że wyrażnie ociepli sie dopiero po 4.12.15 bo mam nadzieje na pierwszy wyjazd w tym sezonie w pierwszych dniach grudnia to może nie wszystko zdązy stopnieć do tej pory. Tylko czy zdążą przygotować jakąś konkretną trasę w Beskidzie śląskim w najbliższym tygodniu?

JC    38454

Warunki narciarskie i pogoda 2015/2016

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski dzisiaj. Temp na dole +2

9a6fed384114d5d572bf783d55465625.jpg

8a69cb2f3856db98f548aa569b1e023b.jpg

shuger    1702

Nooo i to mi się podoba:

Nowy_obraz_mapy_bitowej_2.png

To oznaczałoby że weekend 12-13 na Chopoku będzie cudowny :)

Most w Podbielu przejezdny więc można już śmiało smarować nartki :)

mamad    3430

no błagam prosze i jeszcze raz błagam tą prognozę to wsadzić sobie w..... Wasyl nie umie przepowiedzieć największej fali powodziowej od 100 lat w dorzeczu wisły na 2 dni przed jej wystąpieniem a tu jest wstawiany jako bóg. Sory ale nie wytrzymałem. Mówiłem o 2010 roku gdzie osobiście pisałem do TVN by ostrzec ludzi przed drugą falą powodziową i osobiście na antenie został skomentowany mój mail że cytuje " żadna druga fala powodziowa nam nie grozi spokojnie". Chyba pamiętamy drugą fale powodziową bo ja do dziś. Tyle w temacie. Zimy nie ma co JC napisał wyżej a przedzimie w dzień topnieje w nocy marznie czyli wody gruntowe mają szanse się odbudować. Od weekendu pomału wraca odwilż ba obstawiam że sięgnie nawet Kasprowego ale to moje przypuszczenia. Niżej w dzień mrozu nie będzie chyba że w cieniu a że słońca będzie sporo to o naśnieżaniu nie ma mowy. Swoją drogą kto będzie naśnieżał skoro za troszkę ponad tydzień będzie spore ciepło?? Ja nie ale może ktoś posłucha Wasyla wtedy hmmmmmm jutro powiem co i jak dalej obstaje że zima w większym wydaniu to 2 kwartał grudnia choć dalej mam nadzieje że nie i zacznie się w 3 a to oznacza w końcu normalne święta. Proszę jeszcze raz bez Wasyla mi tu bo on ma problem z prognozą na jeden dzień. Janek aż zerkałem na GFS i trochę przesadził z temperaturą plus 16 stopni ale na pewno powyżej dychy będzie obstawiam do 12 stopni choć przy halnym to wszystko jest możliwe nawet plus 20 w święta.Można sobie popatrzeć tu to dopiero będzie podniecenie bo Twoja pogoda pokazuje na najbliższe 16 dni prawie zimę na nizinach co z tego bezie sami ocenicie polecam sobie zrobić zdjęcie każdej mapy bo będzie szybko zmienione. Patrząc na tą prognozę aż trzeba naśnieżać:http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/115485,prognoza-16-dniowa-dwa-tygodnie-z-lagodna-zimaO poranku 6 grudnia jest szansa na mikołaja na saniach. Szczecin 1 stopień Zielona Góra 0 stopni Suwałki -2 stopnie. Mówię wam że będzie to kład.Tu wklejam aż dowód na tą ścieme:

prognoza.jpg

prognoza.jpg.583bf5c2927a4706f9f5ef93b7740f12.jpg

Edytowano przez mamad

marek_kapica    1036

Kto będzie naśnieżał? Zieleniec i Czarna góra już naśnieżają, a gdzie tam noc :)

Szymoszkowa też i pewnie będzie sporo tych ośrodków dziś :)

Edytowano przez marek_kapica

artkas    1961
Swoją drogą kto będzie naśnieżał skoro za troszkę ponad tydzień będzie spore ciepło??[ATTACH=CONFIG]24213[/ATTACH]
Śnieżą, śnieżą...Zieleniec:

ziel.jpg

Jańskie Łaźnie:

jansk.jpg

Pec:

pec.jpg

Spindlerowy Młyn:

Spindl.jpg

i chyba też Szklarska do góry :)

ziel.jpg.91c7f7dcae2fb4b4b25bf7b28746f1f9.jpg

jansk.jpg.88d06aa1122f6e65ad9d9c2461538eb3.jpg

pec.jpg.8016d7c568ef2fb638aadd7ca1a8e5be.jpg

Spindl.jpg.ac1b7d0ec5fd387bf70d3cddb05af363.jpg

• Like 1

Milzbi    220
no błagam prosze i jeszcze raz błagam tą prognozę to wsadzić sobie w..... Wasyl nie umie przepowiedzieć największej fali powodziowej od 100 lat w dorzeczu wisły na 2 dni przed jej wystąpieniem a tu jest wstawiany jako bóg. Sory ale nie wytrzymałem. Mówiłem o 2010 roku gdzie osobiście pisałem do TVN by ostrzec ludzi przed drugą falą powodziową i osobiście na antenie został skomentowany mój mail że cytuje " żadna druga fala powodziowa nam nie grozi spokojnie". Chyba pamiętamy drugą fale powodziową bo ja do dziś. Tyle w temacie. Zimy nie ma co JC napisał wyżej a przedzimie w dzień topnieje w nocy marznie czyli wody gruntowe mają szanse się odbudować. Od weekendu pomału wraca odwilż ba obstawiam że sięgnie nawet Kasprowego ale to moje przypuszczenia. Niżej w dzień mrozu nie będzie chyba że w cieniu a że słońca będzie sporo to o naśnieżaniu nie ma mowy. Swoją drogą kto będzie naśnieżał skoro za troszkę ponad tydzień będzie spore ciepło?? Ja nie ale może ktoś posłucha Wasyla wtedy hmmmmmm jutro powiem co i jak dalej obstaje że zima w większym wydaniu to 2 kwartał grudnia choć dalej mam nadzieje że nie i zacznie się w 3 a to oznacza w końcu normalne święta. Proszę jeszcze raz bez Wasyla mi tu bo on ma problem z prognozą na jeden dzień.

Janek aż zerkałem na GFS i trochę przesadził z temperaturą plus 16 stopni ale na pewno powyżej dychy będzie obstawiam do 12 stopni choć przy halnym to wszystko jest możliwe nawet plus 20 w święta.

Można sobie popatrzeć tu to dopiero będzie podniecenie bo Twoja pogoda pokazuje na najbliższe 16 dni prawie zimę na nizinach co z tego bezie sami ocenicie polecam sobie zrobić zdjęcie każdej mapy bo będzie szybko zmienione. Patrząc na tą prognozę aż trzeba naśnieżać:

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/115485,prognoza-16-dniowa-dwa-tygodnie-z-lagodna-zima

O poranku 6 grudnia jest szansa na mikołaja na saniach. Szczecin 1 stopień Zielona Góra 0 stopni Suwałki -2 stopnie. Mówię wam że będzie to kład.

Tu wklejam aż dowód na tą ścieme:

[ATTACH=CONFIG]24213[/ATTACH]

Widze mamd że jesteś ekspertem od pogody ja jednak nie wierze ani tobie ani Wasilewskiemu u mnie w Centrum tych 12 stopni na plusie nie widać jak nie wierzysz to tu popatrz mam nadzieje że kumasz po angielsku choć trochę link http://www.weather.com/weather/tenday/l/PLMZ4628:1:PL

FerraEnzo    3289

Yes, yes Jurgów zaczął śnieżyć! Oby tylko te mrozy się utrzymały. Czekamy! Dechy dzisiaj odebrałem z ostrzenia i smarowania :happy:

andy-w    14842

Ciekawostka.

Dzisiaj około godz. 22.30 stacja meteo na Skrzycznem notuje minus 23 stopnie, a i to z jaką niebywałą dokładnością 6 cyfr po przecinku :stupid:

Stacja pogodowa SR9NSK -- Góra Skrzyczne

http://skrzyczne.akl.prz.edu.pl/

Aktualna Prędkość Wiatru (średnia za 3 minuty): 0.0 m/s

Aktualne Porywy (maksymalna szybkość przez ostatnie 3 minuty): 0.0 m/s

Aktualny Kierunek Meteo: 0 stopni

Temperatura: -23.333334 Stopni Celcjusza

Ciśnienie: 1017 hPa

Czas ostatniej aktualizacji: 23 Listopada 22:26:21

SB    18195
Ciekawostka.

Dzisiaj około godz. 22.30 stacja meteo na Skrzycznem notuje minus 23 stopnie, a i to z jaką niebywałą dokładnością 6 cyfr po przecinku :stupid:

Temperatura: -23.333334 Stopni Celcjusza

Myślę że przecinek miał być po 2

leitner    23642

Piękny poranek w górach :)

I banan na twarzy od rana :biggrin:

Białka

bb22addc1cfbb54f2ae0abd3a68c215a.jpg

Jurgów

0a9ff37a25af94613eba7723aad83511.jpg

Edytowano przez leitner

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karolsokolovski
      Cześć,
      Poszukuję ośrodka w Polsce na wyjazd z około 30-osobową grupą młodzieży (biała szkoła). Zależy mi przede wszystkim na trasach o zróżnicowanym poziomie trudności. Jeśli przyjdzie Wam coś do głowy, to polećcie proszę sprawdzony hotel/pensjonat.
      Liczę na Waszą pomoc! 
    • Przez marcinn
      Parę fotek z Tatr z weekendu rodzinnego
      Było całkim,całkim,najważniejsze że bez tłumu

• Przez mamad
      Wiem wiem mamy czerwiec. Miesiąc temu jeszcze śnieg sypał i zima ledwie się skończyła ale jak co roku zakładam wątek wraz z zakwitem akacji. W tym roku zawitała bardzo obficie. Wskazuję wyraźnie na wczesną długą mroźną i śnieżną zimę. Także prognozy są coraz lepsze. Zima może śmiało zawitać już w listopadzie. W grudniu sezon powinien już trwać w najlepsze. Co będzie zobaczymy ale zapowiada się początek długiego okresu z normalnymi zimami. Dokladniejsza prognoza pojawi się na początku jesieni. Udanych urlopów. Pozdrawiam.
    • Przez quba0
      Cześć,
      wybieram się na upragniony wyjazd narciarski do Sölden, na majówkę. Czy ktoś z Was był ostatnio w tamtych rejonach i jest w stanie mnie pocieszyć lub dobić jak wyglądają warunki na trasach w górnych rejonach lodowca? Czy jest szansa pojeździć po twardym czy już nie bardzo?

Dzięki,
      Kuba
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.