Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Mistrzostwa Polski Amatorów 15/16 - GS i SL

Recommended Posts

Przed chwilą tytuł Mistrza Polski Amatorów w Gigancie wywalczył nasz forumowicz, niejaki ŻITA! :applause::applause::applause:

Co ciekawe, startował ze 126 numerem startowym (na 130 startujących) na 9-cio letniej narcie :stupid: Niemniej jednak nie przeszkodziło mu to w zameldowaniu się na mecie przed rywalami.

BRAWO!

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

na forum trwaja dyskusje która narta jest najlepsza.. która najbardziej stabilna.... itp .. kolega był w KLUSZKOWCACh i widział jak skromny facet na starej narcie wygrał .....BRAWO ZITA ....czyli jednak umiejętnosci....

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj, drugi i zarazem ostatni dzień walki o medale MPA - czyli finał slalomu. Żita ponownie stanął na wysokości zadania. Zgarnął złoto, ale najlepszego czasu dnia nie miał.Przed chwilą z nim rozmawiałem i na gorąco mówił, że w pierwszym przejeździe popełnił dwa błędy, z tego przy jednym musiał się całkowicie zatrzymać. Dostał odpowiednio: +0,85 sek w swojej kat i +2 sek do najlepszego w generalce. W drugim przejeździe już błędów nie popełnił i zjechał najszybciej, dokładając chłopakom odpowiednio -1,60 i -1,7, co zaowocowało złotym medalem w kat 18-35 lat, a do czasu dnia zabrakło 0,3 sek.Także myślę, że ten weekend zaliczy do udanych :)Szczegółowe wyniki możecie znaleźć tutaj:WYNIKIGaleria zdjęć oczywiście na facebook-u:ZDJĘCIAA tutaj dla niecierpliwych Żita na gigancie:

ZITA.jpg

ZITA.jpg.18413a45365c94105352af9933de65a5.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj, drugi i zarazem ostatni dzień walki o medale MPA - czyli finał slalomu. Żita ponownie stanął na wysokości zadania. Zgarnął złoto, ale najlepszego czasu dnia nie miał.ATTACH]

Ile taki Żita (oryginalne pseudo), spędza dni na nartach w sezonie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym sezonie 5 dni kiedy potrenował (ale był to pierwszy wyjazd na tyczki od 6 lat). Reszta to raczej pługiem do tyłu. Może ze dwa razy luźna jazda i do tego 7 startów w zawodach. Tyle wg moich wyliczeń, chłopak to pewnie zweryfikuje.

Generalnie jeździł chłopak w Wiśle, jak wiele dzieciaków. Potem profesjonalnie trenował przez 3 lata, o czym można przeczytać na forum. Tak mocno profesjonalnie. 6 lat temu zakończył treningi i od tego czasu tylko pługiem do tyłu + jakieś tam zawody raz na czas.

Edited by ROCH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
  • Create New...