Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów 2015/16


christofer30

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny Groń:

4h - 50zł

całodzienny 8-22 - 80zł (czyżby w nadchodzącym sezonie bez przerwy na ratrakowanie 16-18??)

http://www.czarnygron.pl/stacja-narciarska/informacje/cennik

rozumiem , że cenniki są tak konstruowane ,żeby klienta po prostu wydoić :cool:: , ale w tym przypadku różnica pomiędzy karnetem 2 godzinnym-idealny dla lokalesa , żeby z rana intensywnie pojeździć bez tłoku ( 40 zł ) , a 4 godzinnym ( 50 zł) jest normalnie wkór..........a :mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem , że cenniki są tak konstruowane ,żeby klienta po prostu wydoić :cool:: , ale w tym przypadku różnica pomiędzy karnetem 2 godzinnym-idealny dla lokalesa , żeby z rana intensywnie pojeździć bez tłoku ( 40 zł ) , a 4 godzinnym ( 50 zł) jest normalnie wkór..........a :mad::

Niestety... 2 godziny 40zł a kolejne 2 godziny 10 zł... albo lepiej pierwsza godzina 35 zł a za każdą kolejna 5 zł :D

A tak informacyjnie to standardowo będzie przerwa na ratrakowanie od 16.00 do 18.00 czyli jak co roku, bo się dopytywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też nowy cennik Tatry ski, 105 zł / dzień w sezonie, przebija poprzednio przywołane ;-)

Ale i infrastruktura i jej standard "przebija poprzednio cytowane". 6 zł więcej za możliwość korzystania z następnej "szóstki" na Remiaszowie w Białce, to chyba jednak niezbyt wygórowany wzrost ceny karnetu (nie wchodząc w klasyczną dyskusję czy w Białce jest gdzie jeździć, czy nie) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podejdę do tematu z być może względnie optymistyczną informacją :)

System mybenefit udostępnił możliwość wymiany punktów na karnety narciarskie.

Dotyczy to wybranych ośrodków w następujących miejscowościach:

- Świeradów-Zdrój

- Czarna Góra

- Wisła

- Myślenice

- Poronin

- Czarna Góra (woj. małopolskie)

- Bukowina

- Białka

- Kluszkowce

- Poręba Wielka

- Limanowa

- Wierchomla Mała

- Małastów

Taki karnet kosztuje 69 zł - najczęściej jest to za 6 godz (ew. całodniowy).

Do wykorzystania w sezonie 2015/16, bez względu czy w niskim czy w wysokim sezonie.

Myślę, że całkiem ciekawa propozycja. Jak tak sobie patrzyłem, to w większości ośrodków jest to oszczędność kilkunastu do kilkudziesięciu zł.

Trochę mi się uzbierało tych punktów i przed chwilą już prawie kilka karnetów kupiłem :stupid: Ale w ostatniej chwili się powstrzymałem - chyba wymienie na bony do skiteamu i zamienię je na ... kijki - chodzą mi po głowie takie LEKI WC racing SL :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i infrastruktura i jej standard "przebija poprzednio cytowane". 6 zł więcej za możliwość korzystania z następnej "szóstki" na Remiaszowie w Białce, to chyba jednak niezbyt wygórowany wzrost ceny karnetu (nie wchodząc w klasyczną dyskusję czy w Białce jest gdzie jeździć, czy nie) ;-)

Zgadza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości to jest jakaś konkurencja dla benefit systems tego od mulitsportu?

Jakoś tak to jest, że za punkty z mybenefit można dostać kartę multisportu. Fajnie jakby ktoś się wypowiedział, kto korzysta.

Nieżle byłoby jakby na karnety narciarskie były jakieś zniżki za kartę multisportu, tak jak to np. na wejście na termy w Białce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak to jest, że za punkty z mybenefit można dostać kartę multisportu. Fajnie jakby ktoś się wypowiedział, kto korzysta.

Nieżle byłoby jakby na karnety narciarskie były jakieś zniżki za kartę multisportu, tak jak to np. na wejście na termy w Białce.

W Myślenicach i Koninkach są zniżki na OK system. Na multisport chyba też. Raz tak zrobiłem, że pojeździłem w Koninkach 3h rano za ok. 20zł. Wracając, zahaczyłem o Myślenice i tam pojeździłem 1 godzinkę za okrągłe 0 (zero) złotych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu korzystam z karty multisport plus i na pewno będę próbował wykorzystać ją gdzie się tylko da :)

Co do wymiany punktów na karnety muszę sprostować: nie można wymienić punktów - przynajmniej ja nie mogę, może w innych korporacjach jest inaczej - na te karty oraz bony do sklepów sportowych. O ile te karnety są atrakcyjne, bo zyskuje np. 18 zł na jednym, to kupić sobie bon np. do skiteamu za 500 zł to trochę bez sensu, bo przecież lepiej zrobić zakupy za gotówkę ;)

No chyba, że miałoby to funkcjonować jako karta podarunkowa i np. dałbym siostrze pod choinkę w ramach ptezentu bon :P

A wracając do tematu, będę badał, jak działa multisport w ośrodkach narciarskich ;)

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

edit: AKTUALIZACJA CENNIKA NA 2 STRONIE WĄTKU

Podobnie jak w poprzednim sezonie zrobiłem porównanie skipassów w największych polskich ośrodkach.

Dane pochodzą ze stron www poszczególnych ośrodków, dotyczą sezonu wysokiego i karnetów dla osoby dorosłej.

Cennik%2015-16.jpg

Zmiany w stosunku do roku poprzedniego:

- ceny wzrosły w Dwóch Dolinach, Białce, na Kopie, Szrenicy i Jaworzynie Krynickiej, która konsekwentnie dąży do cen alpejskich, aż strach pomyśleć jaka będzie cena wspólnego skipassa dla całego PKL, którą zapowiadają;

- ceny nie zmieniły się w Szczyrku, Zieleńcu i Czarnej Górze; nie ma dużych zmian w ośrodkach (największa to nowe, krótkie krzesło w Zieleńcu) to i rozsądne podejście w cennikach;

- i największa pozytywna zmiana to znaczące obniżki cen na Pilsku, w tym HIT - karnet wieczorny za 20 zł na 4h; jeśli tylko ruszy krzesło na Buczynkę to ta oferta będzie nie do przebicia :cool::

Kupując karnety przed sezonem w Czarnej Górze, Zieleńcu i Białce Tatrzańskiej można skorzystać z promocji i do powyższych cen otrzymać rabaty.

Edytowane przez artkas
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy cennik na stoku w Rybnie koło Łomży http://www.rybno.pl/index.php?k=3

W tym sezonie dodano jeden wyciąg i jedną trasę 300m :smile:

Pytanie z innej beczki czy karnet czasowy Tatryski działa 2 dni, czyli poniedziałek i wtorek ? Czy 48 h czyli poniedziałek po 13-stej(pierwsze odbicie), wtorek i środę do 13-stej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuję o:

- cennik dla Kasprowego, gdzie od tego sezonu pojawiły się różne warianty zakupu karnetów, w zależności od chęci korzystania z gondoli i krzeseł;

- w karnetach Tatry Ski od dwóch dni wzwyż pojawiła się ciekawa opcja i do wspólnego skipassa dołączony został ośrodek Ski Bachledova na Słowacji;

- promocje internetowe dla Dwóch Dolin;

- inne drobne poprawki.

Cennik%2015-16_1.jpg

Duża wersja cennika

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...