Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pampeago - pytania o drogę...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

ja przez kilka lat jeżdziłem 10-14 letnią Fiestą ... więc jak najbardziej tak ... jednak nie wiem ile twoje cudo pali ..... to dośc istotny element układanki Suv znajomego palił w trasie przy 140 14-15 litrów .... a to już boli.

co do drogi masz 3 opcje (zakładając że jedziesz z Olsztyna)

>jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > monachium > Insbruk

>jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > wrocław S8 > Monachium > Insbruk

możesz oczywiście przebijac się na poznań i kombinować bocznymi dorgami ale dla mnie mija się z celem - droga ma ponad 1800 km i szkoda czasu.

>jechać na warszawę > Na Gliwice (Gierkówka) > Brno , Mikulow > Salzburg > Insbruk

Pózniej przełecz Brenner i jesteś praktycznie na miejscu.

Ja bym jechał na Berlin > najszybsza, najwygodniejsza droga praktycznie do końca sama autostrada minus to opłaty w polsce , jak nie jeżdzisz szybko jedz przez Wrocław a jak lubisz Gierkówkę i się wlec .... to opcja trzecia - róznica odległości na poziomie 50-100 km przy odległości 1800 tyś km jest nie istotna w wariancie przez Berlin nadrobisz momentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez kilka lat jeżdziłem 10-14 letnią Fiestą ... więc jak najbardziej tak ... jednak nie wiem ile twoje cudo pali ..... to dośc istotny element układanki Suv znajomego palił w trasie przy 140 14-15 litrów .... a to już boli.co do drogi masz 3 opcje (zakładając że jedziesz z Olsztyna)>jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > monachium > Insbruk >jak najszybciej przebić się do A1 na berlin A2 > wrocław S8 > Monachium > Insbrukmożesz oczywiście przebijac się na poznań i kombinować bocznymi dorgami ale dla mnie mija się z celem - droga ma ponad 1800 km i szkoda czasu. >jechać na warszawę > Na Gliwice (Gierkówka) > Brno , Mikulow > Salzburg > InsbrukPózniej przełecz Brenner i jesteś praktycznie na miejscu.Ja bym jechał na Berlin > najszybsza, najwygodniejsza droga praktycznie do końca sama autostrada minus to opłaty w polsce , jak nie jeżdzisz szybko jedz przez Wrocław a jak lubisz Gierkówkę i się wlec .... to opcja trzecia - róznica odległości na poziomie 50-100 km przy odległości 1800 tyś km jest nie istotna w wariancie przez Berlin nadrobisz momentalnie.
Na wstępie dziękuje za odpowiedź :)Tak, dokładnie będę jechał z Olsztyna. Spalanie około 7-8 litrów w trasie więc paniki nie ma. Co do tras to wujek google pokazuje mi trzy opcje:

Capture_italo.jpg

Przez Berlin tak jak piszesz wydaje sie słuszna trasa - 1467km. Nastraszyli mnie tylko, że bez 4x4 nie ma co jechać zatem postanowiłem popytać mądrzejszych na forum ;)

Capture_italo.jpg.68ad4e7a43b0984e6061ae7376678a79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Berlin tak jak piszesz wydaje sie słuszna trasa - 1467km. Nastraszyli mnie tylko, że bez 4x4 nie ma co jechać zatem postanowiłem popytać mądrzejszych na forum ;)

potrzebne ci są łańcuchy bo jedziesz w góry i to tyle reszta to wymysły ludzi którzy tam nie byli lub im pamieć szwankuje :biggrin:

zastanów się czy nie nadłożyć trasy i polecieć w dół na A1 niż ciać na Poznań - nie znam tej drogi - jak jest słabo warto nadłożyć i lecieć A1 pod łódzi pózniej na A2 i Berlin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na wstępie dziękuje za odpowiedź :)

Tak, dokładnie będę jechał z Olsztyna. Spalanie około 7-8 litrów w trasie więc paniki nie ma. Co do tras to wujek google pokazuje mi trzy opcje:

[ATTACH=CONFIG]24100[/ATTACH]

Przez Berlin tak jak piszesz wydaje sie słuszna trasa - 1467km. Nastraszyli mnie tylko, że bez 4x4 nie ma co jechać zatem postanowiłem popytać mądrzejszych na forum ;)

Tak jak pisze Jodek w 95% przypadków będzie OK. Ja podróżowałem sporo po zimowych Włoszech Punto i Mondeo Kombi i wszędzie dojechałem a jeździłem nawet zamkniętymi z powodu opadów śniegu drogami. Zimowe opony wystarczą a jak będzie duży opad to i tak będziesz musiał czekać aż odśnieżą i tak bo nie wyjedziesz z parkingu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...