Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Karnety na GRUPONIE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda zajebiście bo w polskich masz kupon na skipass w każdy dzień sezonu a tam tylko w najgorszym czasie.

Dzięki za info

Najgorszym? Najgorszy okres to okres między świąteczny i ferie.

Początek kwietnia to najlepszy czas na narty w Tatrach! Ludzi minimum,śniegu maksimum! Tak z mojego doświadczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym jest są plusy dodatnie i ujemne. W szczególności plusem jest długi dzień fajna aura, ale śnieg jest słaby większości wtedy. A co do ilości ludzi to różnie z tym może być bo wszyscy wtedy siedzą na 2-3 ośrodkach które chodzą.

Śnieg zazwyczaj jest super,w Tatrach.W Beskidach już różnie,choć ostatnie św. Wielkanocne były białe i z super warunkami.

A ludzie?Chyba są myślami już gdzie indziej,bo nie spotkałem się z tłokiem na stoku w kwietniu.No,może raz na Kasprowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest zajebista, ale nikt mi nie powie że kwiecień to najlepszy miesiąc na narty (oczywiście też kupiłem 4 kupony), mam nadzieje że nie będzie na chopoku tak jak 2 lata temu 1 kwietania na wielkanoc, warun był taki że ostatnie 200 metrów do funitela trzeba było przejść piechotą. Zajebiście lubie narty w kwietniu ale w większości od południa to jazda w kaszy.

->afrikaner ta cena obowiązuje do 22 grudnia i od 30 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jasiek za info. jedziemy w styczniu na 2 dni na Chopok ...

No ale nie na te skipassy :confused::

...Zajebiście lubie narty w kwietniu ale w większości od południa to jazda w kaszy...

ano tak to jest z "jarnym lyzovaniem" polecam narty do godz.11 - 90 pod butem a po 11 - powyżej 100 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo lubię wiosenne narty. Koniec marca a i nierzadko kwiecień. Poza trasami dużo śniegu do pojeżdżenia a i ludzi zdecydowanie mniej.

PS. nie wspomnę o spojrzeniach tych którzy patrzą jak ładujesz narty do boxa a oni coś tam już na swoich działeczkach grzebią w ziemi... :biggrin: bezcenne :stupid:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pojawiły się za 70 zł karnety w sezonie (po 11.01) na Kubinską Hole

KH.jpg

PS. kurcze jeszcze tam nie jeździłem chyba kupię. Jeździł tam ktoś? warto tępić krawędzie? bo mapka wygląda spoko.

KH.jpg.59a8bbdfa5f299091c4405d019c1008c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się za 70 zł karnety w sezonie (po 11.01) na Kubinską Hole

[ATTACH=CONFIG]24730[/ATTACH]

PS. kurcze jeszcze tam nie jeździłem chyba kupię. Jeździł tam ktoś? warto tępić krawędzie? bo mapka wygląda spoko.

Byłem tam raz i mam bardzo pozytywne wrażenia!

Szerokie trasy,niezłe nachylenie i potrafią je wygładzić.

Minus to wolne krzesła.Jedzie się dwustopniowo i niestety obie części to stare czteroosobowe krzesła.No ale zawsze to krzesła...

Opcjonalnie można jeździć orczykami,tymi wyprzęganymi.Są przynajmniej szybsze. :)

Była tu moja relacja,jak znajdę to wkleję link. :)

PS.Kubińską widać z Chopoka:

p1060416.jpg

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...