Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty...Sezon 05/06...


quba0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobic

Narty...Sezon 05/06...

Nie ma tego jeszcze na stronie, wiec nie ma jak podać.

musisz nam wierzyc na slowo, bo sa naprawde ladne i dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica:)

Jak te nowe Fischery WC maja sie do do tych z sezonu 04/05? Nosze sie z zamiarem kupienia WC SC(o ile starczy funduszy na ten rok)?! Co mozesz o nich powiedzieć .... (no i jaka bedzie ich cena, tak orientacyjnie), z góry dzięki.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Do Bobica:)

Cena bedzie nizsza niz w zeszlym roku.

Choc ronin przekona cie na pewno, ze na allegro lepiej kupowac. - on z tych :>

Narta jest powiedzmy, ze nie zmieniona - poza zmiana FT. (frequency tuning).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość metaal

Do Bobica:)

Witam.

Ja znalazłem takowe wieści

"W konstrukcji na sezon 2005/06 zastosowano nową ażurową ramę usztywniajacą narty wokół osi wzdłużnej, połączoną z dwoma warstwami sztywnej blachy tytanowej ,rewelacyjnie tłumiących wibrację.Model ten stał się jakby "przyjaźniejszy" dla użytkownika, a po pierwszych testach otrzymał bardzo wysokie oceny ekspertów narciarstwa".

No ale pewnie znajdzie się ktuś co na takich śmigał. Niech cuś napisze i porówna do tych z zeszłych lat by, podkręcić troch atmosferkę na forumie.

Postrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Do Bobica:)

W przyszlym sezonie FT bedzie w postaci ramy wlasnie.

Narta ma przez to byc bardziej sterowna, a FT bardziej dokladny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica:)

Hmm ... To w sumie, jak by nie patrzec to samo bedzie co teraz:) ja nie nazekam na moje WC RC sa zajebiscie starowne, Drgaja tylko jak sobie chce cos na kreche walnać (niestety), no ale to jest w pełni uzasanione, a w skreci trzymaja sie sniegu jak F1 toru;) .... jak jakies pieniazkie wpadne to zakręce się wokuł WC SC:)

(dodam tylko, ze waze 115kg, wiec docisniecie tych nart nie jest dla mnie trudne:)

PS:Jaka jest ich obecna cena (WC SC)?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty juniorskie...

Sorx, że wszytsko wpierniczam w jednego posta,ale nie chce za bardzo śmiecić :)) Mam pytanko dot. zakupionych przeze mnie nart-Atomicków GS:11 jr...A mianowicie: Czym te narty różnią się od "dorosłych", oprócz długości ofkors? W opisie na skionline jest " te same na których śmiga Hermann tylko, że krótsze "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...