Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Livigno teraz:)


stefanis

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można pojechać tam napić się wódki. Chociaż większość tam właśnie po to jedzie, więc śnieg jest niepotrzebny.

Już wiem czemu mnie tam jeszcze nie było.:stupid:

Nie żebym był abstynentem,ale jak jadę w Alpy to nie po to po co inni jeżdżą do Livigno.:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 na plusie :eek: Zawsze można pojechać tam napić się wódki. Chociaż większość tam właśnie po to jedzie, więc śnieg jest niepotrzebny.

Na wódce nie ma jakiegoś specjalnie korzystnego przebicia. Litr kosztuje 6 euro. Spirytus to jest atrakcja, 2 litry za 2,8 euro!!!!! Pełny bagażnik zabrać do domu, pies drapał te narty! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wódce nie ma jakiegoś specjalnie korzystnego przebicia. Litr kosztuje 6 euro. Spirytus to jest atrakcja, 2 litry za 2,8 euro!!!!! Pełny bagażnik zabrać do domu, pies drapał te narty! :smile:

Jak ktoś lubi rudą to też jest dobry przelicznik. Zwykły Jan 50% ceny u nas. Przy droższych gatunkach proporcje jeszcze lepsze. To jak smakuje Daniels litrowy za jedyne 11 Eu bezcenne:biggrin::stupid:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi rudą to też jest dobry przelicznik. Zwykły Jan 50% ceny u nas. Przy droższych gatunkach proporcje jeszcze lepsze. To jak smakuje Daniels litrowy za jedyne 11 Eu bezcenne:biggrin::stupid:

Pozdrawiam.

Tak, posmakowanie całego litra Danielsa, bezcenne! Spowolnienie ruchów, wzrost gadatliwości, odpływ świadomości, bajka! Następnego dnia jest też fajowo, suchość wszystkich płynów, jakieś dźwięki, niekontrolowane drgawki praktycznie uniemożliwiają jazdę na nartach, ale nie wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, posmakowanie całego litra Danielsa, bezcenne! Spowolnienie ruchów, wzrost gadatliwości, odpływ świadomości, bajka! Następnego dnia jest też fajowo, suchość wszystkich płynów, jakieś dźwięki, niekontrolowane drgawki praktycznie uniemożliwiają jazdę na nartach, ale nie wszystkim.

A kto powiedział, że musisz go wypić w Livigno.:tongue: Jak przywieziesz na święta do domu to nawet wspomnienia z fajnego nartowania się ożywią. Pod warunkiem, że są warunki nie tak jak teraz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle istnieje jakaś strona gdzie byłyby pokazane dokładnie jakie konkretnie trasy są na obecną chwilę otwarte? Próbowałem coś znaleźć na stronach ośrodków w Livigno, ale żadnej takiej wprost odpowiedzi nie znalazłem.

https://www.livigno.eu/impianti-di-risalita

Tylko wyciągi, ale dobre i to.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś sie pogoda rozjechała niestety...

śnieg nie sypnie..

nawet w telewizorze już mówili że zaczyna być panika lekka..choć podobno telewizja kłamie.., teraz to się zmieni mam nadzieję..:smile:

ja jadę dopiero 16 stycznia w dolomity , mam nadzieję że coś końcu spadnie..

ale szkoda tych ludzi co teraz jadą i wdali tyle kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...