Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wykaz zawodów narciarskich dla amatorów


piter3m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jako, że sezon za pasem, postanowiłem na mojej stronce internetowej sporządzić listę zawodów narciarskich dla amatorów. Lista będzie uzupełniana w trakcie sezonu. Zapewne nie uda się tam umieścić wszystkich wydarzeń odbywających się w Polsce, ale mam nadzieję zebrać ich tam jak najwięcej.

Liczę też na Waszą pomoc. Jeśli macie informacje o jakimś wydarzeniu, którego nie ma na mojej liście to dajcie znać na maila: info@nartypomorze.pl

Lada dzień zapewne zostaną tam też dodane zawody z cyklu Family Cup. Rozmawiałem z organizatorami i do końca tygodnia ma być znany terminarz.

Mam nadzieję, że wykaz ten przyda się wielu czytelnikom forum Skionline. Zapraszam do lektury po adresem: http://nartypomorze.pl/zawody-dla-amatorow/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Szczyrk SMR 02.02.2017r

Sprawdź swoje umiejętności na profesjonalnie przygotowanej trasie slalomu giganta w zawodach VOLVO CAR Ski Cup.
Udział w zawodach jest bezpłatny, może wziąć w nich każda osoba, która skończyła 18 lat.
Dla trojki najlepszych uczestników w każdej z kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe, pamiątkowe dyplomy i medale
szczegółowe informacje i zapisy dostępne są wyłącznie przez stronę race-timing.pl, liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/12/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, surfing napisał:

Szczyrk SMR 02.02.2017r

Sprawdź swoje umiejętności na profesjonalnie przygotowanej trasie slalomu giganta w zawodach VOLVO CAR Ski Cup.
Udział w zawodach jest bezpłatny, może wziąć w nich każda osoba, która skończyła 18 lat.
Dla trojki najlepszych uczestników w każdej z kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe, pamiątkowe dyplomy i medale
szczegółowe informacje i zapisy dostępne są wyłącznie przez stronę race-timing.pl, liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/12/

Biorę to właśnie pod uwagę... Zależy czy w piątek lub sobotę będzie gdzies Familu Cup - jak bedzie to jade na FC, jak nie to o Szczyrku skoczę :)

Myslałam ostatnio wlasnie zeby otworzyć taki temat na temat zawodów narciarskich dla amatorów zeby kazdy kto wie podał date co i gdzie i kiedy :)

Jako, że teraz często bywam w okolicach Krakowa to mogę częściej sobie pozwolić na wypady na narty, w tym na zawody - znacznie blizej niz z Mazur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści sprzed chwili

PILNA DOBRA WIADOMOŚĆ
Udało nam się porozumieć z właścicielami stoku w Wiśle #ośrodeknarciarskistożek i mają wolny termin 4 luty 2018 r.
Już teraz wszystkich Was serdecznie zapraszamy na niedzielę do Wisły (Mistrzostwa Woj. Śląskiego). Jest to jedyny możliwy termin do rozegrania tych zawodów. Ciągłe przekładanie kolejnych imprez to spowodował. Możliwie szybko napiszemy wszystkie szczegóły dotyczące tej imprezy.
Prosimy zapisujcie się już teraz i udostępniajcie tą informację znajomym.
Pozdrawiamy
Ekipa FC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje :)

Też spodziewałem się że będzie na trasie twardo, a tu miękko do samej trawy, Ty jechałaś bardzo płynnie po zdegradowanej trasie, ja prawie spóźniłem się na start i pojechałem ubrany na ciepło, a do wygranej zabrakło 0,16sek, ale jest super :) i bez kontuzji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

2 marca Grand Prix Szczyrku

3 marca Family Cup Przemysl

4 marca Mistrzostwa Skawiny z Harbutowicach

jutro 24 luty Familu Cup Puławy

Chyba na następną zimę przeprowadzam się na południe kraju xD

 

a na mazurach i podlasiu jutro II Zawody Narciarskie SKI Rotary CUP 2018, w niedziele Mistrzostwa WOSIR Szelment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...