Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wykaz zawodów narciarskich dla amatorów


piter3m

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na Siglanach w Wiśle odbywał się Puchar wójta gminy Pawłowice w GS.

Piszę o tym dlatego, że.. wziąłem w nich udział :) To były moje pierwsze zawody, w końcu się przełamałem i po prostu pojechałem "zobaczyć". Cel był jasny - nie wypaść i nie być przy tym ostatni w swojej kategorii (18-30 lat) - udało się to zrealizować :)

 

Trasa

IMG_20200229_163123.thumb.jpg.dd4ecc22d87a6cfdee8e26b1cf59051c.jpg

Trasa z góry

IMG_20200229_175550.thumb.jpg.5c0e150898e03182b36d19da97c4fa80.jpg

Konkurencja może nie była z najwyższej półki, ot niedzielni narciarze (bez urazy dla nikogo - po prostu luźna atmosfera bez napinki) i takich było z 70%. Ale kilku zawodników jechało w gumach, ochraniaczach itp co mogło wskazywać że są obeznani z tematem j to głównie z takimi przegrywałem.

Wrażenia z jazdy? Cóż, płaski stok, bramki rozstawione bardziej jak na SL, bez żadnych podkręconych. Największą trudnością była totalnie zniszczona trasa już po kilku przejazdach. Moja kategoria jechała jako ostatnia także była walka by utrzymać się w rynnie. W drugim przejeździe już trochę zaryzykowałem i uzyskałem wg mnie zadowalający czas 38,4 (zwycięzca miał 35,9), większość osób miała ponad 40s. 

Na starcie

IMG_20200229_190932.thumb.jpg.4b17b4239d748b7a976a1335a32ff3e1.jpg

 

Podsumowując, jestem podjarany tematem🙃 Od teraz będę się starał startować jak najczęściej :) Oczywiście na razie w jakiś "niedzielnych" zawodach. Nie mam zamiaru kompromitować się na MPA ;)

I po zawodach

IMG_20200229_193745.thumb.jpg.00da243e3a7f803bedf6a2e431076569.jpg 

Pozdrawiam 

  • Like 9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.helmissimo.it/helmissimo-gara-slalom-gigante-versciaco-monte-elmo.php

Wybieram się tam,gdyby ktoś chciał wystartować w czymś ambitniejszym,mam 2 miejsca w aucie,chcę 3 dni pojeździć w Alpach,1 dzień zawody...Mogę pomóc ogarnąć cały temat spania i rejestracji,startowałem tam już...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Witam wszystkich ścigantów i nie ścigantów 

Jak co roku zapraszam na zawody dla amatorów HELLY HANSEN MASTER LIGUE CZARNA GÓRA 22/23

1-edycja 14-15.01.2023 Gigant 

Trasa A- wymagająca i przy dobrych warunkach śniegowych od samej górnej stacji dużej kanapy

http://www.szkola.czarnagora.pl/dla-mlodziezy/zawody-hh-master-league

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...