Narty - skionline.pl
Jump to content

Wykaz zawodów narciarskich dla amatorów

Recommended Posts

Wczoraj na Siglanach w Wiśle odbywał się Puchar wójta gminy Pawłowice w GS.

Piszę o tym dlatego, że.. wziąłem w nich udział :) To były moje pierwsze zawody, w końcu się przełamałem i po prostu pojechałem "zobaczyć". Cel był jasny - nie wypaść i nie być przy tym ostatni w swojej kategorii (18-30 lat) - udało się to zrealizować :)

Trasa

IMG_20200229_163123.thumb.jpg.dd4ecc22d87a6cfdee8e26b1cf59051c.jpg

Trasa z góry

IMG_20200229_175550.thumb.jpg.5c0e150898e03182b36d19da97c4fa80.jpg

Konkurencja może nie była z najwyższej półki, ot niedzielni narciarze (bez urazy dla nikogo - po prostu luźna atmosfera bez napinki) i takich było z 70%. Ale kilku zawodników jechało w gumach, ochraniaczach itp co mogło wskazywać że są obeznani z tematem j to głównie z takimi przegrywałem.

Wrażenia z jazdy? Cóż, płaski stok, bramki rozstawione bardziej jak na SL, bez żadnych podkręconych. Największą trudnością była totalnie zniszczona trasa już po kilku przejazdach. Moja kategoria jechała jako ostatnia także była walka by utrzymać się w rynnie. W drugim przejeździe już trochę zaryzykowałem i uzyskałem wg mnie zadowalający czas 38,4 (zwycięzca miał 35,9), większość osób miała ponad 40s. 

Na starcie

IMG_20200229_190932.thumb.jpg.4b17b4239d748b7a976a1335a32ff3e1.jpg

Podsumowując, jestem podjarany tematem🙃 Od teraz będę się starał startować jak najczęściej :) Oczywiście na razie w jakiś "niedzielnych" zawodach. Nie mam zamiaru kompromitować się na MPA ;)

I po zawodach

IMG_20200229_193745.thumb.jpg.00da243e3a7f803bedf6a2e431076569.jpg 

Pozdrawiam 

• Like 9
  • Thanks 1
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wczoraj na Siglanach w Wiśle odbywał się Puchar wójta gminy Pawłowice w GS. Piszę o tym dlatego, że.. wziąłem w nich udział  To były moje pierwsze zawody, w końcu się przełamałem i po prostu poje

Witam serdecznie Jako, że sezon za pasem, postanowiłem na mojej stronce internetowej sporządzić listę zawodów narciarskich dla amatorów. Lista będzie uzupełniana w trakcie sezonu. Zapewne nie uda si

Najpierw zrób tak, żebyś zobaczyła tam śnieg

Posted Images

https://www.helmissimo.it/helmissimo-gara-slalom-gigante-versciaco-monte-elmo.php

Wybieram się tam,gdyby ktoś chciał wystartować w czymś ambitniejszym,mam 2 miejsca w aucie,chcę 3 dni pojeździć w Alpach,1 dzień zawody...Mogę pomóc ogarnąć cały temat spania i rejestracji,startowałem tam już...

Edited by lski@interia.pl
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
1 hour ago, darek67 said:

Zapraszam wszystkich amatorów i mastersów na zawody Hellen Hansen Masters Ligue

Czarna Góra 21.02.2021

Zapisy szkolaczarnagora@gmail.com 

Info facebook

zawody będą na stoku Koziniec, czy Litwinka/Grapa?