Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody sezon 15/16


janek57

Rekomendowane odpowiedzi

Zimy w tym sezonie nie pokazuje już żaden model pogodowy. Luty to wędrówka ciepłego powietrza i niżów z deszczem. Będzie też wiać silny wiatr. Jedyna nadzieja w blokadzie, jakimś wyżu który to zablokuje ale na razie nic takiego nie widać. W czasie mega ciepłych zim to co działo się kilka dni temu (mróz, śnieg) trzeba uznać za spory sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janka trza spytać! Może on coś pomoże?

Juz napislem 22.01.16. prognozy dla Nas bardzo marne:mad:::mad:: Jestem w Alpach ,Internet tylko z hotelowego komputera. Tu na stokach bardzo dobrze (cervinia i La thuile) lub dobrze - monte Rosa. W dzien bardzo cieplo bo +4 do +8 na 2500m.n.p.m. , w nocy na szczescie mroz -4 do -12.sniegu naturalnego w monte rosa malo bo 30cm a w cervinii i la thuile okolo 60-100cm ,sniegu ubywa .ale jazda przy ,,lampie,, superowa :cheerful:.pozdrawiam wszystkich.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mamad nie prognozuje pogody zapytałem tylko o to kto wygra czy Ty czy Wasilewski, to po pierwsze. Dalej poza twoją prognozą żadna które do tej pory oglądałem w rożnych mediach nie zwiastują ochłodzenia w dzień do temperatur minusowych. Dziś na Skrzycznem temperatura jest +5 a jest czwartek 28.01. z twojego wpisu wynika że zima wróci w całej okazałości około 28.bm. Jak pewnie możesz przeczytać napisałem że mocno trzymam kciuki za twoją prognozę i że rozum mi podpowiada że jednak wygra prognoza Wasyla co chyba się dzieje ponieważ w całych Beskidach na stokach jest na plusie i to raczej się jeszcze utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam czytanie artykułów z bloga (klik), sprawdzają się :wink:. Kolega Mamad widzę że posila się również informacjami pogodowymi stamtąd :cool:: . Również tutaj ciekawa strona z prognozami na 16 dni do przodu w formie pisanej aktualizowana raz w tygodniu (co niedzielę) :smile: i sprawdzająca się w większej mierze niż codzienne prognozy w TV.

Edytowane przez PavloS_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena Rabczewska hmm. Korzysta z tego samego modelu pogodowego płatnego ale nie trawie jej. Bardzo kontrowersyjna osoba. Osobiście uważam osobę która twierdzi ze deszcz nie powinien padać za to upal mile widziany bo ma wodę z kranu zawsze jak odkręci za nie na moim poziomie;) Dwa linki podane przez Ciebie to ta sama osoba. Osobiście uczyłem się od Arka który prowadzi normalny blog. Brak w nim polityki. Jest też pan z Dolnego śląska który korzysta z płatnych modeli i widzi to co TV nie i też prowadzi normalny blog. Marzena popularność zbija na bardzo aroganckim podejściu do ludzi i otoczenia. To już inna historia. Nie ważne jak mówią byle by mówili:eek: Ale podane przez Ciebie linki można uznać za dobre bo tam też się sprawdzają prognozy. Tyle tylko obrażasz mnie mówiąc że się tam posiłkuje bo znam co najmniej dwoje ludzi prowadzących blogi z takimi samymi prognozami cóż hobby kosztuje. Narty też. Prognozowanie na podstawie płatnych modeli też. Jako ciekawostkę dodam że można zamówić prognozę koszt kilka tys dolców na dzień sprawdzalność 100 procent na 3 dni co do godziny i na 10 dni co do dnia. Oczywiście w razie wpadki odszkodowanie za poniesione straty. Wszystko ma swoją cenę ale to też jest opis na inny temat tyle tylko że mało kto wie że takie prognozy istnieją bo w TV sprawdzalność jest koszmarna.

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

To czemu taka stacja telewizyjna nie zamówi sobie co 3 dni takich prognoz? Ich stać, a mieli by wielką oglądalność jak by nagle wszystkie prognozy zaczęły się sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...