Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czantoria na bis


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo miałem dziś nie wybierać się nigdzie,ale Andy-w dał znać,że jedzie na Czantorię,więc postanowiłem się wybrać.Do tego mocno zachęcało też poranne słoneczko. Najpierw jednak trza było żonę zawieźć do roboty (czy jak kto woli,"podrzucić"),a następnie już nieskrępowanie skierować się,jakby na to nie spojrzeć,w jedynie słusznym kierunku. Ponownie droga bez przygód,tylko mokro,jakby w nocy coś popadało. Pod Czantorią melduję się ok. 10.30. Tym razem postanowiłem dopytać,czy są inne opcję karnetów.Wczoraj pan z obsługi coś wspominał o dwóch dyszkach.Niestety niczego takiego nie ma. Jest tylko jedynie słuszna opcja (jak to brzmi...! :eek: ),czyli cały dzień z 4 dyszki. W tym momencie jest jeszcze piękna słoneczna pogoda.

Ruszam do góry i już z krzesełka dostrzegam Andy-w z synem.No to git! Od razu się "łapiemy" i już dalej śmigamy razem.Oczywiście jest też fotka pamiątkowa.

cz6.jpg

Jak się dowiaduję,niestety stok nie był ratrakowany.Nie jest to wielki problem,bo przy wczorajszej frekwencji trasa nie została zdewastowana,ale na FB obiecywali sztruksik. Najważniejsze,że śniegu dość i da się przyjemnie pojeździć.

cz4.jpg

cz3.jpg

Dziś więcej ludzi,ale kolejek praktycznie nie było.Powiedziałbym,że dziś było ich w sam raz...

cz2.jpg

Moi kompani zebrali się ok 13,a ja walczyłem dalej,niemal do samego końca działania ośrodka.Dzięki Andy-w i Marcin za miłe towarzystwo!A w zasadzie do zobaczenia. :)

Dziś,żeby uniknąć zmasowanego rozdawania autografów,zmieniłem ubiór. Cóż,takie życie celebryty... :stupid:

cz7.jpg

Ok godziny 14 rozpoczęła się dostawa śniegu.Taka nawet dość konkretna! Ba! Jeśli mnie słuch nie mylił,dziś nawet raz zagrzmiało! Ale może mi się tylko wydawało....

cz9.jpg

Co jeszcze? Okazuję się,że są tacy co wolą po śniegu na rowerze.Tylko tak wyciągiem wyjeżdżać?

cz5.jpg

Wszytko co dobre szybko się kończy.Po godzinie piętnastej zwinąłem się i na krzesełko.W tym momencie już od dobrej godziny mocno sypało,ale niestety na dole padał deszcz.Przeniosłem się szybko z bajkowej krainy u góry,do szarugi na dole. Dziś już ktoś pomyślał i można było bez przeszkód dojść do kasy,bez obchodzenia budynku na około.Może przeczytali wczorajszą relację? :wink:

cz8.jpg

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem wczorajsze wydanie na www, ale jakoś Johnnego uchwycić nie umiałem - chodzi o wiadomości TVP - nasz "Dziennik" jedynkowy? - gdzie nasz Johnny-odnośnie reportażu dot. wody, klimatu - Johnny - nie bądź tak skromny - pochwal się:tongue: :wink:

No tak, wczoraj Wiadomości nie widziałam, a szkoda :smile:
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak mieć tyle stoków pod nosem to wyboru... :) :) Ja bym w tytule zmienił tylko na duze N :) Johnny_N :)

A no fajnie... :)

Ja nie mogę zmienić tytułu,przynajmniej zmiana nie jest widoczna w tabelce.Nasz Boss i tak coś już kombinuję,więc to chyba taki przejściowy wątek... :wink:

Ja oglądałem wczorajsze wydanie na www, ale jakoś Johnnego uchwycić nie umiałem - chodzi o wiadomości TVP - nasz "Dziennik" jedynkowy? - gdzie nasz Johnny-odnośnie reportażu dot. wody, klimatu - Johnny - nie bądź tak skromny - pochwal się:tongue: :wink:

W reportażu pokazali jak ruszam na Białym Krzyżu. :) To było w TVP1 w Wiadomościach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta górna polanka na Czantorii jest całkiem przyjemna :)

Zazdroszczę Wam, że macie tak blisko w Góry :) na nizinach na razie licho ze śniegiem, więc zamiast na nartach trzeba z mieczem ganiać w Wiedźminie :)

Ale jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie się udać na południe Polski.

Maćku dzięku za to, że czuwasz i zimowe znaki dajesz :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...