Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jedzenie na stoku


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Włocha kawa w filiżance, dla Niemca piwo w szkle, a u nas jak kto chce [emoji4]

A u nas zbojnickie grzane w glinianym garnuszku :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Dnia 2.12.2018 o 18:25, Sariensis napisał:

Otwarcie sezonu na Chopoku całkiem udane, z małym wyjątkiem, śnieg Ok, 3 stoki zgodnie z planem, ale... wczoraj na herbatce niemal nie wyskoczyłem pod sufit z radości widząc w karcie baru w Jasnej moja ulubiona teneryfianska najlepsza na Świecie kawę barraquito, pełen entuzjazmu, zachwycony, ze napije sie mojej ulubione barraquitu na nartach wale jak w dym do barku i próbuje zamówić barraquito ,..., chwila konsternacji i wielkie zdziwienie na twarzy barmana, wiec pędzę czem prędzej do stolika po nowa kartę w której jak wół napisano barraquito i co, barman pyta kolegę ..., chwila konsternacji i, ..., No mamy cafe latte, espresso i takie tam, ale tej nie mamy i nie robimy, ech, pomyślałem, to po co macie to cudo w karcie, po dłuższym namyśle stwierdziłem jednak, ze i tak by nie wiedzieli jak to cudo przygotować, wiec dopijam ... herbatę owocową zamiast doskonałej barraquito i rozładowuje niezadowolenie na stoku. Ogólnie start sezonu bardzo fajny narciarski, ale to barraquito to byłoby coś czego sie niezapomina do końca świata i jeden down dłużej, a dla zaintersowanych oryginał wyglada tak, w karcie na Chopoku jest, barmani widocznie nie potrafią jej przyrządzać, chociaż skład w karcie jest niemal idealny, brakuje tylko skórki limonki ;).

EF84EEBC-5D91-460C-B7F2-D3540CE73814.jpeg

48DA0FCE-BEA7-4468-84BC-2406BAF11650.jpeg

F3A3A5FA-1430-47DE-BF4A-E6C03FEE4364.jpeg

Dobrze że dzięki tobie barmani na Chopoku odkryli że w karcie mają mają barraquito, wprawdzie to nie dla mnie bo piję kawę czarną bez cukru, ale pewnie wielu spróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

Dobrze że dzięki tobie barmani na Chopoku odkryli że w karcie mają mają barraquito, wprawdzie to nie dla mnie bo piję kawę czarną bez cukru, ale pewnie wielu spróbuje.

Niestety, sądząc po reakcjach na pozycje w karcie, raczej prędko nikt jej nie spróbuje na Chopoku już na pewno nikomu się nie będzie chciało poświęcać czasu na dokładne jej przygotowanie :). W karcie wygląda szpanersko, ale jej przygotowanie wymaga i wprawy i cierpliwości, a tego chyba barmanom na Chopoku w sezonie trochę brakuje, tym bardziej, że pozostałe kawki robią się same po wciśnięciu guzika na maszynie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jest barraquito na Chopoku, pewnie dzięki Tobie niejeden forumowicz skusi się spróbować.

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Uważam start tego sezonu za rozsądne i realne odpowiedzi na potrzeby Klienta, przytoczę chociażby barraquito w Jasnej :):):), ponarzekaliśmy na forum i pyk wczoraj już mi barman przygotował, radość była niezmienna..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

Jest barraquito na Chopoku, pewnie dzięki Tobie niejeden forumowicz skusi się spróbować.

 

No pewnie, polecam wyglada dziś Chopok i Barraquito tak :). Polecam rownież mowa restauracje pod wyciągiem na Lukova.

66092AED-DF8E-4018-8259-18C1E07AEDD3.jpeg

03CB9E83-3819-471A-BE01-63F97CA8F4C0.jpeg

2E71696A-4B26-4A7B-B35F-DBC308F24D97.jpeg

9FE39D7D-3BF0-43EB-87E8-78128BDD7D75.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pasazer85 napisał:

 Na Suchym to się opuścili bo w zeszłym roku było po 12 i jeszcze ogór kiszony do tego :D  Ja w niedziele stołowałem się w knajpie przy trasie nr 4 (polanka powyżej Suchego), kiełbasa z grila naprawdę dobra,duża z plastrem grilowanego boczku i po 12 zł z herbatką za 6zł . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 22.12.2015 o 23:34, wsiogun napisał:

Zwardoniu na  Rachowcu w połowie trasy jest mała knajpka gdzie zdarzyło mi się skonsumować golonko całkiem przednie za 12 zł.

Zwardoń Ski Rachowiec, karczma przy stoku całoroczna TU

Polecam pyszne jedzenie, choć dawno tam nie byłem.

http://www.swojskie-klimaty.com/karczma.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Zwardoń Ski Rachowiec, karczma przy stoku całoroczna TU

Polecam pyszne jedzenie, choć dawno tam nie byłem.

http://www.swojskie-klimaty.com/karczma.html

Byłem w weekend, bardzo polecam. Dużo, dobrze i przystępnie cenowo :)

 

DSC_1001.jpg

Edytowane przez fafek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
17 godzin temu, andy-w napisał:

 Bar obok trasy nr 10 przy parkingu

Zasłużona kiełbaska plus gratisowe oscypki z grilla,obsługa bardzo miła, widoki także niczego sobie. Dzisiaj już cebulki nie zapomnieli 🙂

20190208_113009.jpg

Bar obok trasy nr 10 przy parkingu

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/18/2019 at 10:18 PM, moruniek said:

Polecam nowy bar na Julianach, przy parkingu na Pośrednim. Chłopaki naprawdę się starają, jedzenie bardzo smaczne, duże porcje, dokładki (grillowanej cebulki czy chleba). 

Tak jest, dokładka chleba przypieczonego na ruszcie bez problemu. Niekiedy promocyjny oscypek od szefa grilla. Cały ogór kiszony do kiełbaski. Poza kiełbasą kaszanka z zasmażaną kapustą i inne specjały narciarskiej przystokowej kuchni.

Edytowane przez andy-w
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wygłodniałych narciarzy w Zieleńcu polecam miejscówkę JOY 21. Budynek przy głównej drodze pomiędzy kanapami W5 i Mieszko w pobliżu Schroniska Orlica i "Kościółka". Pyszny soczysty indyk i sznycel cielęcy... i wiele innych potraw, kucharze wiedzą co to dobra kuchnia

20190209_132845.thumb.jpg.84c5496f13d14910febcfd01314a07a2.jpg

20190209_132854.thumb.jpg.d412c6a72bd71e637978bd4dddbd8686.jpg

20190209_141018.thumb.jpg.effdaf68782d132970d36a4eee79f888.jpg

20190209_141032.thumb.jpg.88a8859cff779f07738441961d27a20e.jpg

Edytowane przez marionen
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marionen napisał:

Tak masz rację, cały kompleks to OW Hanka, na który się składają: Hanka Relaks&Spa, restauracja, bar i club Joy 21 Apres Ski

Rowniez stoluje sie tylko tam, gdy jestem na Zieleńcu, doskonale gotuja, masz calkowita racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2019 o 22:18, moruniek napisał:

Polecam nowy bar na Julianach, przy parkingu na Pośrednim. Chłopaki naprawdę się starają, jedzenie bardzo smaczne, duże porcje, dokładki (grillowanej cebulki czy chleba). 

Potwierdzamy. Dziś Kot i Igloo bez wolnych miejsc. Zachęcony opinią @moruniek jedziemy do "grzybka".

image1(1).thumb.jpeg.9692d2b9b32fb1364d3b4dc6daec53d5.jpeg

Na miejscu okazuje się, że grill obsługuje Pan z Rudego Kota. Chwila rozmowy, mówi że pomaga koledze rozkręcać biznes. Właściciel z doświadczeniem z baru na Jaworzynie, podobno 15 letnim. Karczek, kiełbasa, kwaśnica bardzo smaczne.Dodatki bez ograniczeń. WARTO.image4.thumb.jpeg.7bcee74400f23fdfc9a5aeeec667f018.jpegimage2(1).thumb.jpeg.cc7cbf2f97a851744325b0882825750c.jpeg

image3(1).thumb.jpeg.6f177f8952d5b1adbadd9d108045ab66.jpeg

Edytowane przez fredek321
  • Like 9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fredek321 napisał:
Dnia 18.01.2019 o 22:18, moruniek napisał:

Polecam nowy bar na Julianach, przy parkingu na Pośrednim. Chłopaki naprawdę się starają, jedzenie bardzo smaczne, duże porcje, dokładki (grillowanej cebulki czy chleba). 

Potwierdzamy. Dziś Kot i Igloo bez wolnych miejsc. Zachęcony opinią @moruniek jedziemy do "grzybka".

Jakie są tam ceny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...