Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jedzenie na stoku


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Bar Kuflonka jadłospis, Kuflonka menu, Kuflonka karta dań, Kuflonka cennik

IMG_20200121_115408.thumb.jpg.3b955c05a7d102ac46ea55754bdf7a01.jpg

Kuflonka cena piwa.

IMG_20200121_115417.thumb.jpg.1a8c4bd2b5a2a7a93383f428eabae104.jpg

Kuflonka cena herbaty, Kuflonka cena kawy  

IMG_20200121_115431.thumb.jpg.1e1213919b80cf5744ba4346e3f0c961.jpg

Kuflonka Bar typu Fast food z podobnymi zasadami zamówień i odbioru dań.

IMG_20200121_114833.thumb.jpg.9b94e6ff97d6bf8853e34e21b1da5274.jpg

Kolejka do baru

IMG_20200121_115525.thumb.jpg.52c07e81cfa323f5f33ed2862e8ef306.jpg

Kolejka po  dania

IMG_20200121_115503-001.thumb.jpg.f7dcdf1534037804037bce3131dfb11f.jpg

Jest też Restauracja 

IMG_20200121_114217.thumb.jpg.88021e7d2f9dc80c662f059592a04b82.jpg

Może i bym skusił się na kawę ale te dźwięki z głośników (muzyka?) nawet na tarasie, głośno i nie pasujące do miejsca.

Na szczęście jest spory wybór innej gastronomi przy trasach.

11 barów (zielone kwadraty) z dobrym jedzeniem, grillami itp prowadzonych przez miejscowych

 

szczyrkowski_mapa_zima_2020 bienkula.jpg

 

Edytowane przez surfing
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sariensis napisał:

Nie ma kawy barraquito, jednak się nie skuszę ;) .

No cieniutko tam mają, rożków z 6 kostkami sera i dwoma plastrami salami za 7 EUR też nie znalazłem 🤣 Na Chopoku to jednak można lepiej zjeść 😎

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fredek321 napisał:

Może łyknąłbym te ceny, gdyby dania były przygotowywane na miejscu. Ponieważ są odgrzewane to nie ma opcji na kolejną wizytę, pomimo niezwykle smacznych ciast.

Raczej są robione na miejscu. Pewnie są podawane z bemarów. Przy takim przerobie nie są w stanie smażyć pod klienta.

Menu lokalu nie mówi do mnie "zjedz mnie". Forma i ceny - za drogo, restauracja - bez sensu. Pod tym względem mają czego się uczyć od Białki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, surfing napisał:

.......Może i bym skusił się na kawę ale te dźwięki z głośników (muzyka?) nawet na tarasie, głośno i nie pasujące do miejsca.....

Cześć

(Sorry, że wyciąłem)

Właśnie! Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest za durny pomysł z tą muzyką???

Knajpa, stok, wyciąg... Dla mnie to pomysł jakiegoś absolutnego kosmity.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Zibi28 napisał:

Pod tym względem mają czego się uczyć od Białki.

no białka w tym sezonie też się nieco zepsuła. o ile na dolnych karczmach jedzenie było zawsze średnie i z firm cateringowych to honoru broniła karczma na szczycie kotelnicy-mająca innego dostawcę i kuchnię. niestety w tym sezonie jakość na dole i na gorze już taka sama-nawet chwalą sie tym-na górze umieszczono reklamy firmy ban food. i powinni dostać ban'a na kotelnicę! jedyne co się nie zmieniło to grill na szczycie kotelnicy-dalej jest węglowy na zewnątrz i ma ten fajny aromat. kolejny minus to tartan na tarasie kotelnicy-zupełnie jak na placyu dla dzieci w mc donalds. kto to wymyślił???   no ale to już nie związane z jedzeniem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, fredek321 napisał:

Pani z kasy: "Jedzenie przygotowywane jest wcześniej i odgrzewane".

No taki, jest robione na miejscu(powinni mieć kuchnię i w niej pichcić), potem trafia do bemarów i z nich na talerz. 

Więc chyba i Ty masz rację i być może ja, tak po salomonowemu. Piszę być może, bo nie wiem tego na pewno, ale znam technologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kiki napisał:

no białka w tym sezonie też się nieco zepsuła. o ile na dolnych karczmach jedzenie było zawsze średnie i z firm cateringowych to honoru broniła karczma na szczycie kotelnicy-mająca innego dostawcę i kuchnię. niestety w tym sezonie jakość na dole i na gorze już taka sama-nawet chwalą sie tym-na górze umieszczono reklamy firmy ban food. i powinni dostać ban'a na kotelnicę! jedyne co się nie zmieniło to grill na szczycie kotelnicy-dalej jest węglowy na zewnątrz i ma ten fajny aromat. kolejny minus to tartan na tarasie kotelnicy-zupełnie jak na placyu dla dzieci w mc donalds. kto to wymyślił???   no ale to już nie związane z jedzeniem...

Przede wszystkim miałem na myśli tą na szczycie Kotelnicy. Reszta już tak dobra nie jest. Jeszcze namiot niedaleko Bani, dobre i szybkie zjedzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, idealist napisał:

Włoskie, autentyczne, w normalnych cenach. Rifiugio Vivani Pradalago - Madonna di Campiglio

Lepiej niech nasi się nie biorą za włoskie kuchnię ;) ale brakuje mi w Szczyrku Polskiego specjału czyli pieczonych ziemniaków (Duszonki, Pieczonki) Może ktoś wie gdzie w Szczyrku można zjeść Duszonki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, surfing napisał:

Lepiej niech nasi się nie biorą za włoskie kuchnię ;) ale brakuje mi w Szczyrku Polskiego specjału czyli pieczonych ziemniaków (Duszonki, Pieczonki) Może ktoś wie gdzie w Szczyrku można zjeść Duszonki?

U mnie w ogródku w Bielsku :D

Co do Kotelnicy,na górze w karczmie podają przepyszny żurek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, idealist napisał:

Włoskie, autentyczne, w normalnych cenach. Rifiugio Vivani Pradalago - Madonna di Campiglio

Włochy to jest inna kulinarna liga, ale nie tylko w porównaniu do Polski, ale nawet do innych krajów alpejskich jak Austria, czy Szwajcaria.

BTW. Dopóty dopóki ludziom w Polsce nie będzie przeszkadzał zwęglony kawał wieprzowiny podany na papierowym talerzu, do zjedzenia łamiącymi się plastikowymi sztućcami (a wręcz będą z tego zadowoleni), to nie ma o czym rozmawiać. Oczywiście - ceny to jedno, ale świadomość kulinarna i wymaganie od knajp wyższego standardu to coś czego nadal w Polsce brakuje.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, laryzbyszko napisał:

Włochy to jest inna kulinarna liga, ale nie tylko w porównaniu do Polski, ale nawet do innych krajów alpejskich jak Austria, czy Szwajcaria.

BTW. Dopóty dopóki ludziom w Polsce nie będzie przeszkadzał zwęglony kawał wieprzowiny podany na papierowym talerzu, do zjedzenia łamiącymi się plastikowymi sztućcami (a wręcz będą z tego zadowoleni), to nie ma o czym rozmawiać. Oczywiście - ceny to jedno, ale świadomość kulinarna i wymaganie od knajp wyższego standardu to coś czego nadal w Polsce brakuje.

Tu się z Tobą zgadzam w 100%. 

Świadomości kulinarnej nam bardzo brakuje. A siebie, nasze żołądki traktujemy jak śmietniki. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, laryzbyszko napisał:

BTW

Tak na marginesie, śmiało na tym forum możesz pisać po polsku.

5 godzin temu, laryzbyszko napisał:

Dopóty dopóki ludziom w Polsce nie będzie przeszkadzał zwęglony kawał wieprzowiny podany na papierowym talerzu

Za to ci lepsi pójdą do fast fooda, zamówią hamburgera w łapę, do tego kawa w papierowym kubku i robi się światowo ;) 

@laryzbyszkodla Ciebie to zwęglony kawał wieprzowiny, a dla mnie to macerowany domowym sposobem świeży karczek od sprawdzonego dostawcy, przyrządzony na grillu palonym drewnem bukowym, grillowany w mojej obecności i zgodnie z moimi zaleceniami, do tego domowe kiszone ogórki i przysmażona cebula. W warunkach ogrodowego grilla papierowe talerze (byle by nie plastikowe) akceptowalne, ale mogłyby być ładniejsze i okrągłe. Na stoku to mogę coś przekąsić a obiad to jem po nartach.

3 godziny temu, JC napisał:

Tu się z Tobą zgadzam w 100%. 

Świadomości kulinarnej nam bardzo brakuje. A siebie, nasze żołądki traktujemy jak śmietniki. 

Zgadzam się w pełni że świadomość kulinarna konsumenta (nie tylko w Polsce) jest bardzo niska, świadczy o tym ogromna popularność śmieciowego jedzenia i związane z tym poważne problemy młodych ludzi z nadwagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Szczyrk bufety na trasie czerwonej nr. 1 

Bar Młaki   za pierwszą ścianką po lewej.

IMG_20200121_120410.thumb.jpg.7306aecc280fc249bcbb84bab3d35bc4.jpg

Chata u Bartka  przed ostatnią ścianką po lewej

IMG_20200121_120806.thumb.jpg.7622b337f2f19b7cd50cc15d2b231188.jpg

 

Nie wiem jak karmią w tym sezonie, ale rok temu smacznie i w przyzwoitych cenach jadaliśmy w przybytku Karczma Ciosana u podnóża dawnej trasy Bieńkuli. Chyba nikt tu tego lokalu nie wymieniał, a jest całkiem w porządku i był możliwy dojazd na nartach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...