Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stubai


magnusDux85

Rekomendowane odpowiedzi

Artix dobrze pisze :) bo był tam pewnie wiele razy :tongue:

Zapomnij o tym ośrodku kiedy masz do okoła otwarte kilkaset innych zdecydowanie lepszych w tym czasie ... pchanie się w marcu na lodowcowe ponad 3 tysiące metrów ... mija sie z celem.

Oglądanie filmów marketingowych wypaczających charakter trasy najcześciej kończy się w szpitalu ... ze zrozumieniem polecam ten film od 3:00

Jodek1 jaki ośrodek w takim razie polecasz? W Soelden byłem w kwietniu nie urzekł mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 jest na orczyku.... bleee
przecież tam jest zoo po przeszkodach chcesz jeżdzić ? czy tą boczną objazdówką .... orczyk omijasz jadac krzełem na 10
Jodek1 jaki ośrodek w takim razie polecasz? W Soelden byłem w kwietniu nie urzekł mnie...
nie kazdemu musi sie podobać to samo :) mi Solden akurat pasuje ... może przez pizze u turka i dobre termy a może przez gigjocha ? pewne jest że bywam tam i pobliskich gurglach nie żadziej niż 2-3 razy w sezonie :biggrin:odwykłem od doradzania ośrodków bo mistrzów którzy mądrża się z mapy lub byli w jednym czy dwóch ośrodkach i te są najlepsze mam już dosyć :tongue:lecisz na 3 dni wiec możesz skoczyć np do dwóch ośrodków jeden pierwszego dnia po nocy w aucie a drugi dwa dni lub nawet 3 ośrodki w 3 dni ..... nie wiem gdzie byłeś ale skupiłbym się na austrii bo dalej nie ma sensu jechać na tak krótko - wstyd sie przyznać ale nie byłem w Austrii wiecej niż 4 dni jednorazowo.Wspomniałeś o szerokich trasach .... szerokie to pojecie względne :)Czy takie trasy są szerokie ?

2014-03-31-830.jpg

Zrób sobie karuzele (wszystkie ośrodki są od siebie oddalone o kilkadziesiąt kilometrów) : Ischgl , St Anton , Sfl ..... oceń co ci się podobało lub wybierz jeden z nich i też bedziesz zadowolony ..... pewnie malkontenci napiszą że w ischgl sa kolejki i jest drogo a St Anton to stary i zardzewiały ośrodek a Sfl to nic szczególnego i dużo czerwonych tras ale nie przejmuj się tym to top ośrodki :tongue: i każdy z nich w marcu jest bez porównania lepszy od Stubaia ....

2014-03-31-830.jpg.ea8d9cb3f80279d517d540b7df62cce7.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]25026[/ATTACH]

Tu zdjęcie z listopada. Jest mega szeroko i łagodnie.

dla mnie zdjęcie to..... to cały dramat Stubaia ..... ilość infrastruktury w porównaniu do ilości tras przytłacza .... dlatego nie lubie tego ośrodka i już wiele razy tam wracałem jakoś tak przypadkowo by utwierdzić się w tym przekonaniu :wink:

mam nadziję ze dożyję chwili kiedy zlikwidują ten orczyk oraz podpory pod tą linę ...... przecież orczyk można postawić po prawej stronie gondoli a linę podpiąć pod krzesło odrazu by było naprawdę szeroko .... a tak mimo że jest doskonałe miejsce do jazdy to środek jest nie wykorzystany a na dodatek często po prawej stronie miedzy gondola a orczykiem ustawione są tyczki na całej szerokosci wtedy po lewej stronie jest piękne muldowo bo tam tylko wszyscy jeżdżą :)

jeżeli mam już wybierać ulubiona trasę na Stubaiu to zdecydowanie pętla 4,4a i 10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie kolegów. Nie widzę sensu skupiania się na lodowcu w szczycie sezonu. Ja ostatnie trzy dni jeździłam na Gurglach, wróciłam tam po 5 latach i jestem urzeczona tym ośrodkiem, myślę, że szerokość, różnorodność i nachylenie tras by Cię satysfakcjonowały. No i można sobie posiedzieć na krzesełku albo w gondoli, a nie tłuc się na orczykach. Gdybym miała możliwość pojechać w marcu na narty to pojechałabym do Ischgl, SFL, Flachau, Schladming, Solden, Gurgli a Stubai pewnie nie był nawet w mojej pierwszej 10 :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Pierwszy i jedyny taki karnet na świecie: wstęp na trasy narciarskie praktycznie bez ograniczeń i zwiedzanie atrakcji turystycznych w ramach jednego biletu! Karnet SKI plus CITY Pass łączy w sobie wiele możliwości. Pozwala korzystać z uroków 13 ośrodków narciarskich w dolinie Stubai i regionie Innsbrucka, odwiedzić 22 ciekawe miejsca oraz relaksować się na trzech krytych basenach w stolicy Tyrolu i jej okolicach. Słowo "łączy" odnosi się też do komunikacji, ponieważ posiadacz karnetu może korzystać ze skibusów oraz autobusów wycieczkowych Sightseer, które umożliwiają zwiedzanie w trybie "hop-on, hop-off" (z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania).

Pakiet obejmuje 13 ośrodków narciarskich:   
Stubai Glacier, Axamer Lizum, Schlick 2000 Ski Centre, Kühtai, Hochoetz, Muttereralm, Bergeralm, Innsbruck Nordkettenbahnen, Serlesbahnen, Elferbahnen, Patscherkoferbahn, Oberperlfuss - Rangger Köpfl i Glungezerbahn.

Więcej informacji znajdziecie na stronie

 

ski-plus-city01.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

A nie ma może sezonowego karnetu na te 13 ośrodków? Kiedyś chyba taki był pod nazwą Olympia SkiWorld Innsbruck. Od jakiś 2 sezonów można było kupić chyba max 7 czy 10 dniowy.

Od tego jest Snow Card Tirol - sezonówka na wszystkie ośrodki w Tyrolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawelb91 napisał:

A nie ma może sezonowego karnetu na te 13 ośrodków? Kiedyś chyba taki był pod nazwą Olympia SkiWorld Innsbruck. Od jakiś 2 sezonów można było kupić chyba max 7 czy 10 dniowy.

Jest - https://www.freizeitticket.at/mein-ticket/ ale nas dyskryminują niestety .....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

Snow Card Tirol znam ale nie jestem tym zainteresowany. Szukam jakiś tańszych opcji na sezon 20/21.

To nie jest TSC tylko tańsza okrojona wersja głównie ośrodków wokół Innsbrucka , niestety tylko dla Tyrolczyków....a cena dobra - 488 e za dorosłego i tylko 66 e za dziecko - i do tego obejmuje  również lato ( 365 dni w roku ) , baseny , nocne jazdy itd.

Edytowane przez JurekByd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2019 o 13:58, Jeeb napisał:

Paweł - masz zwiedzać i taplać się w  basenach a nie jeździć na nartach

Widocznie jest zapotrzebowanie na taki produkt. Jest mnóstwo ludzi, którzy na narty jeżdżą raz na rok na ferie, pojeżdżą ze cztery godziny dziennie, a potem wolą robić co innego. A muzea i wymienione atrakcje w Innsbrucku i okolicach naprawdę są fajne - sama część z nich odwiedziłam ... w lecie. 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato się jeszcze nie skończyło, a Lodowiec Stubai największy ośrodek narciarski położony na lodowcach w Austrii, rozpoczyna sezon narciarski 19/20. W najbliższy piątek 13 września, otwarte zostaną koleje linowe i wyciągi oraz trasy dla narciarzy i snowboardzistów. Wszystko dzięki sprzyjającej aurze, za sprawą której na lodowcu przybyło kilkadziesiąt centymetrów śniegu. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj

Ktoś się wybiera?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...