Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sylwester na stoku


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Minął kolejny rok,więc trzeba było godnie przywitać nowy.Były plany,żeby dla odmiany zawitać na Nową Osadę,ale tam nie dali rady.Warunki na drogach dobre,nawet na rower,co osobiście wcześniej sprawdziłem.Samochodów sporo,tak od Ustronia sznureczek podążał,ale wszystko na bieżąco.Na miejscu meldujemy się o 7.30 - pół godziny przed startem imprezy.Temperatura mocno na minusie,dokładnie -9 st.Ponieważ wcześniej nie sprawdziłem,co mamy w cenie karnetu,oprócz jazdy oczywiście,musiałem udać się do Informacji.Wypasu jakiegoś nie ma,ale dają kiełbaskę i napój alkoholowy - grzane wino lub piwo.Od razu widać,że obawy o śnieg wielu zniechęciło,bo frekwencja wyraźnie mniejsza niż przed rokiem.A co na stoku? Normalnie cud!!! Jeszcze w niedzielę wyglądało to tak:

p1070102.jpg

Zaledwie 4 dni później,czyli w Sylwestrowy wieczór tak:

p1070173.jpg

p1070181.jpg

p1070187.jpg

:applause:

Myślałem,że co najwyżej zdążą przygotować wąską przecinkę,w dodatku mieszaninę kamieni ze śniegiem,a tu nic z tych rzeczy!Warunki na stoku określiłbym jako dobre i dostateczne.Na początku sztruks i w większości równo,później gdzieniegdzie wyszło trochę lodu,tudzież gródki lodowe,a pod armatkami trochę więcej kopnego śniegu.Ten ostatni odpowiadał mi najbardziej.Jednak do samego końca żadnych kamyczków nie zobaczyłem.Jeden minus to zsiadanie z krzesełka - zjazd po plastikowej macie.To sprawiało wielu ludziom problemy.Nie bardzo rozumiem,czemu nie mogli tego lekko podsypać.

Ludziom,którzy zostali w domach, chyba żal się zrobiło, bo zaczęli dojeżdżać i przy kasie nawet kolejka się tworzyła.Niestety to też przenosiło się na stok i kolejka do kanapy była dość spora.Stanie tak na 10 do 15 min. W sumie przyjechaliśmy się pobawić,a nie tylko pośmigać i nawet nam to specjalnie nie przeszkadzało. Impreza - na dole była scena,był DJ,konkursy z nagrodami i zabawa. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

p1070191.jpg

My dość wcześniej poszliśmy zrealizować kupony na jedzonko i picie,co było dobrym posunięciem.Wtedy kolejki do baru jeszcze nie było i nie straciliśmy zbyt wiele czasu.Dobre,zwłaszcza temu,że panowie coś nie za bardzo się wyrabiali. Chyba powinni większego grilla sobie sprawić.Później tam z godzinę trzeba by czekać. Po jedzonku przetestowaliśmy jeszcze talerzyk,bo tam kolejki nie było.No i super!Warunki dobre i bez straty czasu na czekanie.

p1070193.jpg

Później,jak się ludzie porozchodzili po barach,nawet do krzesełka wchodziło się niemal na bieżąco.My postanowiliśmy przywitać Nowy Rok na górze.Z resztą tak zrobiło sporo luda.Stamtąd fajnie widać,jak wszędzie dookoła strzelają.

Wspomnę jeszcze o tym,że nikt się nie opił! Do samego końca pełna kultura.Nie było czuć w tłumie "oddechu Grzechotnika".Impreza była dobrze zabezpieczona,ochrona spisała się na medal.To tak,jakby ktoś chciał w przyszłości,ale miał obawy. Również i My,po raz drugi,przywitaliśmy Nowy Rok na trzeźwo.

p1070235.jpg

Na koniec jeszcze taka zabawna historia.Kiedy coś podobnego opisywał MB (dawniej Figo).Otóż Żona,ubierając na szybkości buty po ciemku,miała problem z ich zapięciem... Ciekawe czemu? :wink:

p1070171.jpg

PS.Dla tych,co nie chcą czytać moich wypocin,a chcą tylko informacji,jak warunki itp,pogrubiłem kluczowe fragmenty tekstu - może tak być?

PS2.Więcej zdjęć możecie zobaczyć w galerii skionline.pl

Pozdrawiam,

Johnny

  • Like 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem, że tak dobrze zdołają przygotować ośrodek w tak krótkim czasie :shocked: Za to dla właścicieli duże brawa :applause:

Maciek - dzięki za relację!

Z tym pogrubianiem tekstu - toś wymyślił :laughing: Przestań się wygłupiać, bo każde pogrubienie tekstu wyrzuca Ci z postu jedno zdjęcie, których w jednym poście można jedynie 12 wstawić.

SB nie dogodzisz, a większość czytających pewnie chciało by tych kilka zdjęć więcej.

PS. Paula po obejrzeniu fotek na fejsie stwierdziła, że za rok koniecznie musimy podobnego Sylwestra razem na nartach odbyć :happy: Oby tylko zima odpowiednio wcześnie przyszła.

Pisz długie relacje i się nie przejmuj.

Jeszcze raz dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty

Twoja ladna i zgrabna żonka tak sie spieszyła i buty na opak ubrala. Na Andaluzji uczę dziecko i patrze na jego buty i coś nie pasuje a tu mamusia ubrała jemu buty na lewo. Na SOLISKU para ludzi zakochanych po 20 była cos zjeśc w barze i potem nie mogli ubrać nart ---on wysoki i zakladal narty krotkie swej kobiety a ONA na odwrót.....jedno moje spojrzenie i mowie kochani macie zamiane nart. ONi podziekowali i rzekli że sa rzadko na nartach ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pogrubianiem tekstu - toś wymyślił :laughing: Przestań się wygłupiać, bo każde pogrubienie tekstu wyrzuca Ci z postu jedno zdjęcie, których w jednym poście można jedynie 12 wstawić.

Przyznam,że tego nie wiedziałem.

Ok,będzie więcej zdjęć. :cheerful:

SB nie dogodzisz, a większość czytających pewnie chciało by tych kilka zdjęć więcej.

PS. Paula po obejrzeniu fotek na fejsie stwierdziła, że za rok koniecznie musimy podobnego Sylwestra razem na nartach odbyć :happy: Oby tylko zima odpowiednio wcześnie przyszła.

Pisz długie relacje i się nie przejmuj.

Jeszcze raz dzięki.

SB,jeśli czyta te relację,to tylko z konieczności służbowej.Jak sam nie ukrywa,ten rejon go po prostu narciarsko nie interesuję. :rolleyes::

Mariusz,to może na następnego Sylwestra zarezerwujemy sobie jakieś noclegi,albo domek wynajmiemy?

Jest tam trochę możliwości.A może jeszcze kogoś zarazimy pomysłem? :rolleyes::

Ok,relację będą możliwie długie. :wink:

Twoja ladna i zgrabna żonka tak sie spieszyła i buty na opak ubrala. Na Andaluzji uczę dziecko i patrze na jego buty i coś nie pasuje a tu mamusia ubrała jemu buty na lewo. Na SOLISKU para ludzi zakochanych po 20 była cos zjeśc w barze i potem nie mogli ubrać nart ---on wysoki i zakladal narty krotkie swej kobiety a ONA na odwrót.....jedno moje spojrzenie i mowie kochani macie zamiane nart. ONi podziekowali i rzekli że sa rzadko na nartach ..

Wcale się jej nie dziwię,to jest możliwe z rozpędu,jak się je rzadko zakłada. :rolleyes::

Jeśli dobrze pamiętam,to Artix,podczas naszego wypadu w Alpy, z rozpędu zabrał nie swoje kijki.Do tego chyba dwa różne... :biggrin: Za to mi jakiś Niemiec próbował zabrać kask...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tacy jesteście - a jak pytałam o Sylwestra na stoku to nikt nic nie słyszał jaki sylwester na stoku??? I nie pojechałam.. a tu taka fajna imprezka...............

:confused::

Wielokrotnie tu pisałem o Sylwku na Złotym Groniu,w różnych wątkach,w tym w relacji z 27 grudnia!

Choć w tym roku nie było wiadomo,czy takowy się odbędzie że względu na śnieg...

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...