Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Forum na Androidzie przekierowuje na dziwne strony


Plywak

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami jak wchodzę na skionline.pl/forum, to natychmiast przekierowuje mnie na jakieś dziwne strony z reklamami, teraz np. na live-system-status.com. Przeglądarka Chrome.

Dzieje sie tak tylko ze skionline, inne strony ładują sie poprawnie.

Może to jakiś wirus na stronce ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak wchodzę na skionline.pl/forum, to natychmiast przekierowuje mnie na jakieś dziwne strony z reklamami, teraz np. na live-system-status.com. Przeglądarka Chrome.

Dzieje sie tak tylko ze skionline, inne strony ładują sie poprawnie.

Może to jakiś wirus na stronce ?

To nie wirus....to P R E Z E S!. nie gniewaj się, pozdro.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, czy dzieje się to tylko na forum, czy także na innych podstronach skionline.pl?

Proszę także o informację, co dokładnie się dzieje. Czy strona skionline.pl jest zamykana, czy otwiera się nowe okno...?

W tym samym oknie następuje przekierowanie na inną stronę. Sprawdzałem tylko na forum. Coś jakby się podpinał jakiś skrypt, który po załadowaniu strony forum przekierowywał na stronę z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadam takie niedyskretne pytanie: macie na smartfonach (czy też tabletach) zainstalowane programy antywirusowe? a jak tak to pracują online? a antyspam... uruchomiony?

u mnie chodzi wszystko normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się u mnie :mad::Na smartfonie z androidem nie da się przeglądać internetu na żadnej przeglądarce (chrome,opera),co chwilę wyskakuje przekierowanie na inną stronę i komunikat że znaleziono wirusa:eek: i należy zainstalować program antywirusowy.Co ciekawe mam zainstalowany antywirus AVG który nic nie znajduje.Chyba skończy się ponowną instalacją systemu...brrr :mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie na Androidzie jest to samo. Cały czas wyświetla jakiś wirus I każe instalować dodatkowe oprogramowanie. Ignoruję to ale to na pewno problem forum.

Obawiam się że coś nie ciekawego jest na serwerze. Problem pojawia się tylko na stronie skionline.pl przy telefonie z Androidem. Na laptopie z systemem Windows działa wszystko normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie na Androidzie jest to samo. Cały czas wyświetla jakiś wirus I każe instalować dodatkowe oprogramowanie. Ignoruję to ale to na pewno problem forum.

Obawiam się że coś nie ciekawego jest na serwerze. Problem pojawia się tylko na stronie skionline.pl przy telefonie z Androidem. Na laptopie z systemem Windows działa wszystko normalnie.

Wirusa na serwerze na 100% nie ma.

Kłopot zapewne wynika z silnika forum, który jest już wiekowy. Mamy wszystko przygotowane do wymiany na najnowszy, ale nie chcemy tego robić w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...