Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narciarski cyrk


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Równie dobry, choć konwencja zupełnie inna.

Te zdjęcia do tyłu mają być apoteozą chęci powrotu do "cyrku":smile: :wink:

Faktycznie na Vimeo jakość jest dużo lepsza.

Tak ogólnie to ta gopro 4 silver ma jakość obłędną.

Nie wiem czy ci wspominałem, że taką samą sobie kupiłem :smile: Tak mi przypadła do gustu.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

PS: Artix to faktycznie gwiazdor "szubi dubi dance":wink:

Dzięki Piotrze znowu za dobre słowo :happy:

Ze zdrowiem lepiej - silny antybiotyk i końskie dawki leku przeciwwirusowego robią swoje.

Co do jakości?

Na Vimeo poszedł skompensowany plik z 740 Mega na 350.

Niestety kompensacja, potem wgranie do netu obcięło doskonałą jakość GoPro Hero 4 Silver - jest ona o jakieś 35% lepsza na oryginalnym pliku u mnie w kompie.

Gratuluję zakupu!!!

Jestem gwiazdą! :stupid:

Artur – Oskar za ten taniec!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha, ale poniosła Cię Mariusz fantazja z tym montażem :crazy: Kilka scen fajnie i zabawnie wyszło z tym "do tyłu", a i ekstra wyglądało to zwolnienie fragmentu, gdzie Artix był w skręcie :happy: No a kamerka super, obraz żyleta i kolorki bardzo fajne, choć mogliby tam wrzucić jakąś minimalną stabilizację obrazu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście tam mieliście . Aż żal d......ę ściska, że nie mogłem być z Wami.

Krzysiu, co się odwlecze, to nie uciecze :happy:

Dopiero co wróciłem, a już wszystkie moje myśli wędrują w jedynie słusznym kierunku.

Szukam fajnej Aosty - a jak ona nie wypali, to chciałbym pojechać w Dolomity...nie byłem w nich już dwa lata :eek:

Ha,ha, ale poniosła Cię Mariusz fantazja z tym montażem :crazy: Kilka scen fajnie i zabawnie wyszło z tym "do tyłu", a i ekstra wyglądało to zwolnienie fragmentu, gdzie Artix był w skręcie :happy: No a kamerka super, obraz żyleta i kolorki bardzo fajne, choć mogliby tam wrzucić jakąś minimalną stabilizację obrazu.

:)

Zaskoczony tym montażem? Chyba się nie spodziewałeś takich jaj Marcinie?

Masz rację - stabilizacja bardzo ważna rzecz - tego ewidentnie brakuje!

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zaskoczony popularnością swojej wesołej twórczości - do teraz 18 000 wyświetleń, prawie 450 lajków, 34 pozytywne komentarze oraz 74 ponowne udostępnienia - w tym na stronie ośrodka Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Te liczby robią na mnie ogromne wrażenie :happy: Dziękuję odpowiedzialnym za nie bardzo mocno :applause::applause::applause:

Mariusz,może Ci dadzą jakiś Karnet gratis? :)

Za dobry filmik z Chopoka lub Tatrzańskiej Łomnicy,mialbyś to jak w banku! :proud:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja filmiku pierwsza klasa

Ja tylko mogę powiedzieć że SHLF zest zajebi...

Jutro po nartach coś napiszę

Dzięki Marcin :happy:

Nareszcie się odezwałeś...ale jak mniemam jesteś oczarowany rejonem i o całym świecie zapomniałeś... :biggrin:

Ufff całe szczęście - żyjesz!!!

Super filmik, jak zawsze najmilej ogląda się Paulę. Pozdrowienia.

Paula dziękuje i przesyła całuski :cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. Widać włożoną w edycję pracę. Na partnerkę patrzy się bardzo przyjemnie :happy:

Mam jednak takie pytanie, masz gdzieś "czysty" film (bez edycji) z jakiegoś przejazdu ? Może być z pierwszej lub trzeciej osoby.

Dzięki Ferra :happy:

Bez edycji jazda jest na pierwszym z filmików z tego wyjazdu - tam nie było nic kombinowane z efektami...

...w sumie, to nie do końca kumam, o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ferra :happy:

Bez edycji jazda jest na pierwszym z filmików z tego wyjazdu - tam nie było nic kombinowane z efektami...

...w sumie, to nie do końca kumam, o co Ci chodzi?

Witaj,

chodziło mi o zwykły nieobrobiony filmik. Taki na którym wypinasz się z krzesła i sobie jedziesz kilku kilometrową trasą w tej zaje***** scenerii :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chodziło mi o zwykły nieobrobiony filmik. Taki na którym wypinasz się z krzesła i sobie jedziesz kilku kilometrową trasą w tej zaje***** scenerii :happy:

Niestety nie mam takiego nagrania. Jak kręcę, to raczej krótkie sekwencje i to co wydaje mi się, że potem wykorzystam w montażu klipu.

Ma to związek również z żywotnością baterii do GoPro. Użytkując w ten sposób kamerę energii starcza mi na cały dzień mając jedynie jeden zapas.

Jeden długi zjazd, od góry, do dołu trasą, która liczy np. ok 4km w mrozie znacznie wyczerpałby dosyć znacznie akumulatorek a wartość takiego nagrania przy obróbce filmu raczej nie miałby dużej wartości.

By nagrać dwa klipy, takie jak zamieściłem w temacie - naprawdę trzeba oszczędzać energię i łapać coś ciekawego do obiektywu, by potem mieć z czego wybierać do ostatecznego kształtu materiału...a i tak ok 2/3 filmowania zwyczajnie idzie potem do kosza.

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze jedna fotka z wyjazdu...

1929921_1665435613743938_6538669162203058520_n.jpg?oh=96130002124dd3e52acb790f8897728d&oe=576473F4

Kamień i tablica upamiętniająca Ulrike Maier, austriacką narciarkę alpejską. Której największe sukcesy to trzy medale mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim (w tym dwa złote w supergigancie). W Saalbach zdobyła dwa medale Mistrzostw Świata w 1991 roku - srebrny w slalomie gigancie i złoty w Supergigancie.

Zmarła w szpitalu w Murnau am Staffelsee po fatalnym w skutkach zjeździe w zawodach Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen. Przy szybkości ok. 120 km/godz. straciła równowagę, upadła i złamała kark. Początkowo uważano, że stało się to wskutek uderzenia w drewniany słupek osłaniający fotokomórkę do mierzenia międzyczasu, stąd na FIS spadły głosy krytyki. Dopiero przeprowadzona kilka miesięcy później szczegółowa analiza wypadku wykazała, że Maier nie uderzyła w słupek, tylko w znajdującą się tuż obok zaspę śnieżną.

Osierociła czteroletnią córeczkę Melanię. Pochowano ją w rodzinnej miejscowości Rauris.

Źródło: Wikipedia.pl

Złoty przejazd z Saalbach

[video=youtube;2yl8ZoaEf1k]

...i ten tragiczny z Ga-Pa :frown::

[video=youtube;jQrbfg3143Q]

Jakaż szkoda Dziewczyny :sorrow:

RIP Ulli Maier

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, albo nie pamiętam tego przyjazdu. Qrfa, ale miazga normalnie :eek::(:mad:

Film z tego wypadku jest moim zdaniem mega drastyczny...

...zastanawiałem się, czy go zamieścić i stwierdziłem, że jednak go wrzucę - tak ku przestrodze, i przypomnieniu o tym, że nasz ukochany sport potrafi nieść ze sobą bardzo tragiczne wydarzenia - również po to, by ten, kto go obejrzy nabrał odrobinę dystansu do zbytniego szarżowania na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był dobry technicznie zjazd .... narta odjechał i mega fatalna kraksa - gdyby jeszcze doszło do urazy kończyn dolnych czy górnych a TU GŁOWA - sterowanie centralne - smutny filmik ale mysle że ku przestrodze ...

Dokładnie, tak jak piszesz. Mega niefortunnie upadła po niby niegroźnym rozjechaniu nart :frustrating:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Oglądam relacje, niestety zdjęcia powcinało.

Chciałem zadać nietypowe pytanie dla mnie. Wybieram się tam rodzinnie na trasy :-)

Które części ośrodka czy trasy byście szczególnie polecili pod kątem koloru czerwonego i niebieskiego.
Na które trasy uważać gdyż są dojazdówkami ?

Będę tam być może max 2 dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...