Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uwagi do forum


tomekz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytac czy Waszym zdaniem nie warto byłoby rozwiązać poniższych problemów forum:

1. Nie mogę wyszukać hasła "sin" (chodzi o narty rossignol sin 7) - dostaje komunikat że nazwa zbyt popularna/za krótka.

2. Dostałem PW od użytkownika a nie mogę mu odpisać (bo nie mam min. 15 postów) - czy naprawdę muszę zaśmiecać forum nic nie wnoszącymi postami żeby nabić ten licznik? Czy nie wystarczy zmniejszyć ten limit do np. 5 postów?

3. Kolejność wyswietlania postów w temacie - czy nie wygodniej byłoby wyświetlać je tak jak na 99% forów w Polsce - czyli od najstarszego ?

Przyznam, że w/w problemy skutecznie ograniczają moją obecność tutaj.

Edytowane przez tomekz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mogę wyszukać hasła "sin" (chodzi o narty rossignol sin 7) - dostaje komunikat że nazwa zbyt popularna/za krótka.
Widocznie nazwa jest zbyt krótka. Jak wpiszesz Rossignol SIN to wyszukiwarka znajdzie wszystkie wątki, łącznie z przeszukaniem postów. Słowa klucze (keywords) będziesz miał nawet podświetlone.
2. Dostałem PW od użytkownika a nie mogę mu odpisać (bo nie mam min. 15 postów) - czy naprawdę muszę zaśmiecać forum nic nie wnoszącymi postami żeby nabić ten licznik? Czy nie wystarczy zmniejszyć ten limit do np. 5 postów?
Nie zgodzę się, forum to swego rodzaju społeczność, ale nie mnie decydować.
3. Kolejność wyswietlania postów w temacie - czy nie wygodniej byłoby wyświetlać je tak jak na 99% forów w polsce - czyli od najstarszego ?
Wystarczy zmienić w ustawieniach.

1.jpg

Przyznam, że w/w problemy skutecznie ograniczają moją obecność tutaj.
Nie zniechęcaj się. Jest tutaj parę charakternych osób, kilku chamów, kilku wszechwiedzących, ale generalnie można się naprawdę masę fajnych rzeczy dowiedzieć, mimo minusów jakie to miejsce posiada.

1.jpg.4e12ed54ec7221c7aca73cc9c17a0418.jpg

Edytowane przez FerraEnzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nazwa jest zbyt krótka. Jak wpiszesz Rossignol SIN to wyszukiwarka znajdzie wszystkie wątki, łącznie z przeszukaniem postów. Słowa klucze (keywords) będziesz miał nawet podświetlone.

Próbowałem ale niestety to tak nie działa, szuka tylko wg "Rossignol" a "sin" i tak pomija.

Wystarczy zmienić w ustawieniach.

Tak, znalazłem dzięki. Mi to wystarcza, choć niezalogowani zawsze będą mieli odwrotnie, nowym trudno sie będzie połapać:-)

Nie zniechęcaj się. Jest tutaj parę charakternych osób, kilku chamów, kilku wszechwiedzących, ale generalnie można się naprawdę masę fajnych rzeczy dowiedzieć, mimo minusów jakie to miejsce posiada.

spoko, nie zniechęcam, ale gdyby dało sie coś zrobić z tym wyszukiwaniem byłoby super, bo teraz ciężko pewne informacje odnaleźć, mimo że pewnie gdzieś tu są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...