Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy SB powinien byc dalej moderatorem forum?


andrzej1982

Rekomendowane odpowiedzi

Coście się tak chłopa uczepili! tu jest więcej upierdasów na tym forum.

Ja też dostałem bana na początku za pisio...ów (teraz wszyscy jadą o polityce i nic!) ale zgodnie z żołnierską zasadą MŁODY MUSI MIEĆ PRZEJ...NE! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak chłopa uczepili! tu jest więcej upierdasów na tym forum.

Ja też dostałem bana na początku za pisio...ów (teraz wszyscy jadą o polityce i nic!) ale zgodnie z żołnierską zasadą MŁODY MUSI MIEĆ PRZEJ...NE! :biggrin:

Ja też na początku dostałem "babnana",za jakąś tam nie cenzurę,choć chyba od przekleństw było daleko.

Wówczas jeszcze modem był Bobic (serdecznie pozdrawiam).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wy q...a wiecie że ja dziś(a w zasadzie wczoraj) cały dzień w trasie i że to dobry moment żeby sobie po mnie pojeździć?

A SB czyta i dyplomatycznie milczy... :wink:

No oczywiście że tak, to moje ulubione zajęcie stać za winklem zacierać rączki i cieszyć się jak się pali :stupid:

Jak odpocznę po ciężkim dniu pracy, to rzeczowo odniosę się do mądrze postawionych pytań :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam SB - osobiście -równy gość,

Ja tylko dodam,że na SB zawsze można liczyc - nigdy pomocy nie odmówi. :)

Po za tym,dobra praca moderatora to taka,która dla nas jest niezauważalna.Niezauważalna dla przestrzegajacych regulaminu forum.

Tak przynajmniej mi się wydaje.

I tu moje uznanie dla Sławka. :applause:

Ooo tak, koniec nudy w tym wątku. Brawo Sławek!

Z ust mi to wyjąłeś... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie mogę się doczekać! Się wątek roooozwinie! :D

Ooo tak, koniec nudy w tym wątku. Brawo Sławek!

Ach... to tak...

Jaja sobie robicie z poważnego człowieka, w takim razie dam Wam lekcję cierpliwości :P

Odpowiem dopiero w niedzielę:tongue:

Albo nie w poniedziałek :stupid:

Ja jestem w tym wieku, że nie pamietam już.

No to akurat prawda, przed świętami jak się spotkaliśmy, to palcem groziłeś że między świętami widzimy się, ja rzuciłem że będę czekał na telefon, a Ty że będziesz dzwonił i widzimy się na pewno :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB jest doskonałym moderatorem, ponieważ to człowiek o niezwykłym sercu, roztropności i wrażliwości. Ponadto, jako że może pochwalić się ogromną wiedzą z zakresu sprzętu narciarskiego i ośrodków narciarskich w Polsce i za granicą zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą. Nie zachowuje swojej wiedzy tylko dla siebie - dzieli się nią hojnie ze wszystkimi.

Ładnie? :)

SB, a teraz wstań z podłogi i z powrotem usiądź na krześle :)

Ty MB też :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że można pochwalić się tu bananami :biggrin: Póki co nie dostałem ani jednego, chociaż niektóre moje posty były edytowane i skracane do kilku słów :wink:

JC i Moderatorzy nie mają wad. Natomiast my, często omylni i niewdzięczni goście, mamy ich pełno :biggrin: :D:rolleyes::

Taaaa, i tu posypujemy głowę popiołem :biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...