Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy SB powinien byc dalej moderatorem forum?


andrzej1982

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem dlaczego aż tydzień trzeba było czekać na to "orędzie".:biggrin:

Mnie by to zajęło co najmniej dwa tygodnie.:rolleyes:: Tyle pisania,cytatów.:eek:

A co ja mam z tym wspólnego? wink.png

Mnie też nie pytajcie. Ja jestem w tym wieku, że nie pamietam już.

Nigdy o tą funkcję sam się nie starałem, nie zabiegałem, pewnego dnia kilka lat temu, zadzwonił do mnie JC zaprosił do Rogatej i przy nasiadówce mocno zakrapianej herbatka z sokiem poprosił mnie o piastowanie tej funkcji.

Działam prawie jak ów Moderator co to go już z nami nie ma.:crazy:

Jakie to szczęście,że nie ja będę musiał zażywać Bilobil na pamięć i koncentrację.:applause:

Edytowane przez MB
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę jeszcze wszystkim serdecznie podziękować za kilka słów ciepłych pod moim adresem, to miłe, jeśli ktoś chał na stoku na krześle autograf, to proszę się nie krępować:tongue:, albo sznapsa postawić, czy obiad to już w ogóle, nie będę śmiał odmówić, a no i żeby nie na tacce papierowej u bacy, taka mała sugestia :stupid:.

YodaForceLift 1.jpg

Pozdrawiam

57da842bae6b8_YodaForceLift1.jpg.bf1376b9c5b1130776c0c1d49fe909ec.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz już wiecie, dlaczego w Rogatej warto było zainwestować w herbatę!

Ja bym prosił o uściślenie forumowiczom, czego ta wypowiedź się tyczy, czy:

Nigdy o tą funkcję sam się nie starałem, nie zabiegałem, pewnego dnia kilka lat temu, zadzwonił do mnie JC zaprosił do Rogatej i przy nasiadówce mocno zakrapianej herbatka z sokiem poprosił mnie o piastowanie tej funkcji. Nie dałem mu odpowiedzi wtedy od razu powiedziałem że się muszę zastanowić, jednak ostatecznie zgodziłem się.

czy:

Kurde twardy jest!

Nie chał bym się sam tłumaczyć, a czuję się poprzez zaistniałą sytuację nie komfortowo:stupid:

A hodowla roślinek robi wrażenie :applause:

Produkcja, to istotne, hodowla to co innego:rolleyes::

A ja zrozumiałam skąd ten stoicki spokój-praca z roślinami rzeczywiście wycisza....

Ha, spytaj MB(dawniej Figo) jak SB potrafi kopać w roślinki, on zresztą też:biggrin:

SB jedna uwaga. Jeśli chcesz być jak Tony Halik musisz chyba przestawić się na uprawę czegoś innego :stupid:

pssst, będziesz cicho, czy dać bana?:tongue:

A to ciekawe,bo ja miałem inne wrażenie... :tongue:

A bo Ty masz ogólnie inne wrażenia które wybiegają głęboko poza normę, np. że można jeździć na nartach po błocie, stać w kolejce, korku i stwierdzić że dzień narciarsko udany:biggrin:, albo "obkuć" ręczny serwis nart za poklepanie po ramieniu:tongue:

Uściślę : fajny nick, bo ja mam inicjały E S-B, dlatego SB mi się dobrze kojarzy

O właśnie musiałem w Twoim poście naprawić cytat, bo ścięłaś polecenie

Ale przyjemność po mojej stronie :)

A w tajemnicy Wam powiem, że miałem opcje na zupełnie inną odpowiedź dużo krótszą, to miała być wycinka jednej z scen z polskiego filmu Pasikowskiego, ciekawe czy ktoś zgadnie która(MB i DZW się nie bawią:stupid:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, spytaj MB(dawniej Figo) jak SB potrafi kopać w roślinki, on zresztą też:biggrin:

A jak przy tym brzyćko mówimy.:eek:

No np. jak wywróci się wózek załadowany towarem gotowym do sprzedaży.:frown:: :redface:

Lepiej żeby nikt w zasięg naszych nóg nie wchodził.

A i zasięg swojego słuchu lepiej żeby miał ograniczony.:rolleyes::

To tak w kontekście tego jak to nasza praca z roślinkami uspakaja.:cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale miałeś się o tym okazję przekonać, no ale pewnie już nie pamiętasz, to ja Ci przypomnę, jak z racji swojego wrodzonego flegmatyzmu pozwałeś moje kije na Sichelnym, które były za długie dla Ciebie, a przede wszystkim były używane,a Twoje nówki. I to ja się pofatygowałem w niedzielę o 7 rano 20 km żebyś nie musiał z nimi do mnie jechać, choć to nie było w moim interesie, bo to nie ja zawaliłem, ot taka sytuacja...

Złoty człowiek, łeb jak sklep, serce na dłoni, marnuje się tutaj. Sławek na prezydenta!

Mimo tych zalet, niestety bardzo dobry moderator.

P.S. Jesteś jedyną osoba, która przypisała mi flegmatyzm :) Ot pozory internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...