Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ischgl Samnaun ..... Spiss Kappl


arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , wczoraj spontanicznie doszliśmy do wniosku iż jedziemy na narty ( 4 osoby samochód )

Ja bym chciał do S-F-L ale koledzy chcą pojechać do ISCHGL ( nikt z nas tam nie był więc.... )

Wyjazd z założenia nisko budżetowy ( kwatera plus własna micha )

Znam opisy mieszkania w Kappl czy See ale szukając kwater w różnych miejscach natknąłem się na miejscowość Spiss na granicy Austrii i Szwajcarii

Pytanie moje brzmi :

Mieszkał ktoś tam ? Jak z komunikacją skibus , wiem że są ale czy tylko do Samnaun jeżdżą . Podpowie ktoś jak wygląda to od strony Szwajcarii ? Ta droga do Samnaun ze Spiss wygląda na wąską i górską :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga z Pfunds do Spiss - serpentyny i raczej wąsko.. i malowniczo :)

ale jeżdżą skibus'y normalnie więc tragedii nie ma..

ogólnie wolna jazda...

między Spiss a Samnaun komunikacja skibus'ami też normalnie działa..

ze Spiss tylko do Samnaun.. jak chcesz do np. Nauders czy S-F-L to musisz przesiadkę w Pfunds zrobić..

wg mnie dojazd z Spiss do S-F-L - bez sensu.. szkoda czasu..

jak masz zamiar krążyć po ośrodkach to już lepiej w Pfunds nocować - bo leży jakby po środku i logistycznie lepiej..

ze Spiss do Samnaun nawet lepiej jechać busem bo nie kontrolują na granicy i jedzie toto bez przystanku..

a auta prywatne czasem kolejka mała... czasem sprawdzą dokumenty.. czasem do kontroli..

poza tym jak nie masz sezonówki to chyba nie ma karnetu wspólnego na Samnaun i S-F-L, przynajmniej ja nie spotkałem..

SNOWCARD GOLD to Samnaun i okolice, a SKI6 to S-F-L i okolice..

pozdr

Edytowane przez Gwyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zarezerwujemy Spiss to jazda tylko Sam-Ischgl i jazda skibusem jesli faktycznie dobra komunikacja jest

A samo Spiss ? Noclegownia czy ładne miasteczko ?

Właśnie granica mnie interesowała , ja tam na zakupy się nie nastawiam czy strefę niby wolnocłową itd.

Czy cena karnetu jest identyczna ? Kupując w Austrii lub Szwajcarii ? Pytam bo kiedyś będąc w Zermatt różniła się sporo kupując po stronie włoskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...