Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Politycy na nartach


woocash

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzeju, chyba jesteś zbytnio przewrażliwiony.

O poprzednich (Kwaśniewski, Komorowski czy Tusk) też były watki, lub się w nich przewijali.

O nich również nie wyrażano się w superlatywach (szczególnie o technice jazdy). Cóż taki jest świat.

Jak jesteś na świeczniku to musisz się liczyć z tm, że cię widać.

A skoro cię widać to będą o tobie "pisać" i to nie zawsze dobrze.

Pozdrawiam

PS: Pani Premier również zdarzył się ostatnio błąd ortograficzny, może nie na miarę "bulu" ale jednak. Tak, że więcej dystansu proponuję.

Wszystkim bez wyjątku. Będzie przyjemniej.

To wszystko prawda! Zauważ Piotrze, że ton niektórych wypowiedzi jest obraźliwy i podszyty kpiną, co mnie razi i budzi niesmak. Krytyka to coś innego niż kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda! Zauważ Piotrze, że ton niektórych wypowiedzi jest obraźliwy i podszyty kpiną, co mnie razi i budzi niesmak. Krytyka to coś innego niż kpina.

Dokładnie:

Plan naprawczy- rozwój sportu masowego

Rozpoczęty przez Bumer, 29-10-2012 22:38

Dziś w programie u Lisa, pani MINISTRA Mucha powiedziała, że aby oczekiwać sukcesów sportowych, trzeba popularyzować sporty masowe w społeczeństwie. Jest to "prawda" odkrywcza wyciągnięta gdzieś z zakamarków "posiadanej wiedzy" pani MINISTRY. Dla mnie to truizm zakrawający na kpinę. W związku z tym wyznaniem osoby naprawiającej polski sport, chciałbym zadać pytanie. Czy jest jakakolwiek rzecz, usługa, czynność, związana z narciarstwem, która nie jest obłożona 23% podatkiem VAT? Okładając najwyższą skalą podatkową sport masowy wspieramy jego rozwój?! Ta odkrywcza myśl nurtuje mnie i popycha do zwierzeń. Burzy mój umysł doszukujący się logiki takich działań. A może to puste słowa.....?

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziedzinie w której zostali wybrani deklasują poprzedników.:smile: , pewnie masz inne zdanie to zamiast na narty możesz iść na manifestacje KOD.:stupid:

Zwłaszcza że na marszach będą w doborowym towarzystwie :eek:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/76995-jak-ludzie-sorosa-stworzyli-pierwszy-kod

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że na marszach będą w doborowym towarzystwie :eek:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/76995-jak-ludzie-sorosa-stworzyli-pierwszy-kod

A co to ma wspólnego z nartami??? Wypieprzyć ten post i temu podobne politykierstwo i bana tym żałosnym politykom wszystkich opcji.

Idźcie pod Sejm i tam se dogadzajcie. Stanowcze won politykom od narciarstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ewoluuje w zupełnie nie właściwym kierunku, rozmawiamy tak jak w tytule tematu, czyli premier na nartach i dyskusja może być o innych politykach, ale w tematyce nart, a nie nie uprzedzeniach czy uwielbieniach narciarskich, jak nie zapanuje porządek to będę banował :stupid:, mam do tego mandat nawet więcej jak 2/3, tak wnioskuję z analizy innego tematu:biggrin:

A wracając do tematu wątku, to obiektywnie patrząc na materiał z Panią Premier, wszyscy narciarze którzy zostali razem z nią złapani w kadr, reprezentują nic lepszy, nic gorszy poziom, tak więc można powiedzieć że Premier nie odbiega od normy:rolleyes::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu tacy, którzy lekceważą osobę piastującą najwyższą funkcję w państwie. Chyba dlatego bo jest słowiańskiego pochodzenia i nie jest agentem. Aha, umie też pisać, w przeciwieństwie do niektórych kłujących w oczy obrazów z tego forum.

Sam się niejednokrotnie naśmiewałeś z poprzednich ekip rządzących to się teraz nie dziw, że ludzie popierający inne opcje polityczne wyśmiewają Twoich pisdzielców. Słowiańskiego pochodzenia na pewno tylko z jakich Słowian bo sądząc po poczynaniach polegających na niszczeniu polskich instytucji państwa prawa to raczej tych zza Buga, a do tego żona Niemka, widać Kaczyński kazał mu stworzyć to kondominium rosyjsko-niemieckie, o którym tyle opowiadał...:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie to jet forum narciarskie i interesują mnie tylko Wasze opinie na tematy narciarskie , dotyczące ośrodków , sprzętu i subiektywnych opinii ... o polityce i waszych sympatiach poproszę gdzie indziej ... tutaj jedyny dopuszczalny podział to narciarze i snowboardziści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żydówka !!!!

Człowiek niewiele ma do powiedzenia w sprawie swoich narodzin i pochodzenia!!!

Osobiście uważam że : ŻYD, POLAK, ARAB, NIEMIEC, FRANCUZ, HISZPAN, GREK, to niższa ranga niż CZŁOWIEK.

Oceniajmy po czynach , bo te tak naprawdę świadczą o ludziach ( jakimi są i czy w ogóle są)

Co do premierów jak i innych narciarzy , to świetnie że mogą pojeździć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Prezydent Polski i Słowacji spotkali się w Tatrzańskiej Łomnicy. Oprócz rozmów na szczycie, jeździli na nartach :)5f51a015ab5a307b37affb12a7feb993.jpgb7968ea92061c64787ed749d98e8165e.jpg
Jestem w rozterce, mam się cieszyć czy wręcz przeciwnie. Model ten sam, na szczęście barwy różne. Ja moją kurtkę mam przynajmniej z 8 lat. No i japoński Goldwin. Czy Pan Prezydent nie powinien jeździć w czymś młodszym i przede wszystkim polskim. Swoją używam już tylko przy robotach różnych, ale teraz to już nie wiem czy powinienem? Może jednak z powrotem brać ją na narty!

P3045151.jpg

P3055243.jpg

Pozdrawiam serdecznie.

P3045151.jpg.a76d627a1a688f6cdbcbf7a301253d6a.jpg

P3055243.jpg.d41d05f935e82f36966c31608a912ff6.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pezydent albo jeździ na nartach albo spotyka się z harcerzami :confused::

Lepsze to niż chodzenie po krzesłach i opowiadanie przy prezydencie innego państwa kawałów o żonach.

Poza tym oprócz nart prezydent rozmawiał z prez. Słowacji. Według mnie to dobrze, że prezydenci oprócz rozmów na szczycie, jeżdżą na nartach.

@marionen, jakby miał najnowszą kurtkę za kilka tyś, to byłoby że wyrzuca kasę w błoto...

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ? Jak jest hajs i nie zal, to kto bogatemu zabroni? Moze nawet w pozlacanych ciuszkach jezdzic:D

Jeśli o forsę chodzi, to panu A. Dudzie jako prezydentowi znacznie się pogorszyło. Jako europoseł zarabiał kilakrotnie więcej niz jako prezydent. Do tego żona jeszcze pracowała i też coś zarabiała jako nauczycielka. Teraz jej nie wolno pracować. Widocznie zdziera stare ubrania kupione w dobrych czasach. Dziś moze za to liczyć na różnych sponsorów.

Jak widać, co by człowiek nie zrobił, to i tak może się okazać, ze wyszedł na tym żle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...