Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słotwiny Arena


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...

Byłem tam w czwartek, 12.01.2017. Nowa kanapa jest ok. Widać,  że nie wszystkie roboty juz zakończono,  ale  i tak właścicielom należą się podziękowania za uruchomienie stacji. Kiedy ja byłem,  nie wszystkie trasy były jeszcze czynne. Co prawda nie bardzo mi na tym zależało. Jedno zdarzenie popsuło mi trochę chumor. Miałem woucher na 2 godzinny skipass,  chciałem dopłacić różnice do 4 godzinnego, ale  to okazało się niemożliwe.  Pani zaproponowała mi dokupienia 2 godzinnego, czyli wygral bym jedynie 15 złoty,  lub jeździł bym 4 godz za 90 zł!  No cóż,  frontem do klienta! Załączam parę zdjęć. 

20170112_122417.jpg

20170112_122408.jpg

20170112_110741.jpg

20170112_110735.jpg

20170111_220709.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzyna Krynicka  - piątek 13.01.2017!

W piątek zaliczyłem Jaworzyne. Co do przygotowania  tras nie mam zastrzeżeń,  ale  wg mnie, były gorze przygotowane jak w Wierchomli  I Arena Słotwiny.  Objechalem wszystkie trasy, że szczególną uwagą nr 1, nr 4 i nr 2. Szkoda, że na 2 nie ma takiego jak na Arenie krzesła.  Może kiedyś doczekam poprawy. 4 godz szybko zlecił,  kosztowało to 90 zł.  Zaliczyłem  tez słynna 5. Chyba nie doczekam się tam krzesła,  ani przedłużenia choćby o 30-40 m orczyk.  Ludzi było sporo, ale praktycznie  jeździło się na okrągło.  Może gdzieś koło godz 12 trzeba było postać do gondoli  2-3 minuty. 

Załączam parę zdjęć. 

20170113_134551.jpg

20170113_132542.jpg

20170113_104318.jpg

20170113_101419.jpg

20170113_101416.jpg

20170113_093003.jpg

20170113_092820.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paolomario napisał:

Dzisiaj rano Polsat News nadawał z Jaworzyny. Sypało całkiem nieźle :)

Widziałem ich wóz wczoraj na parkingu. Mnie udało się wystąpić podczas nagrywania materiałów reklamowych na Słotwinach. Ciekawe czy montażyste zainteresuje jakiś fragment mojej wypowiedzi i znajdę się w spocie reklamowym?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Słotwiny Arena 15.03.2017

Odwiedziłem Krynicę. W tym kurorcie jest już praktycznie po sezonie narciarskim. Ludzi mało, dość powiedzieć, że o godz 12 na stoku Słotwiny Arena jeżdziło 15 osób. Za 4 godzinny skipas płacimy 42zł. W restauracji puchy, wolne stoliki czekaja na gosci. W środe 15.03.2017 pogoda nie rozpieszczała narciarzy. Było pochmurno a z nieba od czasu do czasu padała leciutka mżawka. Stok był dobrze przygotowany, w nocy był przymrozek. Do godz 12 jazda była dośc komfortowa, pózniej oczywiscie miękko. Załaczam pare zdjęć.  

20170315_135754[1].jpg

20170315_135311[1].jpg

20170315_135553[1].jpg

20170315_135758[1].jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słotwiny Arena 17.03.2017

Powtórka nartowania. Miał być Master ski w Tyliczu ale z uwagi na warunki padło znów na Słotwiny. W nocy był przymrozek bo niebo było czyste, wolne od chmur. Jazdę zaczęliśmy od godz. 9 i to był troche błąd. Stacja czynna jest od godz. 8 więc mozna najeżdzić się porządnie w lepszych warunkach dłużej. Z rana stok twardy i zmrożony, po prostu beton. Co prawda nie lubie takiego podłoza ale nie powinieniem narzekać bo był lux. Do godz 11 jazda super, póżniej słonko zrobiło swoje. Na stoku pojawił się cukier. Cztery godxiny mineły szybko, to chyba ostatnie moje nartowanie w tym roku. Na stoku puchy. Główny stok przy wyciagu w dobrym stanie, inne trasy pozamykane.  Załączam pare zdjęć.

20170317_120957[1].jpg

20170317_120008[1].jpg

20170317_120000[1].jpg

20170317_115805[1].jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nowa kolej w Krynicy-Zdrój!

W tym sezonie powstanie nowa kolej krzesełkowa wyprzęgana z 6-osobowymi kanapami z pomarańczowymi bublinami w ośrodku Słotwiny Arena. Powstanie w miejscu wyciągu talerzykowego o długości 500 m. Dane techniczne kolei "Słotwinka": długość (po stoku): 390 m, liczba podpór: 5-6, przepustowość: 3000 os/godz, prędkość na stacjach: 1 m/s, średnie nachylenie trasy: 20%

http://slotwinyarena.pl/informacje-zarzadu-spolki/ 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leitner napisał:

Też mam wrażenie, że ktoś tu ma za dużo kasy. Na Słotwinach nigdy nie byłem, ale wyprzęgana kolej na 390 m to chyba jakieś nieporozumienie. Tam jest chyba łagodnie?

Do Słotwin zachęcam, bo fajny ośrodek. Byłem tam w tym roku pierwszy raz i moja ocena dotyczy głównego stoku. Stok ze Słotwinką nie działał (wiadomo - zbyt bajkowa zima) i nie wiem na ile jest tam łagodnie, ale jeżeli w Czarnej Górze działa kanapa EFKA, to nic mnie już nie zdziwi.

edit: gdyby tak zrobili połączenie z Jaworzyną ...

Edytowane przez WojtekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hextor napisał:

To raczej taka trasa dla dzieci przedszkolnych i emerytów. Np. Dla 3 latka dużo wygodniejsze niż orczyk, ale lepsza była by taśma lub wyrwirączka.

Wysłane z mojego F3112 przy użyciu Tapatalka
 

Cześć

Nie. To jest trasa dla przeciętnego użytkownika stoków w Polsce i dla niego jest również ten wyciąg. Z przedszkolakiem lub emerytem nie ma on nic wspólnego. Im zazwyczaj typ wyciągu jest obojętny.

To bardzo trafiona inwestycja, która się z pewnością zwróci. Powinniśmy oczekiwać właśnie takich inwestycji i je bardzo chwalić - sami wiecie dlaczego Panowie, jak się chwilkę zastanowicie.

Pozdrowienia

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leitner napisał:

Też mam wrażenie, że ktoś tu ma za dużo kasy. Na Słotwinach nigdy nie byłem, ale wyprzęgana kolej na 390 m to chyba jakieś nieporozumienie. Tam jest chyba łagodnie?

Cześć

Oj Marcinie błądzisz jak nigdy. ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by się zrobić w tym samym miejscu, górna stacja orczyka jest na płaskim terenie który ciągnie się dalej, pewnie inną wizję mają właściciele.
Ja za tą stacją nie przepadam bo nie jest zbyt ciekawa. Dobra jedynie na początek sezonu bo rusza w okolicy jako jedna z pierwszych więc jest już gdzie pojeździć. Cennik po przejęciu starego CN Azoty jest zwariowany, i pewnie po wybudowaniu tego wyciągu pójdzie znowu w górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mitek napisał:

Powinniśmy oczekiwać właśnie takich inwestycji i je bardzo chwalić - sami wiecie dlaczego Panowie, jak się chwilkę zastanowicie.

 

Chodzi o to, że zaczynając się bliżej parkingu, będzie "podbierać" klientów tym pierwszym Słotwinom (bo to chyba jedyne miejsce w Polsce z dwoma, osobnymi karnetami na jednej polanie) i transportować ich do "właściwego" wyciągu głównego? Bo innego sensu stawiania 390-metrowej kanapy nie widzę (a już tym bardziej wyprzęganej - wspomniana "Efka" na Czarnej Górze jest niewyprzęgana).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...