Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Auris,potrzebne opinie


godille

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jestem nowym członkiem forum,wybieramy się w marcu do Auris we Francji,to oczywiście region Alp d Huez jeśli choszi o tereny do jazdy,ale interesuje mnie sama miejscowość Auris w której to będziemy kwaterować. Jeśli ktoś tam był to proszę o opinię,co to za miejscówka i co w niej można robić po czasie spędzonym na nartach,knajpy,imprezy,inne rozrywki,basen,sauna,zaplecze sklepowe itd. Jeśli ktoś coś wie,każde info będa dla mnie cenne,bo nigdzie nic nie mogę znaleźć,straszna buieda,pewnie dlatego ,że to stosunkowo nowa miejscówka, Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy kochaja narty i seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy kochaja narty i seks.

A tych którzy kochają jedną z tych rzecz też pozdrawiasz? :tongue:

Wiele lat jestem na tym forum ale takich pozdrowień jeszcze nie było. :stupid:

O Auris nic nie napiszę. Zajrzałem tutaj bo myślałem,że chodzi o Toyotę.:rolleyes:: :biggrin:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych którzy kochają jedną z tych rzecz też pozdrawiasz? :tongue:

Wiele lat jestem na tym forum ale takich pozdrowień jeszcze nie było. :stupid:

O Auris nic nie napiszę. Zajrzałem tutaj bo myślałem,że chodzi o Toyotę.:rolleyes:: :biggrin:

Takie czasy i pokolenie, że połowa facetów nie ma prawa jazdy ale w I kl. szkoły poznali dobrze zasady gry w słoneczko :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy i pokolenie, że połowa facetów nie ma prawa jazdy ale w I kl. szkoły poznali dobrze zasady gry w słoneczko :D:D:D

Jak to dobrze,że ja mam prawo jazdy.:stupid:

Dzieci mam za duże a wnuki jeszcze za małe. Musiałem się wujka Google zapytać co to gra w słoneczko,że też za naszych czasów te jabole były takie powszechnie dostępne.:laughing:

Teraz butelki plastikowe to się pewnie nie kręcą tak fajnie.

Młode pokolenie musiało zmodyfikować formułę popularnej zabawy. :eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się wujka Google zapytać co to gra w słoneczko,że też za naszych czasów te jabole były takie powszechnie dostępne.:laughing:

Było wykręcić do kuzyna Sławka, a nie męczyć się przy klawiaturze :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak fajnie że napisałeś, zostałeś pierwszym, który się do mnie odezwał na tym forum, więc przyjmij gratulacje i podziękowania, mimo iż chodziło Ci o Toyotę. To co wychwyciłeś i skomentowałeś w moim watku ,wzięło się z mojego przekonania, że seks sam w sobie jest niekwestionowanym "królem", natomiast narty stoja zaraz za nim, bo to najpiękniejsze co może się przydarzyć bez zdejmowania spodni !!!!!! To oczywiście tylko na razie moja opinia, ale za to dodam że poparta 50-cio letnim doświadczeniem na tym padole, no może 45-cio, bo od tego czasu pamiętam jak jeżdżę. Pozdrawiam zatem wszystkich fanów takiej kompilacji. Przepraszam, chwilowo nie mam "a z ogonkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... seks sam w sobie jest niekwestionowanym "królem", natomiast narty stoja zaraz za nim..

No w życiu się z tym nie zgodzimy z tym co napisałeś, znaczy ja i MB(dawniej Figo), my często razem rżniemy...:wink:...alpejskie stoki rżniemy i jak już powietrza brakuje to często się zatrzymujemy i to stałe hasło MB, mówi wtedy "to jest q...a lepsze od najlepszego seksu":tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ze szkoły podstawowej mawiał tak: ( z góralskim zaśpiewem)

" No u góroli nowaźniejse jes naaarciarstwo,...no zaro po śturhacce" :biggrin:

hupon będzie wiedział o kogo chodzi.

Ale ja się z nim nie zgadzam.

Może dlatego,że jestem górol bagienny.:crazy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam wszystkich,jestem nowym członkiem forum,wybieramy się w marcu do Auris we Francji,to oczywiście region Alp d Huez jeśli choszi o tereny do jazdy,ale interesuje mnie sama miejscowość Auris w której to będziemy kwaterować. Jeśli ktoś tam był to proszę o opinię,co to za miejscówka i co w niej można robić po czasie spędzonym na nartach,knajpy,imprezy,inne rozrywki,basen,sauna,zaplecze sklepowe itd. Jeśli ktoś coś wie,każde info będa dla mnie cenne,bo nigdzie nic nie mogę znaleźć,straszna buieda,pewnie dlatego ,że to stosunkowo nowa miejscówka, Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy kochaja narty i seks.

Byłem tam dwa razy. Miejscowość bardzo stara, apartamenty to wczesny Gierek z łóżkami piętrowymi. Ale to niestety Francja. Żadnego basenu, SPA. Może jakaś knajpka się znajdzie, ale na pewno bez szału. Totalny spokój. W ub. roku budowali nowy budynek. Może już skończyli i "coś" tam jest.

Najważniejsze, że jazdy jest duuużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...