Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki co takie nerwy od razu? Klaruję :to była wypowiedź pół żartem :stupid: Na serio to mogę powiedzieć że osobiście wolę cześć regionu od drugiej strony tzn. Muhlbach. Pzdr.

Wstawiłeś ironiczny post bez argumentów potwierdzających. Ot chciałbym wiedzieć co się tam tak mocno nie podoba bo od dawna mnie to miejsce interesuje.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Hochkonig stawiam o klasę wyżej od przereklamowanego i tlocznego Falachau/Wagarain,

Całkowicie się z tym zgadzam. Po niedzielnym szusowaniu w Hochkoenig's Winterreich jak zawiozłem wczoraj ekipę do Flachau to usłyszałem - 'Czemu nas przywiozłeś do Białki?" - kolejki masakryczne i tłok taki , że lepiej nie mówić. ...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z tym zgadzam. Po niedzielnym szusowaniu w Hochkoenig's Winterreich jak zawiozłem wczoraj ekipę do Flachau to usłyszałem - 'Czemu nas przywiozłeś do Białki?" - kolejki masakryczne i tłok taki , że lepiej nie mówić. ...

ja też wolę trochę swobody na stoku:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co takie nerwy od razu? Klaruję :to była wypowiedź pół żartem :stupid: Na serio to mogę powiedzieć że osobiście wolę cześć regionu od drugiej strony tzn. Muhlbach. Pzdr.

Nie widzę problemu z dotarciem na nartach z Maria Alm do Muhlbach i z powrotem, a ty widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu z dotarciem na nartach z Maria Alm do Muhlbach i z powrotem, a ty widzisz?

...a kto mówi, że jest? Na tym polega zabawa.:biggrin: Jeżeli jednak chcesz zostać i pojeździć w okolicach Muhlbach to możesz nie zdążyć wrócić :eek: I tyle chciałem powiedzieć. :angel:

Edytowane przez mifilim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co tam jechać? :stupid::biggrin:

Dalej nie rozumiem o co Ci chodzi?

Wracając do tematu wątku, podrzuci jeszcze ktoś jakiś namiar, bo termin 5 marca się zbliża, a na chwilę obecną wszystko co interesujące to zajęte.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem o co Ci chodzi?

Wracając do tematu wątku, podrzuci jeszcze ktoś jakiś namiar, bo termin 5 marca się zbliża, a na chwilę obecną wszystko co interesujące to zajęte.

Pozdrawiam serdecznie.

Wyślij zapytanie przez wyszukiwarkę

http://www.hochkoenig.at/de/hotel-salzburg/anfrage.html

dostaniesz na maila konkretne oferty bezpośrednio od właścicieli kwater, ja z tego korzystam ostatnio, bardzo wygodne narzędzie.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem o co Ci chodzi?

Wracając do tematu wątku, podrzuci jeszcze ktoś jakiś namiar, bo termin 5 marca się zbliża, a na chwilę obecną wszystko co interesujące to zajęte.

Pozdrawiam serdecznie.

Nie masz co czekać na namiary , tylko rezerwuj z tego , co jest dostępne na ich stronie www.hochkoenig.at. Jak tam nie ma to znaczy , że jest już porezerwowsne , a znaczy dnia na dzień wybór będzie jeszcze mniejszy i....droższy , o ile masz sztywny termin wyjazdu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marionen

Hej! Czy hochkening to jedyne miejsce jakie cię interesuje?

Może chcesz zabrać ze sobą dwójkę zagubionych narciarzy, którzy w tym roku nie mogą dorwać nic dla siebie w rozsądnej cenie? :P

Mnie interesuje wiele miejsc, ale nie jadę sam. Będzie 6-8 osób, jeszcze może ktoś dołączy. Większość grupy chce tylko Hochkoenig. Ktoś tam coś znalazł za 25-30 euro za osobę, nie wiem na razie ile miejsc i nie mogę Ci zapewnić kwatery, bo sam jeszcze nie mam. Jak byś coś znalazł i był w terminie 5-12.03 to możemy wspólnie ponartować.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...