Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


diablik

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc

Dlaczego zaraz twierdzić, że Dynastar jest do dupy ?

Jest wolny rynek i każdy może wybierać w nartach do woli i decydować co i gdzie kupić.

Nie wszystkich stać na wydatek większej sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

Zauważ usmiech na koncu.

Wszystkie modele roznych firm sa ze soba porownywalne, a ze na tym forum sa zwolennicy, pracownicy itp Fischera, to juz inna sprawa.

Jak bylby tutaj ktos z Dynastara, a mysle ze za niedulgo sie takowy pojawi, to na pewno bedzie reklamowal swoj produkt. Aha, ja nie zamierzam zmieniac firmy ;)

Bedzie ktos z Rossignola, to podobnie.

Takie sa prawa rynku - mniej czy bardziej agresywna reklama i tego sie nie uniknie, bo dla kazdej z firm dodatkowo sprzedana para nart to jest zawsze cos.

Ja jezdzilem w zyciu na wielu nartach rozmaitych firm, bylem zwiazany to z jedna to z druga, ale NIGDY nie mowilem zle o konkurencji.

I Blizzard, jest dobry i Atomic, i Fischer rowniez (o ile nie najlepszy :P)

Glupio byloby bym reklamowal inne marki pracujac w Fischerze.

Pozdrawiam wszystkich i zachecam do kupna nart (roznych firm).

Bobic by Fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

no ja też jeździłem na wielu różnych nartach, i myślę że teraz nie ma znaczenia firma tylko cena jaką jesteśmy zapłacić za nartę, co niestety nie wszyscy chyba rozumieją (nie chodzi o ciebie bobic), jakbyś poprzegladał wypowiedzi na tym i nie tylko forum to się znajdą różne wypowiedzi dowodzące wyższości jednego modelu nad drugimi na siłę wmawianie że coś jest jedynym słusznym wyborem, ale widać autor postu pod którym piszemy się tym nie przejmuje i sam szuka dalej ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

To nie chodzi o wmawianie, ktory model jest nad ktorym.

P prostu jak jest jakas ilosc zwolennikow jakiejsc firmy, tak bedzie zawsze.

Ale uwazam, ze wszystkie zdania trzeba brac pod uwage - nawet zdania tych, ktorzy proponuja inne firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...