Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam łatwych i średnio-trudnych tras dla początkujących w okolicach Beskidu Śląskiego. Ostatnio byłam na Zagroniu, ale górny odcinek trasy był nawet trochę za stromy jak na moje umiejętności.. jest w okolicy coś fajnego i długiego ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Kiczera?

Kiczera ma dość trudną trasę,jak dla początkujących.

Chyba najłatwiejsze są Klepki,bo jest fajne krzesełko i szeroka,łatwa trasa.Następnie Nowa Osada z dłuższą trasą,ale końcówka może sprawić nieco trudności początkującemu. Cieńków - to zależy o której trasie mówimy. Soszowa raczej nie polecam,bo tam te trasy raczej trudne,a niebieska wąska. Może być też Zagroń w Istebnej,albo Zwardoń-Ski i Mały Rachowiec. Siglany łatwe,ale trasa krótka i jest tylko talerzyk.

Edit:

Teraz zauważyłem,że trasa na Zagroniu sprawiała kłopot. :)

Można spróbować na sąsiednim Złotym Groniu,ale to podobne ośrodki.

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki będą,ale ilość ludzi... :sorrow:

No właśnie przeraża mnie ta Nowa Osada... tzn ilość ludzi. Zamierzamy jeździć tylko 4 h od 8 do 12, ale pewnie przed 11 może już być tłoczno. Dlatego się zastanawiam czy nie jechać znowu na Zagroń albo spróbować na Złoty Groń, ale jak przejeżdżaliśmy ulicą obok tej góry to wydawała się jakaś stroma... :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ja ostatnio byłam na nartach w Wiśle. Łatwo znaleźć tam kilka tras dla początkujących. Nocowałam w http://villarubinstein.pl, więc kiedy zmęczyło mnie jeżdżenie na nartach szłam rozluźnić się na polu golfowym :P Ogólnie polecam Wisłę każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z nartami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłam na nartach w Wiśle. Łatwo znaleźć tam kilka tras dla początkujących. Nocowałam w http://villarubinstein.pl, więc kiedy zmęczyło mnie jeżdżenie na nartach szłam rozluźnić się na polu golfowym :P Ogólnie polecam Wisłę każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z nartami

o ile ma cierpliwosc do stania w mega kolejkach. byłem kilka razy na Nowej Osadzie, zwlaszcza w weekendy i ilość ludzi jaka się tam zwalała za każdym razem przyprawiała o palpitację ;) stok jest niewielki i nie jest w stanie uciągnąć wszystkich chętnych, dodatkowo ostatni odcinek po kilku godzinach jeżdżenia był tak omuldzony że aż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dla początkujących najlepszy będzie  talerzyk  w  Złotym Groniu  ( Istebna )  stok jeden z najbardziej płaskich w całym Beskidzie Śląskim i Żywieckim

długość 300m  ,sam tam się  uczyłem na nartach.  Na drugim miejscu  Biały Krzyż  , długość stoku podobna  tyż łatwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...