Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieszkałam tu:

http://schönauer-hof.at/

Generalnie to jest agroturystyka, apartament baaardzo przyjemny. Gospodarze bardzo mili, produkują własne wędliny, sery i alko.

Startowaliśmy spod domu przez łączkę na nartach i lądowaliśmy w dolnej części trasy 80 - ja akurat lubię tak mieszkać ale nie wszyscy tak mają. Na zakupy i tak trzeba dojeżdżać autkiem do Hermagor.

Nie pamiętam czy pisałam relację z Nassfeld czy nie... nie mogę znaleźć galerii fotek... hmm... coś się popsuło na forum...

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny:)

Szlag, nie idzie mi :frown:: a szkoda bo piękna miejscówka i by się mogła przydać.

Może to to, ale strzelam na pół ciemno po troche pamiętanej drodze do wyciągu i dachy chaty z satelity http://www.bergfex.pl/nassfeld/ferienwohnungen-stattmann/

Mieszkanie mieliśmy chyba ze 100 m2. Duża sypialnia, mała sypialnia (dzieci), kuchnia z jadalnią i ze wszystkim, łazienka, WC, korytarze, kanciapy, kanapy, etc. Na pierwszym albo drugim piętrze.

Pozdrawiam,

Edytowane przez juice
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest agroturystyka, apartament baaardzo przyjemny. Gospodarze bardzo mili, produkują własne wędliny, sery i alko.

Miodzio :)

Startowaliśmy spod domu przez łączkę na nartach i lądowaliśmy w dolnej części trasy 80 - ja akurat lubię tak mieszkać ale nie wszyscy tak mają.

Pięknie :)

Na zakupy i tak trzeba dojeżdżać autkiem do Hermagor.

E tam, wszystko potrzebne do szczęścia kupi się w markeciku w Tropolach :)

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markeciku?? Tą dziuplę nazywasz markecikiem??? :) Nie wprowadzaj ludzi w błąd :) :) :) hihihihi :)

A po co tam w ogóle chodzić.:biggrin: Chyba, że wódki zabraknie.:wink: Brotchenserwis na pewno mają. My ostatnio tyle swojego wzięliśmy, że nawet ani razu wieczorem na kolacji nie byliśmy w mieście.

I gościn wieczornych też nie było, żadnych spektakularnych. Tylko narty, obiadek, po drineczku, myju myju, jakaś bajka i spać. Rano 6-30 pobudka, 8-20 w gondolce na górę.:applause: Taka organizacja narciarsko najowocniejsza.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Tomi33, jeśli dom jest w tej okolicy co ja mieszkałam to warto mieć ze sobą łańcuchy.

Wiadomo, że generalnie trzeba mieć łańcuchy w bagaże, ale wiem też że niektórzy narciarze podchodzą do tego na luzie czyli olewają :)

My akurat trafiliśmy na tydzień kataklizmu śnieżnego i bez łańcuchów ani rusz.

Nigdy nie wiesz na jaką pogodę trafisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Tomi33, jeśli dom jest w tej okolicy co ja mieszkałam to warto mieć ze sobą łańcuchy.

Wiadomo, że generalnie trzeba mieć łańcuchy w bagaże, ale wiem też że niektórzy narciarze podchodzą do tego na luzie czyli olewają :)

My akurat trafiliśmy na tydzień kataklizmu śnieżnego i bez łańcuchów ani rusz.

Nigdy nie wiesz na jaką pogodę trafisz...

Duży samochód 4x4 powinien uciągnąć.Teraz ma być duży opad,a jak będzie za tydzień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę od 5 marca, i jak na razie pogodę nie za ciekawą głoszą, dziennie śnieg.

My od 6 marca.Bierzesz szersze narty i super zabawa , coś po lesie ewentualnie jak nasypie to po trasie.:)

My będziemy zadowoleni jak coś dosypie, po tak kiepskiej zimie w Polsce jesteśmy spragnieni świeżego śniegu:)

Pozdrawiam i może się gdzieś miniemy na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oby nie dosypało tak, jak w w2014 roku

46.jpg

WP_000416 (2).jpg

Niektóre tablice można było czytać w pozycji leżącej i strach było chodzić w pobliżu budynków bo mogło śniegu nalecieć za kołnierz.

WP_000377 (2).jpg

46.jpg.440344e642075010af6a6dc792eef55e.jpg

57da84798fe81_WP_000416(2).jpg.e7d767369a196f0a5dad024452f0e629.jpg

57da84799c4c6_WP_000377(2).jpg.ff35edbd2c2a45a9a66bc74be4b59f22.jpg

Edytowane przez DJAK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...