Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody Branżowe


ROCH

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ostatnio szperałem chwilę w czeluściach internetu i poszukiwałem zawodów branżowych. Konkretnie szukałem czegoś, co mógłbym podciągnąć pod siebie, czyli jakichś zawodów dla finansistów, księgowych, itd. Niestety nic nie znalazłem... Aczkolwiek udało mi się natrafić na różne ciekawe propozycje. Tak sobie pomyślałem, że mamy na forum przedstawicieli różnych grup zawodowych i być może ktoś chciałby wystartować w zawodach swojej branży. Dlatego myślę, że moglibyśmy tu wrzucać informacje o tego typu zawodach. Coś, jak to, co robi nasz kolega piter3m. Ja natrafiłem na tego typu rzeczy:

- Mistrzostwa Księży i Kleryków w Narciarstwie Alpejskim

- MIstrzostwa Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim

- Mistrzostwa Polski Parlamentarzystów i Samorządowców

- Mistrzostwa Polski Branży Górniczej w Narciarstwie

- Sporo różnych zawodów narciarskich dla policjantów

- Mistrzostwa Polski Strażaków

- różne zawody dla budowlańców, inżynierów, drogowców (w googlu wiele linków do wydarzeń archiwalnych)

- Mistrzostwa Polski Lekarzy w Narciarstwie

- Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Narciarstwie

Gdyby ktoś coś jeszcze miał, to zachęcam do udostępniania :) Jak sam na coś wpadnę, to będę wrzucał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej branży mogę dodać, że co roku odbywają się także:

Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury - http://www.adwokatura.pl/integracja/xxxiii-narciarskie-mistrzostwa-adwokatury-w-lutym-2016-r/

w tym roku odbywały się w Szczyrku

Skilex - międzynarodowe zawody narciarskie prawników - http://www.skilex.eu/en/

w tym roku były w Dachstein West w Gosau

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu o prawnikach piszecie! W Krynicy, na Słotwiny Arena, w dniu 12.03.2016 odbędą się I Międzynarodowe Zawody Narciarsko Snowbordowe BRACI GÓRNICZEJ. Mam nadzieję, że Janek jest obecny na forum. Gdyby nie czytał, trzeba do niego dotrzeć i wysłąc na zawody! Koniecznie, niech hop se pośmigo! :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
32 minuty temu, Lamnidos napisał:

Nie ma to jak trening personalny warszawa mokotów  przed takimi zawodami na pewno bym skorzystał z takiego treningu. Wiele razy występowałem na zawodach i bez treningu ludzie niestety nie ogarniają tego.

Kurcze, jak będziecie się tak sobą zajmować, to kto zajmie się waszymi partnerkami/partnerami, zonami/mężami? Przypominam o robocie od 9 do 17, a jak chodzi o "mordor" to i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...