Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

. .....Musimy poszukać jeszcze jakiś kijków, bo z Kasprowego zjeżdżać bez kijków to chyba nie zbyt dobry pomysł :stupid: W końcu to jest Święta Góra Narciarzy :wink:

Spoko, możesz zakupić u obsługi wyciągu na Goryczkowej :stupid: kiedyś połamałem tam sobie kije , postanowiłem zapytać faceta na górnej stacji, czy nie ma pożyczyć . Okazyjnie miał do sprzedania "prawie" nowe Scotty . Fajne , czarne, pomyślałem - biorę! W domu okazały sie regenerowane-nitowane ( wtedy zrozumiałem po co prosił żebym przywiózł mu te połamane :stupid: ). Nie pytajcie ile za nie dałem.... :mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozważam opcje wypad na jeden dzień, w niedzielę (ewentualnie sobotę, jak wszystko dogram) czy ktoś z rejonów Żywca, Korbielowa jedzie i można by się podłączyć? Może Góral ze Skrzycznego:)?

Ja się przymierzam na 1 dniowy wyjazd. Czy to będzie sobota czy niedziela to jeszcze nie wiem.

Będę jechał z BB przez Żywiec, Korbielów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam na 1 dniowy wyjazd. Czy to będzie sobota czy niedziela to jeszcze nie wiem.

Będę jechał z BB przez Żywiec, Korbielów.

Ja jeśli już bardziej nastawiam się na niedzielę, bo w sobote mogę mieć ciężko sie urwać :) Zgadamy się bliżej terminu, jeśli miałbyś miejsce, a prognozy nie będą mówić o urwaniu chmury, to jestem chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mam taki .Pobyt w Zakopanem od 08.04 wieczora do 11.04.16.rano.W sobotę 09.04.16 busem o 06.20 podjeżdżam do Kuźnic ,kupuję tam skipass jednodniowy za 130zł i wyjeżdżam pierwszym wagonem na Kasprowy Wierch w towarzystwie gromady Forumowiczów(około20 osób?) Taki plan i zaliczka na kwaterze wpłacona. Prognoza pogody niestety ,dla nas narciarzy, katastrofalna bo najpierw klika dni prawie letniego ciepła a potem śnieg ,deszcz mgła i wiatr to z planów może być wielkie ,,G'' ,ale trzy dni w górach spędzę.http://www.wetteronline.de/wettertrend/kasprowy-wierch Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Kontakt 507040148

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak tam sie wchodzi jak sie ma Skipas na określona godzinę wyjazdu? Trzeba sie przepychać w tej kolejce "slużbowo na statek"?

jest osobne wejście po lewej stronie. wejdziesz spokojnie bez przepychania się przez tłum.

Rezerwacja przez stronę www pkl oraz odbiór w skipassomacie w Kuznicach działa bardzo sprawnie.

A taka kolejka , i to jest kolejka z lewej strony do wjazdu na określone godziny, o tak wczesnej porze wygląda mi na jakieś zawody - w sobotę rano był puchar PKL pewnie dzisiaj też coś było...

Edytowane przez gira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...