Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF na CHOPOKU


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że czas stworzyć alternatywę dla tych którzy mają GOPASS i nie maja ochoty wydawać kolejnych 150zł na KW.Zwołajmy Wielki Zjazd Forumowiczy albo Mały Zjazd Forumowiczy na jedynej słusznej górze w naszych szerokościach geograficznych!Jakie plusy: mamy gwarancje śniegu do końca kwietnia i nawet jak będzie kataklizm pogodowy to sobie pojeździmy!dodatkowo: zarombisty obiekt! pojedyncze BUNGALOWY 2 lub 4 osobowe usytuowane w kręgu a pośrodku terem rekreacyjny! spokojnie nawet jak ktoś nie jeździ miło można spędzić czas wśród ciszy i przyrody. (nawet z dziećmi)

ch (1).jpg

ch (2).jpg

ch (4).jpg

a warunki na wiosnę na dolnych trasach były takie :eek:

d2 (1).jpg

d2 (2).jpg

d3.jpg

57da85f57858f_ch(1).jpg.8fd915562315cebd54315a26ea1f587e.jpg

57da85f586c0d_ch(2).jpg.44c76230d2e1aa0639f7a489f77e7c88.jpg

57da85f5b675c_ch(4).jpg.e85dc9477ad4a50996955b330b0a9cd6.jpg

57da85f5bd816_d2(1).jpg.4aa6b3023d34a78388461df912f0ec0e.jpg

57da85f5c915d_d2(2).jpg.95d815ed0c5a9d0c05021636b0840fc6.jpg

d3.jpg.d9bde7d111b997957e8c98c8ae197001.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek,proponowałem wcześnie,żeby może na Chopoku zrobić spotkanie,ale niektórzy koniecznie chcieli Kasprowego.

Twój pomysł jest bardzo dobry,ale chyba nie ma sensu robić konkurencji?

Może w przyszłym roku,albo kolejne spotkanie? :rolleyes::

Chopok ma tą zaletę,że tam pojeździ każdy - są konkretne czarnulki,czerwone i niebieskie trasy,a nawet "ośla łączka" jak Biela Put.

Na Kasprowym trochę gorzej z tym i nie wiem,czy Żona się odważy pojeździć.No ale albo zjedzie,albo po co ma się męczyć? :wink: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek,proponowałem wcześnie,żeby może na Chopoku zrobić spotkanie,ale niektórzy koniecznie chcieli Kasprowego.

Twój pomysł jest bardzo dobry,ale chyba nie ma sensu robić konkurencji?

Może w przyszłym roku,albo kolejne spotkanie? :rolleyes::

Chopok ma tą zaletę,że tam pojeździ każdy - są konkretne czarnulki,czerwone i niebieskie trasy,a nawet "ośla łączka" jak Biela Put.

Na Kasprowym trochę gorzej z tym i nie wiem,czy Żona się odważy pojeździć.No ale albo zjedzie,albo po co ma się męczyć? :wink: :eek:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie która lokalizacja jest lepsza! czyli żona będzie patrzyć jak Ty jeździsz? :rolleyes:: no też fajnie!

poza tym ja nie mam zamiaru robić konkurencji! jak ktoś chce niech jedzie na KW a jak ktoś inny ma ochotę na Chopka to zapraszam (tak jak do siebie na grilla)

i jeszcze jedno... kto powiedział że to ma być w tym samym terminie? :wink:

PS. sorry ale Wasz wypasiony nocleg w wyje...m pensjonacie za (230zł) to nie moja bajka (znasz mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie która lokalizacja jest lepsza! czyli żona będzie patrzyć jak Ty jeździsz? :rolleyes:: no też fajnie!

poza tym ja nie mam zamiaru robić konkurencji! jak ktoś chce niech jedzie na KW a jak ktoś inny ma ochotę na Chopka to zapraszam (tak jak do siebie na grilla)

i jeszcze jedno... kto powiedział że to ma być w tym samym terminie? :wink:

PS. sorry ale Wasz wypasiony nocleg w wyje...m pensjonacie za (230zł) to nie moja bajka (znasz mnie)

Po prostu dostosowałem się do większości. :wink:

Ale nie do końca Żona będzie patrzyć.

Nocleg to koszt 414 zł za dwa dni za dwójkę,w tym wliczone śniadanie i być może 2 godzinki w aquaparku w Zakopanym (tak było w zeszłym roku).Nie tak najgorzej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko domkow jest pension energetik dla tych ktorzy chcieliby lepszych i drozszych warunkow:)

Choc ja tam bardzo lubie spac w tych domkach maja super klimat i lokalizacje- 100m przez las i wpinasz narty na trasie.

Wydaje mi sie ze nie ma co Johnemy konkurencji robic, proponowalbym sie zaczac umawiac za 2 tygodnie jak sobie domkna liste i organizacje Kasprowego.

Ja niestety raczej odpuszczam KW wiec z checia zobacze sie z wybrancami na Chopoku:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja drugiego WZF na Chopoku mi osobiście się bardzo podoba :happy:

Jasiek - miejscówka i te domki są rewelacyjne!

Jak dla mnie,może być nawet tydzień później! :cheerful:

Tylko nie wiem co z Żoną... Ale ona nie wiem czy i tak by pojeździła w połowie kwietnia,ze względu na trudniejsze warunki. :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie,może być nawet tydzień później! :cheerful:

Tylko nie wiem co z Żoną... Ale ona nie wiem czy i tak by pojeździła w połowie kwietnia,ze względu na trudniejsze warunki. :rolleyes::

U mnie też termin jest zbyt odległy by coś planować.

Z pewnością do WZF na Kasprowym wszystko mi się wyklaruje...

...na szczęście wygląda na to, że Chopok będzie jeszcze długo latał :happy:

Niebawem będziemy mieli sporo czasu na dyskusje, więc podebatujemy w temacie :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić forumowe zakończenie sezonu 23-24.04, śnieg jeszcze pewnie będzie... hmm... tylko pytanie do kiedy jeździcie bo sporo ludzi już zakończyło sezon:)

No nie wiem, nie wiem... warunki mogą być trudne, może jednak 16-17 :rolleyes:: a nawiasem mówiąc zastanawiam się czy skipassy będą działać 1.05 bo ostatni weekend to 30.04-01.05? :rolleyes::

a co do zakończenia sezonu to Fanatycy i Ci zarażeni "SKI bakcylem", jeżdżą tak długo jak jeżdżą wyciągi :biggrin: a o takich "wariatów" chodzi? :biggrin: Czy nie...? :rolleyes::

Może być, swoją drogą na czym polega zakończenie sezonu ?:wink: ściągnięcie boxa? :stupid:

Ja boxa ściągam za każdym razem jak wracam z nart... :stupid: Przyczyna jest prozaiczna: za niska brama garażowa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić forumowe zakończenie sezonu 23-24.04, śnieg jeszcze pewnie będzie... hmm... tylko pytanie do kiedy jeździcie bo sporo ludzi już zakończyło sezon:)

Wstępnie można by przyjąć ten termin, z opcją przesunięcia w przypadku kłopotów ze śniegiem, lub złej pogody na 16-17.04 :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie można by przyjąć ten termin, z opcją przesunięcia w przypadku kłopotów ze śniegiem, lub złej pogody na 16-17.04 :rolleyes::

no ale musisz zarezerwować domki? a tu już raczej konkret będą chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...