Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF na CHOPOKU


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 16-17 odpadam:/ Żona ma urodziny i wolę żyć...

Już bardziej 2-3 mi pasuje:sorrow:

Zabierzemy żonę, będzie miał kto stawiać :biggrin:

Majzel i młotek - lekarstwem na "całe zło" :wink:

są takie plany bo już mnie to wq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zazwyczaj kończe sezon początkiem maja na Kasprowym,ale jakby coś to może być później... :proud:

Myślę o skitourach... :)

ale przemo_ chyba mówi o 2-3 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przynajmniej fajny śnieg będzie i słabiej jeżdżący będą mogli przyjechać. Ale jak chcecie:)

Przemo jedziesz na Chopka, jak będziesz miał chwilę podjedź na Bungalovy do "młodego" lub Jozefa i pogadaj wstępnie że z forum... że zrobimy reklamę... no i kiedy... za ile... i czemu tak drogo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomału ma sens pisać coś o nartach bo widzę że większość zakonserwowała już SKI i wierzy w to że następna będzie lepsza :rolleyes:: Kopie już w ogródku i szuka robaków (czy coś... bo ja nie wiem za bardzo o co chodzi? i po co ludzie grzebią w tej ziemi :biggrin:)

Ale przykro jak co marzec to forum umiera :frown::

Cóż... jakoś to, jak co roku przeżyje!

Coraz bardziej skłaniam się do daty którą zaproponował #przemo 23-24 kwiecień! Nie będziemy wtedy kolidować z Kasprusiem (bo nie taka była intencja zakładania przeze mnie tego wątku!)

Niech to będzie WZF prawdziwych narciarzy! Ci dla których kamienie... przesypy i inne cuda na kiju nie mają znaczenia.

Jak nie pojeździmy to... się napijemy (wody oczywiście!) podsumowujemy swoje eskapady... a może ktoś mnie namówi wreszcie na Alpy np. :biggrin: (bo już kilku znam co mnie chcą do boxa i wywieźć w jedyne słuszne miejsce!)

Co wy na to?

Miejsce jak widzicie służy dłuuugim rozmowom przy... "grillu" (też...) nawet jak są żony i dzieciaki to ma się ich pod kontrolą! :biggrin: (albo one nas? :rolleyes:: ale jakoś tak...)

Przemyślcie i myślę że w ciągu 5 tygodni każdy jak tylko będzie chętny da radę poukładać sobie wszystko.

PS. A jak nie wypali to cóż MZF będzie trwał tak i tak do maja...

PS2. Johnny kończymy jak w zeszłym roku? :stupid:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy w tym roku byli nartach są w takim razie prawdziwymi narciarzami.

Łojjj chyba nie wiesz o czym ja mówię :wink: jeździłeś kiedyś na nartach 25-30 kwiecień na Chopoku? lub gdziekolwiek indziej? :rolleyes::

Bo ja tak kończę każdy sezon i uwierz że to inna bajka :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomału ma sens pisać coś o nartach bo widzę że większość zakonserwowała już SKI

Nie jęcz "Chopie" :tongue::smile: nic nie zakonserwowała...Ja własnie podkręciłem wiązania i jutro wybieram się na Chopok :biggrin:

Tadeusz T- już tam jest i mówił że mało ludzi, śnieg przyzwoity, Fis -super, majstrovska także super do końca...

Pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jęcz "Chopie" :tongue::smile: nic nie zakonserwowała...Ja własnie podkręciłem wiązania i jutro wybieram się na Chopok :biggrin:

Tadeusz T- już tam jest i mówił że mało ludzi, śnieg przyzwoity, Fis -super, majstrovska także super do końca...

Pozdr.Torres

Przyzwoity? :eek: genialny, w tym roku takiego nie bylo. Na polnocy wszystkie trasy przygotowane sa perfekcyjnie lub bardzo dobrze:)

Swoja droga to wzf to chyba trzeba umowic przed samym wyjazdem kto bedzie chcial przyjedzie, zainteresowani tylko Ci co zwykle jezdza na Chopok. Nie ma co namawiac innych na sile:stupid:

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...