Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW


TOMEKTUNING

Rekomendowane odpowiedzi

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

Widzę, że jednak potrafisz napisać coś sensownego.

Szkoda że nie zacząłeś tak od początku ( i twoi koledzy ). Wydaje mi się że to jednak ty zgrywasz tu gwiazdę pierwszej wielkości. Właśnie o takich ludziach pisałem w mojej pierwszej wypowiedzi. Tylko szydercze uśmiechy i głupie docinki bo....... moje narty są krótsze. Litości przecież to jest śmieszne i niepoważne. Z obelgami sami zaczęliście. Długo byłem cierpliwy. Gdzie w mojej wypowiedzi przeczytałeś , że shorty są lepsze od długich ??????

Po prostu gaszę na nich podśmiewnych cwaniaczków którzy myślą że są lepsi.

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

NP:

9% NARCIARZY JEŹDZI NA NARTACH "DŁUGICH". JA AKURAT NALEŻE DO TEGO 1%. GDY WIDZĘ TE SZYDERCZE UŚMIECHY NA STOKU ( NA WIDOK MOICH NART 99cm.), TO ŻAL MI TYCH WSZYSTKICH ZA KTÓRYCH NARTY WYBIERALI SPRZEDAWCY, KOLEDZY, I INNI "SPECJALIŚCI".

Pamiętaj że shorty to tylko wąska grupa nart, tak jak freeride, cross czy narty race. I nie da się tego porównać z innymi. Co do gwiazd to nie trafiłeś...ja po prostu taką mam pracę że podobno się muszę na tym znać. :-))

A szydercze docinki na stoku chyba wychodowały w Tobie na tym tle kompleks. Darekl napisał Ci posta nie w sensie obrazy, ale w sensie zwrócenia uwagi że shorty nie w każdych warunkach są takie doskonałe.

A co do obelg to jak pisałem wcześniej - sam do tego doprowadziłeś.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

Wiesz TOMEKU - czasem musi byc ten ktoś, kto trzyma władzę i nie pozwala na obrażanie innych. Wiesz - taki Czarzasty....

Tym razem Japan pojechał równo, bo widać na to sobie zasłużyłeś.

Jak bedziesz pisał kulturalnie - zapraszamy. Jeśli nie - WON (czyt. won, nie łon)

Takie są reguły tutaj.

P.S.

Szczerze myślę, ze wziąłeś nauczkę z wymiany zdań i zagościsz na dłużej na skionline, bo widże, że szybko łapiesz niektóre rzeczy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

Niestety panowie to jest FORUM i nie można się ustrzec w dobie powszechnej komputeryzacji że wszyscy będą przestrzegać zasad, zawsze jakiś baran się znajdzie. Myslę że nagany i opier....lanie gości jeszcze bardziej ich rozjusza. Zresztą zaraz widać kto z forumowiczów jest dobrze wychowany a kto nie...

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...