Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę... Michał Jasiczek na 31 miejscu..., Jechał z 66 numerem i był 30, mówię do żony, jak tylko Kranjec z 70 go nie wyprzedzi mamy mega sukces i co się stało? :( Miejmy nadzieję, że to nie ostatni taki występ w tym sezonie, ale tak ładnie trzymająca trasa może się już nie powtórzyć, trzeba by osiągnąć jakieś ładne wyniki w PE aby zbić ranking, a nie bardzo jest kiedy... I tak rewelacja :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ratrak napisał:

Najlepsze przed nami, Panowie :).

Sugerujesz coś ? :) Poważnie pytam, może znasz temat od kuchni? Byłoby idealnie mieć jakiegoś alpejczyka w 30. 

Henio, Henio...a mi Marcela szkoda. Chłop walczy jak lew a jakaś chudzinka go objeżdża. Niemniej czapki z głów przed Norwegiem. Pewnie p.Witold miał rację mówiąc, że chodzi o wrodzone cechy - tym Henio góruje nad konkurencją. Zacytuje klasyka, "to są właśnie te detale". :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FerraEnzo napisał:

Sugerujesz coś ? :) Poważnie pytam, może znasz temat od kuchni? Byłoby idealnie mieć jakiegoś alpejczyka w 30. 

Henio, Henio...a mi Marcela szkoda. Chłop walczy jak lew a jakaś chudzinka go objeżdża. Niemniej czapki z głów przed Norwegiem. Pewnie p.Witold miał rację mówiąc, że chodzi o wrodzone cechy - tym Henio góruje nad konkurencją. Zacytuje klasyka, "to są właśnie te detale". :D

Jestem zdania, że Michał z czasem dojdzie do takiej formy, która pozwoli mu punktować w PŚ. Wczoraj zabrakło naprawdę niewiele.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacek.

Jak to u nas godają: "Niy ma mu gańby" :)

Jego przejazd wygląda naprawdę zacnie, jest w nim odrobina młodzieńczej fantazji ale wygląda to budująco.

Tak soczku trzeba im tę wojnę wypowiedzieć ;)

A tak na poważnie, to można mieć nadzieje, że jeszcze go czasami w drugim przejeździe zobaczymy, bo ma na to "papiery".

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svindal odpuszcza ściganie w Santa Caterinie, z jego kontuzjowanym kolanem w zeszłym sezonie nie jest za dobrze po wyścigach w Val Gardenie. Mam nadzieję że na kolejne ściganie będzie już gotowy. Dzisiaj obchodzi 34 urodziny, więc wszystkiego dobrego i jeszcze wielu przejechanych wyścigów! :)

W jutrzejszym gigancie ma wystartować Anna Fenn... Veith! :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny skończyły GS.

1. Mikaela Shiffrin

2. Tessa Worley

3. Manuela Moelgg.

Fajny wynik Petry Vlhovej - 8, Rosnie nam u sąsiadów z południa gwiazda pierwszej wielkości.

 

Pozdrawiam

PS: szkoda, że nie mam obrazu >:(, to jest dołujące.

Edytowane przez Piotr_67
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo ciekawe zawody w Semmering, gigant kobiet. Mikaela ponownie pierwsza, ale wszystko może się jeszcze zdarzyć. Wreszcie widać zimę, piękny opad śniegu, a nie tylko zjeżdżanie po tym sztucznym dziadostwie. Sporo wiatru i do tego raz go dużo, raz mało, trzeba mieć trochę szczęścia. Różnice czasowe bardzo małe, widać nowe twarze w gigancie. Ciekawe czy Anna Veith zmieści się w 30, 2 lata temu nie do pomyślenia (ale kontuzję miała poważną i liczę, że dojdzie jeszcze w tym sezonie do siebie). Dla mnie rewelacja w pierwszym przejeździe to Adeline Baud Mugnier, ponad połowa trasy z goglami na nosie (przy padającym śniegu), a strata na mecie tylko 1.06. Atakują nowe: Vlhova, Haaser, Mowinckel, Lysdahl. Która wygra, nie mam pojęcia. Życzę zwycięstwa Viktorii, wcześniej zmagała się z kontuzją, dopiero dochodzi do siebie. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucałem okiem w robocie na eurosport playera, szkoda Goggi, to już któryś nieukończony gigant. Lara tez jakoś nie może się odnaleźć. Mikaela miażdży!

I niech mi ktoś kumaty odpowie, jak trzeba szkolić, żeby w ciągu jednego sezonu z leciutkiej slalomistki zrobić gwiazdę GS ? O.o

PS. Za chwilę chyba Bachleda jedzie.

Edit. Mario mnie uprzedził odnosnie Maryny.

Edytowane przez FerraEnzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FerraEnzo napisał:

Rzucałem okiem w robocie na eurosport playera, szkoda Goggi, to już któryś nieukończony gigant. Lara tez jakoś nie może się odnaleźć. Mikaela miażdży!

I niech mi ktoś kumaty odpowie, jak trzeba szkolić, żeby w ciągu jednego sezonu z leciutkiej slalomistki zrobić gwiazdę GS ? O.o

PS. Za chwilę chyba Bachleda jedzie.

Edit. Mario mnie uprzedził odnosnie Maryny.

Wow, wow, wow! Ostrożnie z takimi wypowiedziami :) Wystarczy prześledzić starty Mikaeli, żeby zaobserwować, że w tym nie ma przypadku. Na to wszystko ma legitymacje.
Tak jeździła 6 lat temu (!!!!!!!!) w Nor-Am Cup, czyli pucharze kontynentalnym - Nor-Am Cup wyniki. W Pucharze Europy też wtedy kila razy wystartowała w GS tnąc się z Bernadette Shild, Evą-Marią Brem czy Fridą Hansdotter. To pokazuje, że nie ma w tym absolutnie żadnego przypadku i nie jest to sprawa 1 okresu przygotowawczego. Po prostu slalom jest najbardziej techniczną konkurencją i to tam najmłodsi najwcześniej zaczynają punktować. Zwróćcie proszę uwagę, że Hirsch też zaczął od SL,a potem zdominował również GS i powoli miewa przebłyski w Super G. Miśka w Nor-Am pokazała, że Super G też potrafi jeździć, dlatego nie zaskakują mnie jej dobre występy w tej dyscyplinie. Co więcej, oczekuję, że ustabilizuje formę i w tej dyscyplinie. SL ma już w kieszeni, teraz czas na GS, a niebawem jeszcze będzie zbierała regularnie punkty w Super G. Takie jest moje zdanie :)

Poza tym serdecznie jej gratuluję dzisiejszego tryumfu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...