Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Annaa napisał:

Marcel mi poprawił ...humor^_^

Hirscher rzeczywiście świetny. Facet ma pecha, że jest ktoś taki jak Henrik. Już wiele razy jechał - jak świetnie ujął to lokiec, jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones:) - już witał się z gąską, a tu przyjeżdżał Henrik i musiał nadrabiać miną. Pewnie, gdyby zliczyć, ile razy przegrał z Norwegiem, okazałoby się, że byłby znacznie bliżej rekordu zwycięstw Stenmarka...

P.S. Z racji wieku kibicuję weteranom. Dlatego zwracam uwagę na świetny występ Juliena Lizeroux, zwłaszcza w drugim przejeździe. Cieszę się, że po przejściach wrócił do takiej dyspozycji. Może już nigdy nie wygra slalomu w PŚ, ale ta technika, ten styl, słowem Francja - elegancja....:)   

Pozdrawiam.

   

Edytowane przez San28
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, San28 napisał:

Hirscher rzeczywiście świetny. Facet ma pecha, że jest ktoś taki jak Henrik.......Pewnie, gdyby zliczyć, ile razy przegrał z Norwegiem, okazałoby się, że byłby znacznie bliżej rekordu zwycięstw Stenmarka...

 

1 godzinę temu, christof napisał:

Bez przesady. To jest sport. Żaden zawodnik nie przyjeżdża tam na wycieczkę tylko aby wygrać. A że są to równorzędni zawodnicy to tak a nie inaczej to wygląda.

Szczerze mówiąc to wydaje się, że forma Heńka zaczyna spadać. Biorąc pod uwagę początek sezonu to wkładał Marcelowi w obu przejazdach.

Teraz już tak różowo to nie wygląda. W zasadzie można by wczoraj uznać remis (drugi przejazd czas 7):D;). No wiem, że nie. Na szczęście w narciarstwie alpejskim nie ma punktów za styl :D.

Jestem niezmiernie ciekawy co będzie na Mistrzostwach Świata. Będzie super ciekawie i to w SL i GS.

Zresztą jak by wygrywał zawsze jeden to by były straszne nudy. A tak to jest się czym po podniecać :).

Chociaż biorąc pod uwagę obecny stan w PŚ, to w zasadzie duża kryształowa kula u panów jest już przyznana (oczywiście jak się coś złego nie wydarzy........tfu.........).

 

Pozdrawiam

PS: ja również zawsze lubiłem Juliena, to świetny zawodnik i fajny gość.

 

 

Edytowane przez Piotr_67
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 12:13, Piotr_67 napisał:

 

Szczerze mówiąc to wydaje się, że forma Heńka zaczyna spadać. Biorąc pod uwagę początek sezonu to wkładał Marcelowi w obu przejazdach.

Teraz już tak różowo to nie wygląda. W zasadzie można by wczoraj uznać remis (drugi przejazd czas 7):D;). No wiem, że nie. Na szczęście w narciarstwie alpejskim nie ma punktów za styl :D.

Jestem niezmiernie ciekawy co będzie na Mistrzostwach Świata. Będzie super ciekawie i to w SL i GS.

Wiesz, czy forma spada nie wiadomo - weż pod uwagę, że to dwa najbardziej znane austiackie ośrodki gościły teraz PŚ, więc tak na dobrą sprawę Marcela niósł wielotysięczny tłum kibiców, a także miał przywilej "jazdy u siebie". Myślę, że za wcześnie na takie deklaracje. Pewnie masz sporo racji, bo utrzymać tak wyśrubowaną formę jest bardzo trudno przez cały sezon, ale mimo wszystko byłbym ostrożny z tym osądem, że Henio powoli siada. Myślę, że to po prostu magia Schladming i Kitz sprawiła, że Marcel tak okrutnie szalał, a Henio (pomimo wygranej !!!!!!!!) trochę nas formą zaskoczył. 

Co do MŚ, to zawsze jest loteria i myślę, że wcale nie musi być tak, że wygra któryś z tych dwóch Panów :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...