Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że Akselowi uda się odzyskać pełną sprawność i wróci do ścigania. Bez niego zjazdy i supergiganty to już nie byłoby to samo... Wielki zawodnik z dużym pechem. Fatalny wypadek w Beaver Creek w 2007, zerwanie achillesa podczas gry w piłkę tydzień przed zawodami w Soelden 2014, i ostatnio upadek w Kitz... Ileż on stracił przez te kontuzje. Szkoda bo to fantastyczny sportowiec.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Konflikt Kristoffersena ze związkiem narciarskim trwa. Skutkiem będzie jego absencja w Levi... Ubiegłoroczny zwycięzca klasyfikacji slalomowej już na starcie może tracić 100 pkt do Hirschera...

Tzn.Kristoffersen nie chce jeździć,czy związek nie chce go dopuścić do startu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym wątku taka cisza: 

ani wczoraj ani dzisiaj... 

Mnie spodobał się komentarz w Eurosporcie jak gostek w pierwszym przejeździ rzuca hasło: że Austriackie narciarstwo nie ma następców i w ogóle zapaść itd i tylko Marcel i nikt więcej!

a tu na koniec 4 (prawie 5) Austriaków w 10! :D

PS. szkoda że my n ie mamy takiego słabego zaplecza jak oni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hirscher jest wzorem sportowca! Mega koleś.

Z reszty stawki kibicowałem PINTURAULT. W generalce chyba tylko on może z Hirscherem powalczyć - ze sportowego punktu widzenia fajnie byłoby widzieć rywalizację między tymi dwoma panami :) 

Boli strasznie, że Brytyjczyk kończy na 6 miejscu, Czech 15. Wczoraj Słowaczki wysoko a naszych nie widać...kiedy to się zmieni ? 

A Austriacy mogli dzisiaj mieć 3 na podium :D Szkoda, że Schwarz nie wytrzymał presji.

Za dwa tygodnie szybkościowe, szkoda że bez Lindsey i Svindala. Trzymam kciuki za Ligetiego.

Ps. Mikaela :x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, FerraEnzo said:

Boli strasznie, że Brytyjczyk kończy na 6 miejscu,

 

Z drugiej strony strony, Brytyjczyk walną swoj "życiówkę" :D, mógłby przecież i wskoczyć na podium, a pierwszy zjazd  Dave "The Rocket" Ryding, przeleciał niczym rakieta. :)

W zeszłym roku najlepszy rezultat to 12-ta pozycja w Val d'Isere.

Strasznie mu kibicuję, ale i mi opadła kopara. Po tamtym sezonie lekarze wycięli mu jakieś paskudztwa, co mu się na piszczeli potworzyły od butów, a potem ciężko pracował całe lato (z tego co się orientuję to za dużego wsparcia od związku też nie ma; treningi robił na śnieżonych halach w Niemczech i na Litwie, a w górach podpiął się z treningami pod chorwacką reprezentację). Efekty widać. Mam nadzieję, że zaliczy jakieś podium :)

Najwyższe w historii, bo drugie miejsce (w Val Gardenia w 1981) dla Wielkiej Brytanii zdobył Konrat Bartelski xD czyli Polak potrafi ;)

 

A sam konkurs arcyciekawy. I tyle nowych twarzy :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zawody w Ameryce Północnej pod znakiem zapytania. Dzieje się tam to co zwykle tam się nie zdarza - brak śniegu i dodatnie temperatury.
W Lake Louise ma być kontrola śniegu z FISu 15 listopada a na trasie trawa... to samo w Beaver Creek. W Killington walczą z czasem i ustawiają dziesiątki śnieżnych wspomagaczy na trasie, ale to na nic gdy prognozy pogodowe złe. W tym sezonie chyba będzie królować europejska zima :D

cam2.jpg

Beaver Creek na wysokości ok 3400m n.p.m.
chair-8-at-beaver-creak_n7997-4624-0_l.jpg

Killington
14980631_10154248292079401_5953973593306378698_n.jpg

Edytowane przez pawelb91
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy widzieliście Michała Jasiczka w akcji-gdyby nie jeden duży błąd,byłby w drugim przejeździe,bo 2,4 sek w slalomie to naprawdę niewiele na tle dotychczasowych strat Polaków w ostatnich latach...I z tym błędem dostał od Hirschera 1,9 sek a w drugiej połowie ,bez błędu,tylko 0,5 sek.

A PZN go nie umieścił w kadrze...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram zawodów przeniesionych z Beaver Creek do Val d'Isere:

Wednesday 30th November: DH training
Thursday 1st December: DH training
Friday 2nd December: SG race, starting at 11.00
Saturday 3rd December: DH race, starting at 11.00
Sunday 4th December: GS race, starting at 10.00 / 13.00

Zawody odbędą się po raz pierwszy od 2007 roku na trasie O-K (Oreiller-Killy) a nie jak od 2009 roku (a wcześniej na Igrzyskach Olimpijskich 1992) na Face de Bellevarde.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...