Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Plan na weekend - niestety tylko Kobiety...

Sobota 26.11.

 

17:50 Killington - 1. przejazd giganta kobiet

18:15 Killington - 2. przejazd giganta kobiet

Niedziela 27.11.

 

16:45 Killington - 1. przejazd slalomu kobiet

19:00 Killington - 2. przejazd slalomu kobiet

 


Jak tak dalej pójdzie z tymi kontuzjami to nie będzie dla kogo robić zawodów... Z drugiej strony słabsi zawodnicy mają większe szanse ;)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Eurosport cuduje niestety z dzisiejszymi facetami.... no ale... pewnie będzie re-live SG mężczyzn z Val d'Isere o tej 23:00.

Piątek 02.12.

20:15 Lake Louise DH kobiet

23:00 Beaver Creek (???) DH (???) mężczyzn ES2

Sobota 03.12.

12:45 Val d'Isere DH mężczyzn ES2

18:00 Val d'Isere DH mężczyzn

20:15 Lake Louise DH kobiet

Niedziela 04.12.

9:45 Val d'Isere GS mężczyzn 1 przejazd ES2

12:45 Val d'Isere GS mężczyzn 2 przejazd ES2

18:45 Lake Louise SG kobiet

Miłego weekendu :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, christof napisał:

nie na odwrót?

Sądzę, Ze Piotr docenił świetny powrót po kontuzji Aksela, a Roch miał na myśli - dwóch Norwegów na podium. Nie chodziło Jemu, że Aksel 1, a Kjetil 2.

Pozdrawiam serdecznie.

PS Mnie osobiście cieszy bardzo dobra postawa Bostjana Kline. Wygląda na to, że sukces w Ga-Pa (2 msc) to nie przypadek. Do tego 3 medale MŚJ. Może nie tylko kraje alpejskie, Norwegia, USA i Kanada będą się ścigać o podium. Słowenia oczywiście też alpejska, ale to jednak jakby 2 sort. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Sądzę, Ze Piotr docenił świetny powrót po kontuzji Aksela, a Roch miał na myśli - dwóch Norwegów na podium. Nie chodziło Jemu, że Aksel 1, a Kjetil 2.

Otóż to! Dziękuję za sprostowanie :)
Tak bardzo chciałem coś napisać, a wybitnie nie był to odpowiedni czas na pisanie posta, że za dużo skrótów myślowych się tam wdarło.
Jak najbardziej, chodziło mi o to, że dwóch wikingów na dwóch czołowych lokatach. A z Hirscherem miałem na myśli to, że jakby jeszcze zjazdy zaczął ładnie jeździć (analogicznie do wyniku z Super G), to już absolutnie nikt nie byłby w stanie mu zagrozić. Z całym szacunkiem nie wyobrażam sobie np. Jansruda w pierwszej piętnastce SL ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwane wyniki u pań w zjeździe (niektórzy twierdzą, że to bieg zjazdowy:mad:). Osobiście cieszę się zwycięstwem Ilki Stuhec. Nie ma już Tiny Maze, to mam chociaż jakąś namiastkę. Zdaję sobie jednak sprawę, że to w dużej mierze przypadek, zmiana w trakcie zawodów struktury śniegu tudzież wiatru miała duży wpływ na wyniki zjazdu; do tego zawody w Lake Luise znane z najłatwiejszych tras (dla zawodowców) w PŚ. Na podium do tego Goggia i Kling. Lara za podium, ale wygląda na to, że jest w formie. Debiut Shiffrin średnio udany, ale najważniejsze to zacząć. Wydaje się, że ma duże szanse w tym sezonie na dużą kulę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kończyć relację z wyjazdu do Ischgl, ale wciągnął mnie zjazd panów w Val d'Isere. Wyniki generalnie bez niespodzianki. Jednak co się dzieje z reprezentacją Austrii. Najlepszy z nich Matthias Mayer 17 pozycja - to prawdziwy dramat dla tej nacji. Na razie Marcel musi się spinać za całą Austrię. Dla mnie cichym bohaterem dzisiejszych zawodów oczywiście Bostjan Kline. Miejsce niby świetne 4, ale na mecie nie był zadowolony. Błąd w trakcie zjazdu kosztował Go przynajmniej podium, jeśli nie pierwszego zwycięstwa. Na czwartym punkcie pomiaru czasu jest na prowadzeniu (co prawda tylko o 0.01s) 1.15.56 Zaraz po nim wchodzi w lewy skręt, tu idzie coś nie tak, podbija zewnętrzną nartę. Praktycznie cały skręt pokonuje na wewnętrznej narcie, jedyny kontakt w czasie tego skrętu ze śniegiem, ma tylko przy pomocy lewego przedramienia. Dla mnie techniczny majstersztyk, że potrafił z tego wyjść cało. Na 5 punkcie pomiarowym ma 0.6 s straty i niższą prędkość od rywali. Na mecie strata urosła do 0.64 s. Zwróćcie uwagę jak walczył w skręcie...

PC032217.JPG

PC032219.JPG

PC032220.JPG

PC032221.JPG

PC032223.JPG

Na moment łapie kontakt z podłożem zewnętrzną nartą i do tego jak wytrzymało to Jego lewe kolano PC032224.JPG

Ponownie kontakt tylko przedramieniemPC032225.JPG

Jeszcze raz na wewnętrznej

PC032226.JPG

Balansuje jeszcze prawą ręką i wreszcie wychodzi na prostaPC032227.JPG

Dla amatora to coś nieosiągalnego:eek::. Niestety albo na szczęście...

Pozdrawiam serdecznie.

PS Kto nie widział, za kilka minut retransmisja na Eurosporcie 2

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marionen napisał:

 Debiut Shiffrin średnio udany, ale najważniejsze to zacząć. Wydaje się, że ma duże szanse w tym sezonie na dużą kulę.

Najważniejsze że dojechała do mety w jednym kawałku. Na szczęście jechała dość ostrożnie i parę punkcików zgarnęła, ale po tym upadku zawodniczki przed Nią to oglądałem z duszą na ramieniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Czy można mieć dwa razy szczęście?  Oczywiście można, ale w wypadku Ilki Stuhec trzeba się liczyć z tym, że na stałe dołączy do najlepszych alpejek w konkurencjach szybkościowych. Dla mnie o wiele ciekawiej. Brawo.9_9 

100% zgoda! :) gdyby jeszcze Vonn wróciła bylo by bosko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, artix napisał:

Marcel jest w czołówce w dwóch konkurencjach. 

Raczej nikt w tym sezonie mu nie podskoczy. 

Żeby tylko jeszcze zmienił stajnie na Head :rolleyes: :D

Wygląda na to, że już na początku grudnia można wręczyć Marcelowi dużą kulę PŚ. Wydaje się, że pokonać może go tylko kontuzja. Henrik sam się skreślił (kasa ważniejsza od walki o Kulę) i tego nie rozumiem, mógł się kłócić całe lato. Slalom, gigant. do tego coś złapie w niektórych supergigantach, może też liczyć na kombinacje. Jedynie Alexis Pinturault potrafi jeździć dobrze tyle konkurencji. Ale nie wiem czy podoła. Już w tej chwili ma co odrabiać. Jansrud w 2 konkurencjach szybkościowych to też chyba za mało na Hirschera. W marcu wszystko będzie jasne, a może wcześniej. Ja nie jestem wielbicielem MH (pomijam siłę, technikę, kondycję itd). Nie pasuje mi Jego osobowość, ale to zupełnie inna sprawa, nie mająca ze sportem nic wspólnego. Fakt jest taki - jest Mistrzem. Ja cierpliwie czekam, aż ktoś MH pokona, przecież nie będzie zwyciężał wiecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...