Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Weekend idzie :)

 

Sobota 10.12.

9:15 Val d'Isere 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Sestrieres 1. przejazd slalomu giganta kobiet

12:30 Val d'Isere 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:30 Sestrieres 2. przejazd slalomu giganta kobiet

Niedziela 11.12.

9:15 Val d'Isere 1. przejazd slalomu mężczyzn

10:30 Sestrieres 1. przejazd slalomu kobiet

12:30 Val d'Isere 2. przejazd slalomu mężczyzn

13:30 Sestrieres 2. przejazd slalomu kobiet

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy chyba nowego giganciste. Gdyby nie dalekie numery startowe, 52 i 50, już mógł być 2 razy w czołowej piątce. Kanadyjczyk Erik Read. Dla mnie dziwnie brzmi imię Erik przy Read. Dla mnie jak Read to Ken. Byłem kiedyś (lata 70 i początek 80) wielkim fanem szalonych kanadyjczyków znanych na świecie jako Crazy Canucks. Przypomnę, że tworzyli go Ken Read, Steve Podborski,  Dave  Murray, Dave Irwin, później dołączył do nich jeszcze Jim Hunter. Liczne medale MŚ i IO oraz zwycięstwa w PŚ. I znowu Read w czołówce PŚ. Historia kołem się toczy. Już mu kibicuję. Ale pora teraz na slalomy. Zapowiada się ciekawie? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinturault zaskoczył w slalomie. Jego przejazd nie był piękny, wyglądał na mało płynny, ale siła i szybkość w przerzuceniu nart ze skrętu w skręt mnie powaliła. Do tej pory myślałem, że tak potrafi przejechać tylko Marcel Hirscher. A tu Alexis tak pocisnął, że szok. Pozostaje pytanie czy będzie potrafił tak samo skutecznie pojechać w drugim przejeździe, wydaje się to być niezwykle trudne. Mam nadzieję, że Mu się uda i mimo jazdy na granicy wypadnięcia, dojedzie do mety. Jednocześnie jest nadzieja, że ożyje walka o Kryształową Kulę.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy slalom kobiet, dla mnie nudy. Ciekawie do około 20 sek, później już nic ciekawego. Trasa idealna dla Mikaeli, bo na płaskim nikt nie potrafi tak płynnie i szybko wycinać skrętów. Ciekawie tylko dla tego, że małe różnice czasowe w czołówce, co z tego jak wynika to z łatwej trasy, a nie świetnej jazdy zawodniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Kanadyjczyk Erik Read. Dla mnie dziwnie brzmi imię Erik przy Read. Dla mnie jak Read to Ken. Byłem kiedyś (lata 70 i początek 80) wielkim fanem szalonych kanadyjczyków znanych na świecie jako Crazy Canucks. Przypomnę, że tworzyli go Ken Read

Erik jest synem Kena :), tego Kena :P  Historia kołem się toczy

Edytowane przez Rush
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafrańśki też się rano nie popisał, twierdząc że wczorajszego GS wygrał Hirscher. :D

Może nie są idealni ale jakoś lubię ich słuchać.

Zawody dzisiaj genialne, ciekawe co czuje Hirscher, jadąc jak czołg i przegrywając. Alexis ewidentnie się spalił, nie ma się co dziwić. Lubię chłopa i fajnie się zapowiada jego rywalizacja z Marcelem. Niemniej moim idolem / wzorem pozostaje Hirscher, taką siłę mieć. Ehhh...

U pań Mikaela...:x Uwielbiam babkę! Fajnie, że Lara jakieś punkty zdobyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, hupon said:

Ciekawostka komentatorska - z W.Domańskim zawody pań prowadzi Paweł Sołtys (do końca listopada tego roku dziennikarz PR lll - "zasłużył" na zwolnienie, bo zaprezentował zdjęcie z zasłoniętymi ustami :().

Liczę, że po "dobrej zmianie" Paweł Sołtys wróci do Trójki, a sama stacja na swoje zasłużone miejsce. Serwisy ekonomiczne o 8:30 i 17:30 w Trójce to najważniejsze dla mnie serwisy w ciągu dnia i zawsze nieodmiennie kojarzyły mi się z Pawłem Sołtysem, wobec którego zachowano się z typowym pisowskim sk...syństwem (zwolniono nie tylko za #kogonieslychac, ale i za to, że dobrze wypełniał obowiązki jako rozprezentant związkowy pracowników Trojki).

Ale tak myślałem, że teraz PS częściej będzie komentował zawody :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, w poprzednim poście trochę mi się lejce poplątały, a nie potrafiłem go skasować.:)

Chciałem tylko napisać, że Paweł Sołtys był tak kompetentny i przekonujący (czasem bardziej niż Witold Domański), że go wcale nie poznałem. Nigdy bym nie przypuszczał, że komentuje facet, który poprzednio zajmował się zawodowo gospodarką. Brawo on! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FerraEnzo napisał:

. Niemniej moim idolem / wzorem pozostaje Hirscher, taką siłę mieć. Ehhh...

Ha, ha, mój młodszy syn (1,5l.) ma na imię Marcel, bo Hirscher to wielki idol starszego Bartka (8l.), który wybrał imię dla młodszego brata :D. Jeszcze Ted Ligety wchodził w grę, no ale my bardziej za Marcelem niż Tadkiem byliśmy xD Już nie mogę się doczekać jak wsiądzie na narty, ale to może w następną zimę dopiero, a może za dwie.

Edytowane przez kmarcin
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lokiec3 napisał:

Henio to krwi napsuje Marcelowi. Już był w ogródku..... a ten jeszcze poprawił jego czas. Niesamowity jest ten chłopak.

Pozdrawiam.

Bardzo dobrze, że jest taka rywalizacja i nie ma zdecydowanego dominatora. Szkoda, że Alexis wypadł tak wcześnie, a jeszcze Choroszyłow czy jak mu tam zawsze powinien dorzucić swoje 5 groszy :) 

Dziś też trzymałem kciuki za japończyka Naoki Yuasa, który był 10. Lubię oglądać filmiki na YT z instruktorami z Japonii i Korei, lubię ich jazdę, demo teamy, tak że zawsze życzę im jak najlepiej.

Edytowane przez kmarcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...