Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2016


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pij gościu albo przenieś się za Nysę!!! żenada! chyba nie ten mecz oglądałeś. W pierwszych minutach Niemcy dostali 2 kartki za faule taktyczne, bo szły kontry i byli zesrani! a potem nasi zagonili ich do budy i ci twoi poczuli się jak u siebie :biggrin:

ps. MÓWISZ 3:0 a dwie okazje Milika jak to mówią 100% (jak stu to jak nie wpadła?) to taki pryszcz!!!

Toż mowie ze Niemcy mieli kiepski dzien..... :-). Sam to potwierdzasz.

Aby coś wygrać trzeba zdobywać bramki. 0 (słownie zero) strzałów na bramkę o czymś świadczy. Na szczescie po 30 latach nicości wreszcie mamy obronę.

Przy okazji Jasku drogi: wyganianie mniejszych szowinistow pilki z naszego wspolnego kraju uwazam za obrzydliwe.

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Toż mowie ze Niemcy mieli kiepski dzien..... :-). Sam to potwierdzasz.

Aby coś wygrać trzeba zdobywać bramki. 0 (słownie zero) strzałów na bramkę o czymś świadczy. Na szczescie po 30 latach nicości wreszcie mamy obronę.

Przy okazji Jasku drogi: wyganianie mniejszych szowinistow pilki z naszego wspolnego kraju uwazam za obrzydliwe.

Mam wrażenie, że trochę przesadzasz Michale. To nie jest drużyna wybitna ale jest dobra a to już dużo. Bramek jest na tym turnieju bardzo mało a wybitnym (tak zawodnikom jak i drużynom) zdarzają się spektakularne wpadki. Co ma powiedzieć np. taki kolega Ronald po zmarnowanej patelni w 91 min meczu z Islandią o karnym nie mówiąc. Obiektywnie więc kiksy Milika nie wyglądają źle i mogą się zdarzyć najlepszym. Drużyna jest dość równa. Trochę szwankuje zaplecze ataku, brak tam kogoś w rodzaju Iniesty ale tak wybitny piłkarz zdarza się naprawdę rzadko. Za to skrzydła dają radę, akcje są ciekawe i nieprzypadkowe.

Mam również wrażenie, że drużyna jest mocna mentalnie co jest sprawą najważniejszą dla sportowca ale tu z ocenami poczekajmy na jutrzejszy mecz.

Mnie się podoba.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam wrażenie, że trochę przesadzasz Michale. To nie jest drużyna wybitna ale jest dobra a to już dużo. Bramek jest na tym turnieju bardzo mało a wybitnym (tak zawodnikom jak i drużynom) zdarzają się spektakularne wpadki. Co ma powiedzieć np. taki kolega Ronald po zmarnowanej patelni w 91 min meczu z Islandią o karnym nie mówiąc. Obiektywnie więc kiksy Milika nie wyglądają źle i mogą się zdarzyć najlepszym. Drużyna jest dość równa. Trochę szwankuje zaplecze ataku, brak tam kogoś w rodzaju Iniesty ale tak wybitny piłkarz zdarza się naprawdę rzadko. Za to skrzydła dają radę, akcje są ciekawe i nieprzypadkowe.

Mam również wrażenie, że drużyna jest mocna mentalnie co jest sprawą najważniejszą dla sportowca ale tu z ocenami poczekajmy na jutrzejszy mecz.

Mnie się podoba.

Pozdrowienia serdeczne

Zycze naszym piłkarzom wszystkiego najlepszego. Bardzo cieszyłbym sie gdyby zagrali jak drużyna Piechniczka czy Górskiego (pamieta ktos jeszcze? ).

Mają na to spore szanse.

Piszesz, że na tle innej mizeroty jest nieźle... (przejaskrawiam jak zwykle.. :-) ). Jednak i to potwierdza moje pierwsze zdanie, które niektórym sie tu tak nie podobało- "Niemcy mieli kiepski dzień"..... :-) - Zresztą .... zapewne nie jest to juz nie ta druzyna miażdząca kiedyś jak walec przeciwnika...bo i ogolny poziom gry mocno sie wyrównał.

Poza tym - zdecydowanie nie bedę kaprysił przy finale PL- D... :-). Oby!

Miłego

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszyłbym sie gdyby zagrali jak drużyna Piechniczka czy Górskiego (pamieta ktos jeszcze? ).

M

Też pytanie! Pamiętam jak obecny trener do Rotundy na dyskoteki przychodził. Kto go wpuscił? Nie wiem, Rotunda to klub studencki i wejść mozna było tylko na legitymację studencką ( lub dyplom- gdy było się juz absolwentem). Pamietam jak na Wielickiej piłkarz M. rozp... BMW serii 3 zakupione za kasę wynagrodzenia po Mundialu.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zycze naszym piłkarzom wszystkiego najlepszego. Bardzo cieszyłbym sie gdyby zagrali jak drużyna Piechniczka czy Górskiego (pamieta ktos jeszcze? ).

Mają na to spore szanse.

Piszesz, że na tle innej mizeroty jest nieźle... (przejaskrawiam jak zwykle.. :-) ). Jednak i to potwierdza moje pierwsze zdanie, które niektórym sie tu tak nie podobało- "Niemcy mieli kiepski dzień"..... :-) - Zresztą .... zapewne nie jest to juz nie ta druzyna miażdząca kiedyś jak walec przeciwnika...bo i ogolny poziom gry mocno sie wyrównał.

Poza tym - zdecydowanie nie bedę kaprysił przy finale PL- D... :-). Oby!

Miłego

M

Tego typu porównania mnie osobiście rażą. To brzmi jak takie klasyczne: kiedyś to byli super goście a teraz kmiotki zwykłe.

Zdecydowanie się z tym nie zgadzam. Inne lata, inna piłka, inny sport inny świat w ogóle.

Początek lat 70 to okres kiedy zauważono, że na piłce można zarobić gdy teraz to jest po prostu gigantyczny interes. Sam ten fakt już bardzo wiele zmienia w kwestii samej gry. Teraz znacznie trudniej zagrać świetny spektakularny mecz niż kiedyś. Na boisku jest teraz tak mało miejsca, że trudno o grę efektowną a mimo to mieliśmy (podobnie jak i Niemcy ale uważam, że my więcej efektownych akcji)

Nie zgodzą się, że Niemcy grali słabo czy tez gorzej niż zwykle. Każdy mecz to oddzielne zawody i zbyt wiele zmiennych decyduje o ich obrazie.

Dla mnie jutrzejszy mecz będzie bardzo ważnym testem tej drużyny i chciałbym aby go zdali jak najlepiej.

Pozdrawiam serdecznie

PS

To co ktoś robi poza boiskiem nie ma dla mnie znaczenia byle zachowywał się z pewną dozą godności i uczciwości jeżeli na boisku jest super.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No gdybyś teraz Michale napisał, że Polacy po słabym meczu i na sporym farcie wygrali z Ukrainą to byśmy się z zgodzili idealnie. Bardzo ładnie podsumował to Błaszczykowski w pomeczowym wywiadzie.

Praktycznie tylko Fabiański, Glik i może Jędrzejczyk grali swoje pozostali pozostali z wyjątkiem Kuby Błaszczykowskiego raczej poniżej swoich możliwości. Pięknie było widać jak niezastąpiony jest Piszczek.

Oby to był ten najsłabszy mecz w turnieju.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No gdybyś teraz Michale napisał, że Polacy po słabym meczu i na sporym farcie wygrali z Ukrainą to byśmy się z zgodzili idealnie. Bardzo ładnie podsumował to Błaszczykowski w pomeczowym wywiadzie.

Praktycznie tylko Fabiański, Glik i może Jędrzejczyk grali swoje pozostali pozostali z wyjątkiem Kuby Błaszczykowskiego raczej poniżej swoich możliwości. Pięknie było widać jak niezastąpiony jest Piszczek.

Oby to był ten najsłabszy mecz w turnieju.

Pozdrowienia

Brakowało Piszczka na prawej stronie,zwłaszcza w ofensywie.:smile:

Dobrze,że chociaż Kuba wszedł w drugiej połowie.:cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek.. wole innym zostawić oczywistości. Czekam tylko czy zauważą, czy też tym razem rowniez nie... :-)

Drobne sprostowanie do poprzedniego Twojego posta. Nie zakładam ze Orły Górskiego byłyby lepsza drużyną. Obecna druzyna wygrałaby z każdą ówczesną. Niezależnie czy polską niemiecka czy brazylijską. Różnica 40 lat umiejętności, poziomu wytrenowania i wydolnosci, taktyki jest nie do przeskoczenia. Dokładnie tak jak przecietna współczesna biegaczka na 400 m wygra z Szewinską zdobywajacą zloty medal olimpijski.

Porównywać można tylko porównywalne.

PozdrawiamM

PS a co do meczu.... myślę że to po prostu znany narciarzom 'syndrom dnia trzeciego' kiedy się chce a nic nie wychodzi. :-)

Będzie lepiej!

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tortalnie błędnie ustawiona drużyna KAPUSTKA to pomyłka w tym meczy po 15 min miał być AUT Błaszczykowski!!! zawsze twierdziłem że to nasz najlepszy zawodnik! ,lewy.... żenada! Milik! jak zawsze NIC!

trochę przykro! myślałem 2 tak naprawdę mogli zakończyć mecz w 5 minutach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tortalnie błędnie ustawiona drużyna

Zgadza się, w pierwszej połowie, 4-5-1 - to nie dla nas.

KAPUSTKA to pomyłka w tym meczy po 15 min miał być AUT Błaszczykowski!!!

Też nie rozumiem zachwytu nad nim. Może coś z niego będzie zobaczymy.

lewy.... żenada!

Chyba Ty! Ciągle, 2-3 zawodników przy sobie i tak w każdym meczu. Haruje ciężko chłopak i w końcu coś trafi. To, że jest jednym z najlepszych napastników w Europie to wiadome.

Milik! jak zawsze NIC!

Milik, najlepszy zawodnik w meczu. Widział pan jego podanie do Kuby ? Tak samo w meczu z Niemcami. Milik będzie lepszy od Lewego.

trochę przykro! myślałem 2 tak naprawdę mogli zakończyć mecz w 5 minutach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz, że niedobrze tak kończyć w 5 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, w pierwszej połowie, 4-5-1 - to nie dla nas.

Też nie rozumiem zachwytu nad nim. Może coś z niego będzie zobaczymy.

Chyba Ty! Ciągle, 2-3 zawodników przy sobie i tak w każdym meczu. Haruje ciężko chłopak i w końcu coś trafi. To, że jest jednym z najlepszych napastników w Europie to wiadome.

Milik, najlepszy zawodnik w meczu. Widział pan jego podanie do Kuby ? Tak samo w meczu z Niemcami. Milik będzie lepszy od Lewego.

Wiesz, że niedobrze tak kończyć w 5 minut...

Grosicki BEST, Błaszczykowski (jak zawsze... jak dla mnie najlepszy nasz zawodnik!!!!) BEST nie jakiś Lewy... pokiwa i dupa z tego... bo w Niemcach mu to wychodzi! Kuba wszedł... wypracował i strzelił!!!!!!!!!!!!!!! bo o to kurna w tym chodzi! żeby strzelić jedną więcej od przeciwnika!!!!! a nie ładnie grać jak panienki!!!

KUBA szacun! zawsze uważałem go za najlepszego zawodnika! rozegra... wystawi... a jak już nikt nie może to Kuba strzeli!!!

Szacun Panie i czapki z głów!

że w ogóle może wybrzydzać....że ten źle a ten nie dobrze!!!!

Panowie i Panie jest PRZEPIĘKNIE!!!! jesteśmy w 1/8

kiedy to było.... ? bo ja pamiętam a Wy?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wiesz, że niedobrze tak kończyć w 5 minut...

jak myślisz o sexie to faktycznie.... żenada!

Panowie i Panie tak CIĄGNIEMY do FINAŁU a potem.... Niemcom pokażemy gdzie ich miejsce!

Pozdrawiam wszystkich zwolenników reprezentacji Niemiec! ostatnio u nas w regionie pokazały się flagi niemieckie na autach i motorach!

Przepraszam POLAKÓW za moich ziomków ale TAKI REGION!!!!

ALE W FINALE ZROBIMY IM TAKI GRUNWALD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! że aż mi się chcę patrzeć na następne mecze!

PS. ale Niemcy ładnie dziś zagrali z Irolami

PS2. i dlatego sport jest piękny, bo nieprzewidywalny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak przecietna współczesna biegaczka na 400 m wygra z Szewinską zdobywajacą zloty medal olimpijski.

I tu się kolega mocno myli. Życiowka Szewińskiej na 400 49,28s. Złota medalistka z Londynu 2012 49,55s. Tu raczej wynik byłby zupełnie odwrotny. Szewińska by wygrała w prawie każdych zawodach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazdan też grał dobrze.

No to teraz jeszcze 4 mecze przed nami

Dokładnie!!! Pazdan jest najlepszym obrońcą... ale czuje że walnie bramkę!

kurna należy my się!

Wiecie co jest teraz piękne... że wszyscy odpier....i się od POLITYKI! tego gówna!

a jakoś tak bardziej normalnie się stało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Sugeruje ochłonąć. Nie ma co się sugerować nazwami w drabince. Pazdan Jaśku gra skutecznie bo zajmuje się tym co umie a nie rozgrywaniem czy strzelaniem bramek. Mecz z Ukrainą był słaby i trzeba drużynę poskładać od nowa. U niektórych trzeba odbudować poczucie pewności, bo z pewnością ucierpiało. Niech każdy robi swoje a pompowanie balonu widoczne w wielu miejscach może tylko zaszkodzić.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

UEFA wybrała najlepszą jedenastkę ME 2016:

Rui Patricio (Portugalia) - Joshua Kimmich, Jerome Boateng (obaj Niemcy), Pepe, Raphael Guerreiro (obaj Portugalia) - Toni Kroos (Niemcy), Joe Allen (Walia) - Antoine Griezmann (Francja), Aaron Ramsey (Walia), Dmitri Payet (Francja) - Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Euro 2016 już dawno za nami, a przedwczoraj: "Premier Francji Manuel Valls powiedział, że siły bezpieczeństwa na krótko przed Euro 2016 powstrzymały atak terrorystyczny, który mógł okazać się tragiczny w skutkach."

https://www.wprost.pl/euro-2016/10016013/Premier-Francji-Udaremniono-zamach-przed-Euro-2016.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...