Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za dłuższą niż zakładaliśmy przerwę na forum. Była ona podyktowana koniecznością wymiany silnika forum do najnowszej wersji.

Na pewno zauważycie, że kilku funkcjonalności starego forum nie ma, będziemy się starać sukcesywnie je dodawać. Zmiany dokonujemy w okresie, kiedy ruch jest najmniejszy, tak aby były one jak najmniej uciążliwe.

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Jacek

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, napisałem post,a ten zniknął...

Co ciekawe, jeszcze go edytowalem i poprawialem, więc musiał chwilę być. :rolleyes::

Fajnie, że forum ruszyło. Trzeba będzie zebrać myśli i napisać coś o zdobywaniu Śnieżki... :smile:

Acha! Jak jestem na stronie głównej forum, to jakby mnie wylogowalo. Kiedy wchodzę w jakiś wątek,wszystko jest ok. :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, napisałem post,a ten zniknął...

Co ciekawe, jeszcze go edytowalem i poprawialem, więc musiał chwilę być. :rolleyes::

Fajnie, że forum ruszyło. Trzeba będzie zebrać myśli i napisać coś o zdobywaniu Śnieżki... :smile:

Acha! Jak jestem na stronie głównej forum, to jakby mnie wylogowalo. Kiedy wchodzę w jakiś wątek,wszystko jest ok. :smile:

No to Johnny zaczynaj. Ja jeszcze testuję. :eek: :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlanie wątków wg postów lub wg aktywności (czyli ostatnie dodane jako pierwsze)

Jak wejdziecie w wątek na górze, nad wpisami, macie dwie zakładki POSTÓW i OSTATNIA AKTYWNOŚĆ.

Domyślnie ustawione jest wyświetlanie wg POSTÓW, czyli kolejno jak były posty dodawane. Jak klikniecie w OSTATNIA AKTYWNOŚĆ - pierwszy post jest wyświetlany zawsze na górze, ale następne są wyświetlane w kolejności od najnowszego do najstarszego.

Domyślnie w ustawienia konta ustawione jest, że wątek wyświetla wg POSTÓW, ale można to zmienić. Wtedy po wejściu do danego wątku, tabela wyświetli się jako OSTATNIA AKTYWNOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od 3 tygodni wszedłem dzisiaj na forum. I od razu na tapatalka, bo tu się nic nie zmieniło :) Polskie znaki działają. Do wersji komputerowej trzeba będzie się jakoś przyzwyczaić.

Popieram Pinio - mam nadzieję że wróci funkcja nowych postów na górze strony (edit: ok, już widzę ;)). No i dzięksy! :)

Mam kilka info narciarskich, to zacznę je powoli pisać.

Pozdrawiam po przerwie

Edytowane przez leitner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...