Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co sie dzieje z forum ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem kilkanaście odpowiedzi na posty kolegów a tu jeden gówniany komunikat po angielsku!!! SIET!!! SIET!!! SIET!!!

JC jak się nie znasz na informatyce to zleć to profesjonalistą!!!

Wozisz swoją szanowną dupę na nasz koszt! to jakiś szacunek, nam użytkownikom się należy!

To nie jest FORUM to jest GÓWNO! i to dzięki tobie JC! szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. To jest migracja na działającym organizmie. Bardzo dobrze, że forum idzie do przodu, źle że ma to spory wpływ na nas, użytkowników. Poprzednimi razami było lepiej, szybciej.

Jacku masz jakieś środowisko testowe gdzie może ochotnicy mogliby potestować przy kolejnej akcji?

Jest możliwość na założenie jakiegoś wątku informacyjnego o pracach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam nie śmiało.Jakoś tak ukradkiem.Jakbym nie był u siebie.A zawsze się czułem jakbym był u siebie.

Wszystko nowe rodzi się w bólach,...ale żeby aż w takich.

Poczekamy do pierwszego śniegu,może wtedy zacznie działać.

I pytanko.

Co to ta flaga?

No tam na dole między cytatem i lajkiem.:rolleyes::

Ha!!!

Chociaż emotikny są stare,dobre,nasze.:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się tak nie robi. Najpierw trzeba zmigrować na środowisko testowe, posprawdzać czy wszystko bangla i dopiero potem migrować środowisko produkcyjne.

Jeśli mamy się sprzeczac, ale tylko troszke, to ja bym zaproponował pełny DTAP.

Ale to tylko forum skionline w środku lata, więc wystarczy walka na produkcji i użycie nas jako beta testerów?

Jakkolwiek niektórzy nie czują się z tym dobrze? to po latach na forum powinni się przyzwyczaić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy się sprzeczac, ale tylko troszke, to ja bym zaproponował pełny DTAP.

Ale to tylko forum skionline w środku lata, więc wystarczy walka na produkcji i użycie nas jako beta testerów?

Jakkolwiek niektórzy nie czują się z tym dobrze? to po latach na forum powinni się przyzwyczaić ?

Ja myślę że tutaj mamy do czynienia z DevOps, czyli bardzo na czasie metodyka.

Niestety tutaj troszkę niedopracowana.

Te nasze skróty poza komputerowcami nikt chyba nie rozumie ? :laughing:

P.S. udało mi się napisać posta, czyli nie jest źle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.skionline.pl/forum/forum/nasze-sprawy/forum-info/497414-czy-to-nowe-g%C3%B3wno-zacznie-dzia%C5%82a%C4%87?p=497506#post497506

Dawało radę i to świetnie.

Patrzę z pozycji zwykłego użytkownika forum,być może admin musiał coś zmienić.

Były już tego typu zmiany.Pamiętam,że wtedy też nie byłem zadowolony a później się przyzwyczaiłem i było OK.

Czekam więc cierpliwie na udoskonalenie tego....gówna.:wink: To nie epitet to tylko nawiązanie do postu nr 1 jaki w tym temacie zamieścił Jasiek.:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicz,

Wpisu Jaśka nie będę komentował, bo wpisuje się on w ogólny trend hejtu panujący na polskich portalach.

Co do do forum, to fakt, mamy problemy, które nie wynikają z naszej winy. Zaktualizowaliśmy forum do najnowszej wersji mając na celu poprawienie działania oraz możliwość dalszego rozwoju.

Niestety wyszło jak wyszło. Ze swojej strony staramy się usunąć niedogodności, ale niestety nie jest to takie proste. Dodam, że aktualizację forum przeprowadzili informatycy producenta forum!!! Podkreślam to, bo zarzucono mi brak wiedzy informatycznej. Jak widać, nawet autorzy forum nie potrafią sobie poradzić z różnymi problemami!

W związku z tym, że producent ma, delikatnie mówiąc, kiepski serwis dla klientów rozważam zmianę forum na inne jeszcze przed sezonem zimowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widze to jakiś dramat jest.

Jasiek - mocne napisane ale ciezko się z twoim zdaniem nie zgodzić !!!!! Szacun !!!!!

Forum jest dramatycznie mało przejżyste , gdzie pełne spolszczenie ? , nie pokazują się posty , ..... , odechciewa się na nim pisać , poprzednie było złe ? za mało reklam i banerów się wyświetlało ?

a już szczytem jest otrzymywanie od kilku tygodni takich maili :

Witaj $thread[username],

Subskrybujesz temat "$thread[prefix_plain]$thread[title]" autorstwa $thread[postusername]. Temat zawiera $thread[newposts] nowy(ch) post(ów). Ostatni post napisał $thread[lastposter].

OdwiedĽ temat:

$vboptions[bburl]/showthread.php?t=$thread[threadid]

Nowe posty w temacie:

$postbits

Pozdrawiamy,

$vboptions[bbtitle]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aby zrezygnować z subskrypcji tego tematu po prostu kliknij poniższy link:

$vboptions[bburl]/subscription.php?do=removesubscription&type=thread&subscriptionid=$thread[subscribethreadid]&auth=$thread[auth]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyszukiwarka ostatnich postów to dramat kolejny. Szefie jak do zimy porz±dku nie zrobisz to bêd± straty. A wcale Ci tego nie ¿yczymy.

pozdrawiam.

Jak jeździliśmy razem na nartach, to byłem Jacek...

A w temacie forum, pracujemy intensywnie. Testujemy już "silnik" innego forum. Jeżeli dotychczasowe nie zacznie działać normalnie zmienimy dostawce (aktualnie jesteśmy z nim w kontakcie). Dajcie nam jeszcze "chwilę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwie, trochę szkoda że nie śmiga jak trzeba bo parę fajnych relacji bym napisał, ale w sumie to nie forum letnie więc zacznę się martwić w zimie jak nie ruszy. Na tapatalku jeszcze jest znośnie sporo razy wyrzuca ale do przełknięcia, natomiast na komputerze nie nadaje się do użytku. Pozdrawiam i trzymam kciuki za powrót do normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejżyste

Jodek :eek: Oczy bolą :wink:

gdzie pełne spolszczenie ? , nie pokazują się posty , ..... , odechciewa się na nim pisać , poprzednie było złe? za mało reklam i banerów się wyświetlało?

Jacek pisał już wcześniej, że wystąpiły błędy przy zmianie silnika forum, które nie są winą skionline.pl.

Będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...