Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co sie dzieje z forum ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicz,

Wpisu Jaśka nie będę komentował, bo wpisuje się on w ogólny trend hejtu panujący na polskich portalach...

Panie Jacku nie znam Pana a więc prywatnie do Pana nic nie mam. (i jaki hejt...) Że forum padło to fakt a że Pan jest właścicielem czyli to z Pana winy!

Że ja piszę prosto w oczy to co myślę... (może i ostro ale...) szczerze (wiem wielu to boli że ktoś piszę prawdę a nie liżę d...ę jak niektórzy na tym forum) to źle?

Jeżeli to FORUM faktycznie po zmianach będzie lepsze to SZACUN ale jakoś tego nie widzę! NIESTETY!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest podręcznikowy przykład "jak nie należy wdrażać projektu". Po nieudanej migracji należało natychmiast przywrócić starą wersję forum. Chłopaki od "vB" mogliby sobie spokojnie eksperymentować z rozwiązywaniem problemów w środowisku testowym, Forumowicze niczego by nie zauważyli, a marka "skionline" nie sięgałaby dna... :cool::

Edytowane przez keisyzrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest podręcznikowy przykład "jak nie należy wdrażać projektu". Po nieudanej migracji należało natychmiast przywrócić starą wersję forum. Chłopaki od "vB" mogliby sobie spokojnie eksperymentować z rozwiązywaniem problemów w środowisku testowym' date=' Forumowicze niczego by nie zauważyli, a marka "skionline" nie sięgałaby dna... :cool::[/quote']

I tak mówią profesjonaliści!!! Kszysiek SZACUN!

to jest dziecinada... amatorszczyzna albo brak szacunku dla użytkowników!!!

PS. a ja myslałem że to tylko mnie wkur...a :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konkurencja nie śpi to ma szansę przejąć ten rynek :)

a to kwintesencja !!!

PS. dał bym Ci szacun! ale teraz takie samo GÓWNO jak na fejsie!!! "lubię to"... tylko od kogo???

PS2. dla mnie to ważne kto mi dziękuje... a dla Was?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widze to jakiś dramat jest.

Jasiek - mocne napisane ale ciezko się z twoim zdaniem nie zgodzić !!!!! Szacun !!!!!....

Dzięki za słowa wsparcia bo czytając "lizusów z tego FORUM" zastanawiam się czy to coś ze mną???

ale ostatnio widzę że nie tylko mnie to wqrvia!!!

PS. nawet nie wierz jak żałuję że tych Twoich Redsterów nie wziąłem :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa wsparcia bo czytając "lizusów z tego FORUM" zastanawiam się czy to coś ze mną???

ale ostatnio widzę że nie tylko mnie to wqrvia!!!

PS. nawet nie wierz jak żałuję że tych Twoich Redsterów nie wziąłem :sorrow:

No koleczko wzajemnej adoracji tu zawsze bylo Jasku, tylko szkoda ze jezdza jeden dzien w roku na nartach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacku nie znam Pana a wiêc prywatnie do Pana nic nie mam. (i jaki hejt...) ¯e forum pad³o to fakt a ¿e Pan jest w³a¶cicielem czyli to z Pana winy!

¯e ja piszê prosto w oczy to co my¶lê... (mo¿e i ostro ale...) szczerze (wiem wielu to boli ¿e kto¶ piszê prawdê a nie li¿ê d...ê jak niektĂłrzy na tym forum) to ¼le?

Je¿eli to FORUM faktycznie po zmianach bêdzie lepsze to SZACUN ale jako¶ tego nie widzê! NIESTETY!

Pozdrawiam

Jasiek,

Prowadzę to forum od prawie 20 lat. Było tu wiele rożnych sytuacji - przyjemnych i nieprzyjemnych. Nie akceptuję tonu twoich wypowiedzi i jeżeli będziesz używał słów wulgarnych to dostaniesz bana. Natomiast za to, że piszesz o forum, że działa "do dupy" bana nie dostaniesz. Tu nasz rację!

Silnik forum kupiłem kilkanaście lat temu. Dobrze działało do jesieni zeszłego roku. Od tego czasu miałem duże problemy z administracją i poprawnym działaniem. Wy, użytkownicy tego nie zauważyliście. Czyli nie jest z nami tak źle.

W sezonie ogórkowym zdecydowałem o aktualizacji silnika do najnowszej wersji. Nie zmieniłem dostawcy, mając nadzieję na poprawne działanie forum. Niestety dla mnie, okazało się, że jest dużo gorzej. Jakby tego było mało także Tapatalk ma problem z obsługą VBulletin!

Jesteśmy z dostawcami w stałym kontakcie. Niestety wymiana informacji i odpowiedzi producentów są strasznie opieszałe. Niekiedy czekamy na emaile po kilka dni.

Podjąłem prace nad zmianą dostawcy forum, jednak to wiąże się z przeniesieniem danych na nową platformą. Pracujemy już nad tym i nam nadzieje, że wkrótce uda nam się przerzucić dane bez strat.

To tyle wyjaśnienia w kwestiach technicznych.

PS

to że nie widać polskich znaków, to także efekt błędnego działania Tapatalka, o którym zostali przez nas powiadomieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm :frustrating:

Szkoda za parę dni wyruszamy na nartowanie na drugą półkulę (Chile)

Cieszymy się jak dzieci,tyle tylko że jak tak dalej pójdzie to relacji nie będzie,przynajmniej tu

Marcin! ani się waż :eek: - jeśli się nie da, to link do relacji na innym, działającym forum... :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm :frustrating:

Szkoda za parę dni wyruszamy na nartowanie na drugą półkulę (Chile)

Cieszymy się jak dzieci,tyle tylko że jak tak dalej pójdzie to relacji nie będzie,przynajmniej tu

Będzie motywacja żeby tu wszyscy chętniej zaglądali.Mimo pewnego dyskomfortu.

Mimo wszystko czekamy na relację,a właściwie na relacje.bo mam nadzieję będzie ich więcej.:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Dobrze działało do jesieni zeszłego roku.....

Cierpliwie czekam :smile:

Choć nie powiem, że się nie niecierpliwię. Niech wyrazem tego będzie ten memik którego "ukulałem" :wink:

fetch?filedataid=31286&type=thumb

Pozdrawiam i życzę jak najszybszego uporania się z tymi problemami.

PS: panowie Jodek i Jasiek, myślę, że to co tu wygadujecie nie pomaga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Dobrze działało do jesieni zeszłego roku.....

Czekam cierpliwie.

Nie powiem jednak, że mi z tym dobrze :smile:

Na dowód ukulałem takiego mema:

fetch?filedataid=31286&type=thumb:rolleyes::

Pozdrawiam i życzę szybkiego uporania się z problemami.

PS: Jasiek i Jodek, tak myślę, że wasze uwagi zbytnio nie pomagają, choć pewnie robicie to z życzliwości :smile:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czekam cierpliwie.

Nie powiem jednak, że mi z tym dobrze :smile:

Na dowód ukulałem takiego mema:

fetch?filedataid=31286&type=thumb:rolleyes::

Pozdrawiam i życzę szybkiego uporania się z problemami.

PS: Jasiek i Jodek, tak myślę, że wasze uwagi zbytnio nie pomagają, choć pewnie robicie to z życzliwości :smile:

Jasiek być może ale Jodek zawsze z chęci zaistnienia pisze więc tu sprawa jasna.

Dla mnie jest OK. Nie ma natłoku tematów, zbędnych dyskusji itd.

A większy ruch będzie .... trzeba tylko dać impuls...

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Bo nie wiem czy wstawiać relacje. NIe chce dwa razy użerać się z wstawianiem zdjęć :proud:

Pisz Marcin pisz. To my sami musimy tchnąć ducha w to forum, żaden nowy "silnik" nam nie pomoże ale i nie może zaszkodzić.

Obecnie forum śmiga o wiele lepiej. Odświeża się poprawnie, wygląd ok.

W zasadzie nie ma się co czepiać. No brakuje jeszcze "funkcji" ostatnie posty, ale myślę, że JC sobie z tym poradzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz Marcin pisz. To my sami musimy tchnąć ducha w to forum, żaden nowy "silnik" nam nie pomoże ale i nie może zaszkodzić.

Obecnie forum śmiga o wiele lepiej. Odświeża się poprawnie, wygląd ok.

W zasadzie nie ma się co czepiać. No brakuje jeszcze "funkcji" ostatnie posty, ale myślę, że JC sobie z tym poradzi.

Pozdrawiam

Cześć

Są jednak na świecie ludzie, którzy po prostu dla siebie coś napiszą.

Piotrze wielkie dzięki za tchnięcie nadziei.

Dziwne tylko, że to Ty tu prym wiedziesz ale że na Tobie zawieść się nie można od zawsze wiem.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...