Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Forum - uwagi, informacje, spostrzeżenia, propozycje


JC

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Zastanawiam się, czy ograniczenia ilości dziennych polubień i edycji wątków są konieczne?

Miejmy nadzieję, że ograniczenia te wynikają raczej z domyślnych ustawień platformy i wkrótce zostaną zniesione... gorzej jeśli jest to zamierzone ustawienie, wtedy ta zmiana zaczęła by zbyt mocno przypominać "dobrą zmianę",a to już ciężko byłoby znieść :S

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jeeb napisał:

Komu i w jakim celu ?

Mnie by się przydało. Chętnie poprawiłabym pierwsze swoje posty i zdublowany wątek połączyła w całość - te pierwsze kroki na forum nie były zbyt udane. Ale żeby to nie wprowadziło dezorientacji i dezinformacji - przy poście info o ilości i dacie ostatniego edytowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że edycja powinna być dostępna dłużej, choćby po to by poprawić błąd, czy uzupełnić swój wpis. Może niekoniecznie nieograniczona w czasie, bo jak ktoś się obrazi, to w przypływie emocji czasem kasuje treść swoich postów bez zastanowienia, ale takie 7 dni możliwych na edycję byłoby optymalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, gregor_g4 napisał:

Na głównej stronie forum  u góry są "Tematy z ostatnio dodanymi postami" na starym forum można było to rozwinąć aż do 100 tematów jeśli pamiętam. Nie ukrywam, że była to najwygodniesza metoda przeglądania forum dla mnie. Czy da się coś zrobić w tym temacie :)?
 

Wejdź w zakładkę Aktywność, rozwiń menu - Moje strumienie aktywności i kliknij w Nowe Tematy. Teraz możesz sobie wyświetlić tyle tematów ile potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, JC napisał:

Wejdź w zakładkę Aktywność, rozwiń menu - Moje strumienie aktywności i kliknij w Nowe Tematy. Teraz możesz sobie wyświetlić tyle tematów ile potrzebujesz

Dzięki :) co prawda w dziale Moje  strumienie aktywności nie mam nigdzie "Nowych tematów" (być może musze sobie to skonfigurować) ale ten dział jest bardzo przystępny do przeglądania forum :)

W ogóle nowe forum jest spoko, wreszcie! :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja muszę powiedzieć, że się jednak bardzo przywiązałem do starego forum. Najbardziej mi pasowało. Może to kwestia przyzwyczajenia? 

A co ze starą galerią? Uległa kasacji? Czy też będzie odtworzona? Ta nowa galeria wygląda bardzo nieznajomo i tak jakoś obco. Nie macie takiego wrażenia? 

Niektóre zdjęcia profilowe według mnie wyglądają nieostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2016 o 12:47, gregor_g4 napisał:

Dzięki :) co prawda w dziale Moje  strumienie aktywności nie mam nigdzie "Nowych tematów" (być może musze sobie to skonfigurować) ale ten dział jest bardzo przystępny do przeglądania forum :)

W ogóle nowe forum jest spoko, wreszcie! :)
 

No, ja też nie mogę tych "Nowych tematów" znaleźć, a tak jak kolega Gregor chciałbym mieć możliwie dużo tematów z dodanymi postami na widoku. Jak to zrobić?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie/prośbę do Adminów.

Czy jest możliwość wydłużenia czasu umożliwiającego edycję postów. Piszę często w taki sposób, że łączę posty albo dodaje jakąś myśl po wstawieniu. Pisanie trwa u mnie pewnie troszkę dłużej bo staram się poprawić wszystkie błędy i literówki i w nowym forum często mam już zablokowana możliwośc edycji zanim przygotuje jakiś elaboracik.

Pozdrowienia

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...