Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Forum - uwagi, informacje, spostrzeżenia, propozycje


JC

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Jasiek napisał:

No i znów się sypie! Nawet nie da się odpowiedzieć na post! 

O "dzięks" nie wspomnę!

Odpowiadam... da się.

Podziękowania działają

 

Proszę sprawdzić. Jeżeli jeszcze coś nie będzie działało, proszę o informację

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Plywak napisał:

czy da się zwiększyć liczbę tematów w "Tematy z ostanio dodanymi postami", np. do 10 ?


Oczywiście, ale tego typu rzeczy można sobie  ustawić dowolnie w zakładce Aktywność.  Można tam zdefiniować własne parametry wyświetlania nowych postów, tematów, nieprzeczytanie lub nowych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje?! Nie mogę "polubić" posta"! Moja odpowiedź "znika" jeszcze w trakcie pisania! I to kilkukrotnie! Już 3 razy próbowałem odpowiedzieć na ten sam post i 3 razy "wyczyściło" mi odpowiedź. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Aressi napisał:

Co się dzieje?! Nie mogę "polubić" posta"! Moja odpowiedź "znika" jeszcze w trakcie pisania! I to kilkukrotnie! Już 3 razy próbowałem odpowiedzieć na ten sam post i 3 razy "wyczyściło" mi odpowiedź. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego!

To chcesz polubić, czy odpisać? Jak widzisz u mnie działa.

 

Napisz proszę dokładnie co się dzieje i na jaki post chcesz odpowiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:


Oczywiście, ale tego typu rzeczy można sobie  ustawić dowolnie w zakładce Aktywność.  Można tam zdefiniować własne parametry wyświetlania nowych postów, tematów, nieprzeczytanie lub nowych.


 


 

Mógłbyś wyjaśnić jak? Próbowałem już kiedyś, ale niestety mi się nie udało. 
Dla mnie jest to najlepsza opcja przeglądania forum - obecnie sporo tematów mi umyka...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gregor_g4 napisał:

Mógłbyś wyjaśnić jak? Próbowałem już kiedyś, ale niestety mi się nie udało. 
Dla mnie jest to najlepsza opcja przeglądania forum - obecnie sporo tematów mi umyka...
 

Wchodzisz na zakładkę Aktywność. Klikasz w Moje strumienie aktywności i na dole masz Utwórz nowy strumień - tam definiujesz, co chcesz wyświetlać. Zapisany Strumień będzie się pojawiał w Moje strumienie aktywności

Następnie wyświetl ten Strumień. Obok nazwy pojawią ci się trzy ikony. Ostatnia umożliwia ustawienie jako Strumień domyślny, czyli taki, który będzie wyświetlany jako link na wszystkich stronach - zaznaczony "kółkiem" na czerwono :).

 

 

 

 

forum-aktywnosci-strumienie01.thumb.jpg.bab3540a9bc1e15975347b549131f120.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JC napisał:

To chcesz polubić, czy odpisać? Jak widzisz u mnie działa.

 

Napisz proszę dokładnie co się dzieje i na jaki post chcesz odpowiedzieć.

No widzę! Dzięki! :D Chciałem polubić post Bumera o Bałtowskim Zapiecku w temacie "Jedzenie na stoku" Wczoraj próbowałem wielokrotnie i nic. Pojawiał się tylko jakiś dziwny komunikat, że nie znaleziono takiej treści. :S Dziś się udało!

Chciałem również zacytować Grega i mu odpowiedzieć w wątku o narcie Supershape Magnum. Próbowałem 3 razy i moja odpowiedź znikała w trakcie pisania! O.o 

Ale chyba powoli dochodzę do sedna sprawy. Taką reakcję powoduje u mnie wciśnięcie klawiszy Alt+a - kiedy chcę napisać "ą". Wtedy wszystko ulega "zaznaczeniu" i znika! :/

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Aressi napisał:

Ale chyba powoli dochodzę do sedna sprawy. Taką reakcję powoduje u mnie wciśnięcie klawiszy Alt+a - kiedy chcę napisać "ą". Wtedy wszystko ulega "zaznaczeniu" i znika! :/

Lewy Alt + A zaznacza, a litrę ą wpisujemy prawym ALT + A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, JC napisał:

Lewy Alt + A zaznacza, a litrę ą wpisujemy prawym ALT + A

U mnie również prawy ALT + A zaznacza wszystko. Ale nie zawsze. Zauważyłem, że aby tak się stało, koniecznym jest rozpoczęcie odpowiedzi od kliknięcia w "+Cytuj" pod którymkolwiek postem powyżej. W dalszej kolejności w trakcie pisania odpowiedzi i użycia prawego ALT + A, aby wpisać literę "ą", litera ta się pojawia jednocześnie zaznaczając wszystko. A naciśnięcie zaraz po tym innego klawisza powoduje usunięcie całego napisanego tekstu.

Lewy ALT+A nigdy niczego nie zaznaczał i nie zaznacza - do zaznaczenia wszystkiego służy CTRL + A.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Wchodzisz na zakładkę Aktywność. Klikasz w Moje strumienie aktywności i na dole masz Utwórz nowy strumień - tam definiujesz, co chcesz wyświetlać. Zapisany Strumień będzie się pojawiał w Moje strumienie aktywności

Następnie wyświetl ten Strumień. Obok nazwy pojawią ci się trzy ikony. Ostatnia umożliwia ustawienie jako Strumień domyślny, czyli taki, który będzie wyświetlany jako link na wszystkich stronach - zaznaczony "kółkiem" na czerwono :).

 

 

 

 

forum-aktywnosci-strumienie01.thumb.jpg.bab3540a9bc1e15975347b549131f120.jpg

Nie mam pojęcia gdzie są te nowe tematy, u mnie czegoś takiego nie ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

Lewy Alt + A zaznacza, a litrę ą wpisujemy prawym ALT + A

Tak dokładniej to, zaznacz wszystko to kombinacja: CTRL+A 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2017 o 15:05, Lokibalboa napisał:

U mnie również prawy ALT + A zaznacza wszystko. Ale nie zawsze. Zauważyłem, że aby tak się stało, koniecznym jest rozpoczęcie odpowiedzi od kliknięcia w "+Cytuj" pod którymkolwiek postem powyżej. W dalszej kolejności w trakcie pisania odpowiedzi i użycia prawego ALT + A, aby wpisać literę "ą", litera ta się pojawia jednocześnie zaznaczając wszystko. A naciśnięcie zaraz po tym innego klawisza powoduje usunięcie całego napisanego tekstu.

Lewy ALT+A nigdy niczego nie zaznaczał i nie zaznacza - do zaznaczenia wszystkiego służy CTRL + A.

Jest dokładnie tak jak piszesz. Prawy ALT+A powoduje zaznaczenie tekstu, a następnie wciśnięcie jakiegokolwiek klawisza powoduje usunięcie całego tekstu. Dzieje się tak tylko w sytuacji kiedy cytujesz jakiś post czyli posługujesz się funkcją "CYTUJ". Jest to dość irytujące bo jeśli w miarę szybko piszesz to praktycznie zawsze wyczyści ci całość. Da się to jakoś naprawić? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2017 o 13:37, Aressi napisał:

Jest dokładnie tak jak piszesz. Prawy ALT+A powoduje zaznaczenie tekstu, a następnie wciśnięcie jakiegokolwiek klawisza powoduje usunięcie całego tekstu. Dzieje się tak tylko w sytuacji kiedy cytujesz jakiś post czyli posługujesz się funkcją "CYTUJ". Jest to dość irytujące bo jeśli w miarę szybko piszesz to praktycznie zawsze wyczyści ci całość. Da się to jakoś naprawić? 

Jak się zorientujesz, że usunęło Ci cały tekst, to naciśnij CTRL+Z. Póki nie zostaną wprowadzone zmiany na forum to tylko w ten sposób można się ratować...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...